http://www.autotrader.com/dealers/in...0&cardist=5871
Po Carfax-u nije kriv, not a bit!
Ne, nisam imao kad sa saznam.![]()
TAKUMI
Secni narod
kakvu kockicu vidjeh sinoc kod gimnazije ufff <3 <3 <3
crna , felnice, vidi se da je skoro lakirana, fabrika uff
" If you love something let it go, if it comes back to you it's yours. If it doesn't, it never was."
ne moze biti fabrika kad je lakirana :P ahahah![]()
Sto ima veze ako je lakirana (dobro lakirana)?
TAKUMI
ma sprdam se ja....![]()
to je ona sto je parkirana stalno na stari preko puta skole sa bbs felmama
a to je nikolina..rade32 mu je nik odje![]()
* Profesionalni detailing vozila *Instagram : Tico Detailing
Ovaj klip sa fabijom i verbalnim je najtuzniji klip ikad na ovome forumu i podforumu....
E da, prodaje mi brat kockicu kabrio pa ako ko oce...
Koga je gladni otac pravio, dovijeka ce gladan bit...
moze li mi neko pronaci spisak osnovne i dodatne opreme za bmw f10..
momci nashao sam ali hwala u swakom sluchaju...ako nekom bude trebalo isto shto i meni moze pronaci ovdje http://www.tomic.hr/hr/en/newvehicle...es.html?test=1 ....Shta mislite o novom bmw 528i al sa owim nowim 2.0 turbo motorom i 245ks![]()
Sve najbolje...
Koga je gladni otac pravio, dovijeka ce gladan bit...
Čuo sam da je kvalitetan
If you turn a man into a fish, you will catch him for a day
dobija li se koliko sa M podvozjem...neshto kad pogledam bolje da stavim m podvozje i kameru za voznju u nazad koji su zajedno oko 1100eura nego da te pare bacim na parking senzore za koje bmw trazi 1010europeja![]()
Radije bih M podvozje.
TAKUMI
naruči i M5 značku obavezno (to je kod BMW-a vjerovatno isto oko 1000), da ne bude onaj bijeli F10 jedini u grad s njom..
She is only here to annoy herself!
druze ono je pravi m5 nemoj ti mene ucit !!!!
Originally Posted by my name is ...
neka no stane pored mene otvori prozor i pita standardno "prodaješ li ga", a što će ti druže kad već imaš jedan?!
She is only here to annoy herself!
F10 izgleda perverzno, sa ili bez M znacke, svejedno![]()
M5 znacku dobijes uz svaki F10 sa M paketom.
TAKUMI
i M6 da staviš na biciklo![]()
She is only here to annoy herself!
ma necu ja cio m paket samo m podvozje..mozda nekad dodje na red neka felna od 19 cola i to je to
idem da widim sjutra shta owi iz wolija imaju da mi ponude :P
Podjes do Volija... Kupis paradajIz, krastavce... Chips, sokove, tortu, masu alkohola (da se proslavi nakon voznje) i BMW F10...
There are currently 9 users browsing this thread. (1 members and 8 guests)
Bookmarks