Quote Originally Posted by Shogun View Post
A jbg...Da nemas kola, trosio bi na taksi i tako sve u krug. Pusenje stvarno ne podrzavam, ali sta cu, jace je od mene.
Biciklo, setnja... kad treba tu su javni prevoz i taksi, znacajne se ustede mogu tu napraviti, a i naravno ocuvati zivotna sredina.