mada se onaj i ne vozi pa se ne moze znat, evo ja da ne rekoste bi se sjutra u 1000e kladio da je ono S3...
Po prvi put u zivotu (kod nas) vidjeh da pauk podize policijsko vozilo... To se desilo preko puta 5 udovica, ispred marketa Novito, a pauk je naocigled zabezeknutih gradjana podigao onaj policijski VW Caddy... Svijet je otisao u PM![]()
Mother, should I trust the government? (No Fu*king Way!)
Pokvaren 100%
Da nema ko sliku tog audija od sinoć?
Caddy je bio u kvaru, 100%.
TAKUMI
ali oce da me ubijede momci da je rs6 audi ovakav sivi kroz pg sto se vozi????
![]()
nista,cekamo Trila :mrgreen:
Evo, da ga lakše analizirate...![]()
točak mu liči na jeftinu rotkapu...
She is only here to annoy herself!
Tocak je iz A8 MkII.
A da, RS6 je, pogledaj lip i oznaku.
I naravno, ovalne spulje.
P.S. kako se otvara hauba, posto kod ovoga to je nesto sto se otvara cesce nego recimo vozaceva vrata?
TAKUMI
Vidjeh ga prije 5 minuta, samo sto sad ima mnogo ljepse felme, ali mi se nikako ne svidja sto je nagrdio RS6 (ako je rs6) masku ispred.
P.S Sad sam uporedjivao sa slike RS6, prvo nisu isti izduvi, nisu ni isti pragovi, ovo su od S-a, od RS-a nisi ni slicni. Ovaj zadnji dio na branik (crni) nije isti, ovaj je od S-a, antena mu nije sa strane, nego na krov....
Sami uporedite
Mada ima naljepnicu iza RS6, znaci mora da je RS6:tongue:
Last edited by Igor R; 31-08-11 at 22:02.
There are currently 7 users browsing this thread. (0 members and 7 guests)
Bookmarks