70 kila je laksi a 50 konja jaci, pa vidj![]()
Da, auto iz '71 se sigurno vozi bolje od e46, ne znam kakve ima veze koji je motor u njemu
p.s. primijetio sam da je na ovom forumu sramota voziti auto ispod 200ks, i koje trosi preko 5L :/
Last edited by ^^0LIvEr_QuEeN^^; 30-09-11 at 20:01.
70 kila je laksi a 50 konja jaci, pa vidj![]()
She is only here to annoy herself!
a bogme sve zavisi kakve gume i opruge stavina ove 18ice i ove gume pofino lezi, i jos je 10 cm nizi od E46...
She is only here to annoy herself!
a zar ne bi bila sramota za bmw da im je bolje 30 godina staro auto od e46?
Naravno da nema.
Mozda M3 je upravljiji i zabavniji, ali nikako ne mozes da uporedis e90 320i sa 635i.
TAKUMI
Ne vjerujem da lezi tako dobro.
Fabrika je tada znala spustit i stavit siri tocak, oni su stavili 15 ili 16 i balonke.
TAKUMI
prije svega ovo nije bila shestica(e24) nego e9 i da ljepshe se vozi od e46
Last edited by JUAN; 01-10-11 at 09:42.
Moras vozit i jedno i drugo pa da dodjes do tog zakljucka.
A to inace nije by BMW, tako da i tu treba da skines nesto.
TAKUMI
Ja ne bih, nisam ljubitelj tih starih auta, ja volim nova. Tehnologija!
TAKUMI
Ne bih se mnogo mislio izmedju ova 2 npr.
![]()
niujedne mi gace lastike nema
Ni ja.
TAKUMI
treba laptop da nosis sa interfejsom da ne ostanes dje![]()
She is only here to annoy herself!
Bookmarks