Page 6 of 13 FirstFirst ... 2345678910 ... LastLast
Results 126 to 150 of 315

Thread: Svi za Prag !!!! Ceska Crna Gora 11. Novembar !!!

  1. #126
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    montenegro-pg
    Posts
    19,790
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    143
    Thanked in
    93 Posts

    Default

    dajte neki live izvjestaj iz bazela!
    Leo Messi no es de este mundo !!! Gvardiola...14. Grazias Pep.

  2. #127
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    Switzerland
    Posts
    1,937
    Thanks Thanks Given 
    74
    Thanks Thanks Received 
    85
    Thanked in
    31 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by funky^junkie View Post
    ima li nedje skupljanja u bazel, i dje
    pridruzhujem se pitanju
    Nisam Argentinac mada kazu da sam k'o Caniggia
    Znam Maradonu i sa njim cesto fudbal igram

  3. #128
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    najvece naselje u pg
    Posts
    3,367
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    okupite se okupite, pa ce vam njihovi ultrasi kazat posa'.

  4. #129
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    Switzerland
    Posts
    1,937
    Thanks Thanks Given 
    74
    Thanks Thanks Received 
    85
    Thanked in
    31 Posts

    Default

    njihovi ultrasi su mrcine jadan, pojma oni nemaju :mrgreen:

    izvjeshtaj nemam (jbm ti posao da ti jbm :mrgreen, ali malo prije me didi zvao, chujashe se neka guzhva oko njega
    Nisam Argentinac mada kazu da sam k'o Caniggia
    Znam Maradonu i sa njim cesto fudbal igram

  5. #130
    Join Date
    Sep 2011
    Location
    Stuttgart
    Posts
    10
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by bo8an View Post
    pridruzhujem se pitanju
    X , i ja isto...
    evo nas jedno dva sata sjeverno od basela a ovdje sunce sija, nema ni oblaka,nadam se da ce tako i u bazelu biti..bit cemo oko 4 tamo

  6. #131
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    Switzerland
    Posts
    1,937
    Thanks Thanks Given 
    74
    Thanks Thanks Received 
    85
    Thanked in
    31 Posts

    Default

    ja stizhem oko 5 ...i ovdje sunca sija
    Nisam Argentinac mada kazu da sam k'o Caniggia
    Znam Maradonu i sa njim cesto fudbal igram

  7. #132
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    Spicansko polje
    Posts
    2,261
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Sad sam iz grada dosao , ima grdilo nasih ljudi , uglvanom koji su dosli u svojoj reziji jer autobusi jos nisu stigli .. sjede po lokalima naravno razlikuju se od drugih .. Jedva cekam kad ce docj ovi sa autobusima da nagovorim nekog da casti pivo , malo toceno je 5e a veliko 8e .. hahahahaha
    Sretoh nekog lika iz Mojkovca ulazi u fast food ja mu velim brate super je giros 9e je samo a on zamalo u nesvjest da padne hahahaaha ..
    Sad za sad mirna atmosfera iz najskupljeg grada na svijet ..
    BISOGNA VINCERE !

  8. #133
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,629
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Ultra_Spich View Post
    Sad sam iz grada dosao , ima grdilo nasih ljudi , uglvanom koji su dosli u svojoj reziji jer autobusi jos nisu stigli .. sjede po lokalima naravno razlikuju se od drugih .. Jedva cekam kad ce docj ovi sa autobusima da nagovorim nekog da casti pivo , malo toceno je 5e a veliko 8e .. hahahahaha
    Sretoh nekog lika iz Mojkovca ulazi u fast food ja mu velim brate super je giros 9e je samo a on zamalo u nesvjest da padne hahahaaha ..
    Sad za sad mirna atmosfera iz najskupljeg grada na svijet ..
    Ne bi ja ttoga piva obidovA,dosta je taj giros

  9. #134
    Join Date
    Sep 2011
    Location
    Stevenage Road, London SW6 6HH
    Posts
    3,313
    Thanks Thanks Given 
    4
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Čuvajte se tamo vi što se pošli. I vratite se sa 3 boda naravno


  10. #135
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    Spicansko polje
    Posts
    2,261
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    I jos jedna anegdota , nosim ja u ruci kesu a na njoj naslikana Swiss zastava(uzgred kupio sam jedan magnet mali za frizider 8e haha , a kod mene u Sutomore mozes za te pare cio stand da poneses) i veli mi ovaj iz Mojkovca a makni mi to ne veze me nista lijepo za ovaj grad jedva cekam kad cu na avion veceras hhahaahhahahahaha .. i dodaje uz to :'' pa ovo nema nidje na svijet da je pivo 8e'' hahahahahaha
    BISOGNA VINCERE !

  11. #136
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    Switzerland
    Posts
    1,937
    Thanks Thanks Given 
    74
    Thanks Thanks Received 
    85
    Thanked in
    31 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Ultra_Spich View Post
    Sad za sad mirna atmosfera iz najskupljeg grada na svijet ..
    onda ochigledno nijesi nikad bio u Cirih :mrgreen:
    Nisam Argentinac mada kazu da sam k'o Caniggia
    Znam Maradonu i sa njim cesto fudbal igram

  12. #137
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Kotor
    Posts
    15,824
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Hahaha kako je dobro sto ne odoh, opljacka bi nesto.

