a dako nagovorim caleta da uzme f10....dadoshe mu dobru ponudu za e klasu al ja ne dam da je trguje
FAbia moze i u kompletu a moze i pojedinachno...
M paket sa branicima i chudima ide preko 6000ojra a podvozje 500 ojra
owakaw da bude http://www.tuningnews.net/news/10032...0-wheels.jpg:D








mozda nekad dodje na red neka felna od 19 cola i to je to
Reply With Quote


Bookmarks