ja nishta specificno vidio nijesam
Ne, vidjeli smo u Spa, Montreal...
TAKUMI
ja nishta specificno vidio nijesam
Ne ne, nisi gledao trku, samo si gledao kmicu kako slomi sebe i druge.
TAKUMI
ne,ti si bio zaslijepljen kacigom pa nijesi vidio trku a inace gledash samo u kacigu onoga misha
Zutu kacigu od Hamiltona? Da, bas to gledam, pored piste, slomljenu.
TAKUMI
E jbg, imam print screen mojih snova:
Evo kad je bio dete, dete kreten:
Isto, dete, 2007-e, sa Lojzom u timu...:
Oh no, pa kako to? Dje bjese ovo? Ring?
Evo ti ga chochek u Ssang Yong...
Mislis li da nema jos?
Nisi valjda zaboravio Ring?
Onda posle Ringa ide Spa:
Ima jos, Spa, 2009:
Ou frendeeeee, za dlaku da zaboravim ovo:
![]()
Last edited by Fabia_Elegance!; 03-09-11 at 11:41.
TAKUMI
Opet ga najvise volim, iako mu na kacigi pise "kad sam na stazi to je rizik"On je brate trkac, covjek koji moze da ponaslaze sve zivo, i onda na kraju sebe slozi pored staze ali bar se trka, svaku sansu i prolaz trazi.
Eh, da mu je Alonsova pamet, gdje bi mu bio kraj.
Pa onda bi bio kao Lojzek, interesantan = 0.
TAKUMI
hahaha a shto je ovo,malo se cukuli
Tuzno je ovo kad je neko osudjen da navija za nekog ko nikad nista uzet nece...
A interesantno kako nas prijatelj JUAN kad mu slozis nepobitne cinjenice napravi se kao da ne vidi...
E da! Moramo otvorit neki topic, npr Kicked F1 driver, da pobekad cujemo nesto o Kimiju, Juanu i ispaljenoj kompaniji.
Sent from my Desire HD using Tapatalk
"LIFE IS ABOUT PASSIONS. THANK YOU FOR SHARING MINE." - Michael Schumacher
Nemoj mi zaboravit Vilneva...
TAKUMI
Bar ON zavrsava trke za razliku od kmice koji sad igra ulogu Sata.
TAKUMI
Pa barem zavrsi...
TAKUMI
E... znas ti sad sto bi Montazer i Kimi i Vilnev dali da odvoze jedan krug u bolid... to im je san frende...
Al jbg, u F1 su samo najbolji, to je mnogo iznad njihove klase..
"LIFE IS ABOUT PASSIONS. THANK YOU FOR SHARING MINE." - Michael Schumacher
Sve te sto si nabroja voze bolid a Montazer se vrti u krug i jos ga peru. Al dobro, ti ces jos malo tvrdid da je Nascar bolji od F1.
Dalje, da Montazer i sad valja nesto uzeli bi ga da vozi pa makar u Virgin.
Al frende, on je dobio nogu, nemoj to da zaboravis.
NAJVECEG su molili da se vrati jer je u F1 falilo klase...
Sent from my Desire HD using Tapatalk
"LIFE IS ABOUT PASSIONS. THANK YOU FOR SHARING MINE." - Michael Schumacher
Ko je molio? Njega su zvali i rekli su mu da bi bilo dobro da vozis za Benz.
TAKUMI
There are currently 4 users browsing this thread. (0 members and 4 guests)
Bookmarks