  13. #138
    Join Date
    Apr 2011
    Posts
    660
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    AXAXXAAX SVA sreca sto ne odoh ne bih proboa ukus tog piva od 8 eura

    cg je kewa za 8 euram os da se utulis prije utakmice

  14. #139
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,275
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    bice dobro ako ne budemo isli u pariz za baraz, tamo je i skuplje))
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  15. #140
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    Spicansko polje
    Posts
    2,261
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ja cu danas popit dva piva i napravicu se da sam pijan .. ahahahahaha
    A doce Svajcarci da ljetuju , jeba sam vam majku , nece mi ga niko prenocit ispod 50e .. hostapleri ..
    BISOGNA VINCERE !

  16. #141
    Join Date
    Apr 2011
    Posts
    660
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    a kakve su zene tamo o tome niko ne prica

  17. #142
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    Switzerland
    Posts
    1,937
    Thanks Thanks Given 
    74
    Thanks Thanks Received 
    85
    Thanked in
    31 Posts

    Default

    pih da sam znao da ce toliko nashih bit uzeo bi slobodno cijelo poslepodne X-///


    Quote Originally Posted by djordjeto View Post
    a kakve su zene tamo o tome niko ne prica
    nula zarez nula....nema o chemu da se pricha
    Nisam Argentinac mada kazu da sam k'o Caniggia
    Znam Maradonu i sa njim cesto fudbal igram

  18. #143
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Un lugar en el mundo
    Posts
    4,743
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Ultra_Spich View Post
    A doce Svajcarci da ljetuju , jeba sam vam majku , nece mi ga niko prenocit ispod 50e .. hostapleri ..

    Hhahahahhahahahahhah

    Ima li lijepih djevojaka makar?

  19. #144
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    Spicansko polje
    Posts
    2,261
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by djordjeto View Post
    a kakve su zene tamo o tome niko ne prica
    debele , u rep fazonu , proteza je odje obavezna .. a tek kad naletim na Arapkinju povraca mi se , ona zelena boja koze pih haha
    BISOGNA VINCERE !

  20. #145
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    Switzerland
    Posts
    1,937
    Thanks Thanks Given 
    74
    Thanks Thanks Received 
    85
    Thanked in
    31 Posts

    Default

    ko nece na utakmicu ima u halu pored stadiona koncert James Blunta vecheras
    Nisam Argentinac mada kazu da sam k'o Caniggia
    Znam Maradonu i sa njim cesto fudbal igram

  21. #146
    Join Date
    Apr 2011
    Posts
    660
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    aaa djevojke noci imali njih xaxaxaaaaaaa nula bodova

  22. #147
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    Switzerland
    Posts
    1,937
    Thanks Thanks Given 
    74
    Thanks Thanks Received 
    85
    Thanked in
    31 Posts

    Default

    e toga vec ima kolko oces ahahahahah :mrgreen:
    Nisam Argentinac mada kazu da sam k'o Caniggia
    Znam Maradonu i sa njim cesto fudbal igram

  23. #148
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    Spicansko polje
    Posts
    2,261
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Bogu hvala te je ovaj gradski prevoz fino organizovan pa staje tacno ispred stadiona inace bi se pjeske vratio do hotela jer kad vidim taxi sakrijem se hahahahaha .. koje da udjem u taxi pa da puknem sve sto mi je ostalo a neka hvala , pa bi sjutra molio onu u Swiss airlines da mi da koju kiflu vishka (jer je ona free )
    BISOGNA VINCERE !

  24. #149
    Join Date
    Apr 2011
    Posts
    660
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Ultra_Spich View Post
    Bogu hvala te je ovaj gradski prevoz fino organizovan pa staje tacno ispred stadiona inace bi se pjeske vratio do hotela jer kad vidim taxi sakrijem se hahahahaha .. koje da udjem u taxi pa da puknem sve sto mi je ostalo a neka hvala , pa bi sjutra molio onu u Swiss airlines da mi da koju kiflu vishka (jer je ona free )
    brate kupio si suvenir jeo giros pices piwo ako ne udjes u taxi da widis cijene nsita ucinio nisi

  25. #150
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,277
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Ultra_Spich View Post
    Sad sam iz grada dosao , ima grdilo nasih ljudi , uglvanom koji su dosli u svojoj reziji jer autobusi jos nisu stigli .. sjede po lokalima naravno razlikuju se od drugih .. Jedva cekam kad ce docj ovi sa autobusima da nagovorim nekog da casti pivo , malo toceno je 5e a veliko 8e .. hahahahaha
    Sretoh nekog lika iz Mojkovca ulazi u fast food ja mu velim brate super je giros 9e je samo a on zamalo u nesvjest da padne hahahaaha ..
    Sad za sad mirna atmosfera iz najskupljeg grada na svijet ..
    Zato si treba ponijet bocu loze odavde, ja ga ne idem niđe iz Crne Gore bez rakije. Ovako, viđi da kupiš neđe u neki diskont ili supermarket kakvu bocu žestine i izgađi se ka čojek, kakvo pivo za 8 eura jesi normalan, bačene pare

Page 6 of 13 FirstFirst ... 2345678910 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Ima li Crna Gora more?
    By minjo in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 1167
    Last Post: 27-07-18, 14:01
  2. Replies: 12
    Last Post: 28-11-11, 17:37
  3. Crna gora hip-hop
    By guntalk in forum Muzika
    Replies: 65
    Last Post: 14-04-11, 15:14
  4. Ceska legalizovala narkotike!
    By ovizionizi in forum Politika generalno
    Replies: 20
    Last Post: 16-03-10, 15:03
  5. Pa da se krene: CRNA GORA - Bugarska; CRNA GORA - Irska
    By ckamalama in forum Ostali sportovi
    Replies: 141
    Last Post: 07-09-08, 12:25

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •