Originally Posted by Shogun A jbg...Da nemas kola, trosio bi na taksi i tako sve u krug. Pusenje stvarno ne podrzavam, ali sta cu, jace je od mene. Biciklo, setnja... kad treba tu su javni prevoz i taksi, znacajne se ustede mogu tu napraviti, a i naravno ocuvati zivotna sredina.
There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)
Forum Rules
Bookmarks