ee herki ali sve zavisi od cega stedis tj. kolika su ti primanja , ti sa tvojim primanjima mozes da ustedis dosta svaki mjesec i plus da izlazis i pijes kafe i sl.


ps. i nije bitna samo ustedjevina , nego to koliko si ti stvorio, posla zavrshio(u kuci, oko kuce)