Ja u Bosnu idem samo s outom.
Ja u Bosnu idem samo s outom.
Samo oni koji se usude uvelike podbaciti, mogu uspjeti u velikoj mjeri.
Hoy, manana y siempre con el Barca en el corazon.
Jose Mourinho en 1997
sparco, budi nježan... kad i ako budeš.
Samo oni koji se usude uvelike podbaciti, mogu uspjeti u velikoj mjeri.
Ne volim da postavljam pesme na ovoj temi ali jednostavno u ovoj se nalazi moj opis, koji sam davno napisala, jer eto trebalo se nesto napisati pri logovanju. I tad i sad imam istu recenicu koja opisuje sve i uvek. Napisi mi pesmu... ali postoje u nama neprevodive dubine, postoje u nama neke stvari neprevodive u reci...
Samo oni koji se usude uvelike podbaciti, mogu uspjeti u velikoj mjeri.
el reeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee otkud fotka?
Risk , is what makes life worth living
Never a failure, always a lesson!
Smiled madafaker
The more things change, the more they stay the same.
Kako piše u Ginisivoj knjizi rekorda, vojvotkinja čije puno ime je Maria del Rosario Kaetana Paloma Alfonsa Viktoria Euhenia Fernanda Teresa Fransiska de Paula Lurdes Antonia Hosefa Fausta Rita Kastor Dorotea Santa Esperansa Fic Džejms Stjuart de Silva Falko i Gurtubaj, je žena sa najviše plemenitih titula na svetu koje je priznala vlada. Njeno bogatstvo se procenjuje na više milijardi evra.
Vojvotkinja je u Sevilji treći put stala pred oltar (dva muža je nadživela) i rekla sudbonosno „da“ u 85. godini zivota.
A riba je...ono bas.
Pa prava riba.
![]()
I am so post-rock I shit sad birds.
@RotfLmaomGg: Si, guapa chiqita.
Last edited by nauzeja; 07-10-11 at 20:23.
Zavoleli smo se, ponešto pseći i svetački.
Zakovali se jedno u drugo klanfama zuba.
Risk , is what makes life worth living
Never a failure, always a lesson!
Ono kad si smoren kao Ješa tri'es'devete jer nemaš posao, a onda shvatiš da je Oktobar a da si svaki dan po ceo dan na plaži and You're all like.
I pomalo.
Ne čitam s razumevanjem.
nothing comes from violence and nothing ever could
raquel...............
Risk , is what makes life worth living
Never a failure, always a lesson!
zadovoljan - srecan
" If you love something let it go, if it comes back to you it's yours. If it doesn't, it never was."
Ponosan i srecan. I naravno
![]()
There are currently 10 users browsing this thread. (0 members and 10 guests)
Bookmarks