Mislim da je ova tema zrela za kljuc jer se vec duze vremena samo proseravate sa postavljanjem nasumicnih slika koje blage veze nemaju ni sa cime.
My stomach was making the rumblies - that only hands would satisfy.
Baba je juce ujutro zaboravila da me zovne. A vazda zovne nedeljom ujutro.
(((((((((((((((((
narednih 3/4 dana bas ovako..zazdila se vesela masina :mrgreen:
![]()
Osjećam se skoro spremnom za moju (pravu, one od prije su beznačajne postale) veliku ljubavnu romansu/priču koja će pod noge baciti sve novopečene ljubavnike, filmove i ostale male i velike Crnogorce i Crnogorke.
Će im pokažem(o) kako to radi stara garda.
Samo oni koji se usude uvelike podbaciti, mogu uspjeti u velikoj mjeri.
Fala, trebaće (kakvi smo)![]()
Samo oni koji se usude uvelike podbaciti, mogu uspjeti u velikoj mjeri.
Ja imam Interpola u CG. Ako je budemo prodavali, njemu ćemo.
Kud će mafija no kod mafije![]()
Samo oni koji se usude uvelike podbaciti, mogu uspjeti u velikoj mjeri.
nothing comes from violence and nothing ever could
Osjecam se ka' ZMAJ!
GAME OVER!!!! Utuljuj Ligu Šampiona, IGRICA JE OBRNUTA, dajte nešto novo!
Sa alatom iz okova... Ka' momak!
Slazem se.
Razocarano, sa jedne strane, jako, u ljude.
S druge strane, uspela sam da pronadjem osobu koja je ispunila sva moja ocekivanja, za sve druge ljude, ni drug, ni prijatelj, ni ljubavnik.
There are currently 7 users browsing this thread. (0 members and 7 guests)
Bookmarks