
Originally Posted by
Igi
Ja ne izlazim vikendima u grad i mislim da mjesecno ustedim makar 150-200 eura zbog toga... To je otprilike 15-20e na noc u grad, sto mislim da je minimum minimuma za ljude koji rade (ne za one koji dobijaju dzeparac)... Ne pusim, ne pijem kafe, ne kupujem stampu... Mislim da postoji vrlo puno nacina za ustedu na stvari koje se cine "sitnim", ali se nakupe za cijeli mjesec...
Pa eto, ako ne izadjete cijeli mjesec u grad i ako ustedite tih 150-200e, zamislite sto sve mozete da kupite za te pare, a bas u ovom momentu bi to zeljeli!
Bookmarks