Page 9 of 991 FirstFirst ... 56789101112131959109509 ... LastLast
Results 201 to 225 of 24762

Thread: Crash / sudari u CG

  1. #201
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    16,859
    Thanks Thanks Given 
    2,815
    Thanks Thanks Received 
    3,098
    Thanked in
    1,528 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Martin Mcfly View Post
    Moram ispričati sinoćnju situaciju:
    Vozim biciklo onom pravinom kroz donju goricu iza žute linije, dakle staza za pješake i bicikliste i onda se pojavljuje crni golf V sa zatamnjenim staklima i isklučuje se sa puta ali preko mene naravno. Prosti jadi da nemam svijetla već je upaljeno i prednje i zadnje i naravno ja kočim to što mogu i bježim u stranu ali vozač je bio toliko vješt da isključivanje uradi munjevitom brzinom tako da ja pravim salto sa biciklom preko prednjeg točka da ne bih zakačio posrani golf. Sav bijesan spreman da taj bijes iskalim preko pesnica na vozača kad iz auta izlaze dvije krave koje me uopšte ne konstatuju. Onda sam se izdrao na njih i komentar jedne je bio: šta se buniš nije ti ništa bilo a meni sa bicikla popadala svijetla, telefon i sl. Ja je gledam i mislim se oću li je zalijepit ali sam zatim odlučio da umjesto nje zalijepim golfa. Ne znam da li je ostalo kakvih oštećenja na njega posle toga jer se sve odvilo u desetak sekundi i golf je bio crn pa nisam mogao vijdeti. Uglavnom ta krava je posle toga rekla da će da zove muža inspektora a ja sam joj rekao na nabijem i nju i njenog muža na ***** kad nema mozga te njoj daje auto. Iskreno se nadam da joj je makar nešto od sinoćnjeg dogadjaja ušlo u glavu i da će sledeći put pogledat kad se isključuje sa puta. Posle dolazim kući i spazih dvije velike modrice od guvernera na biciklo kad sam pravio salto sa njim.

    E u ovakvim situacijama je super biti zhena, jer ja bi je tako prisharafila za bezobrazluk! Mada u ovom slucaju da si joj i ti dao dvje preko zuba, niko ti ne bi mogao niti smio zamjeriti.

  2. #202
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Far away from here
    Posts
    3,733
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    I dodje inspektor na uvidjaj, vidi zeni odvaljena vilica, i pita Martina : "Frajeru, kakav je to nacin da bijes stariju zenu od tebe ?" Martin isprica sto je bilo, a zena ulece inspektoru face 2 face i kaze " ja ne znam sto ovaj zbori, iz cista mira je poceo da sutira auto evo ovdje i ovdje, i onda je na mene skocio ". I ajd ne bilo ti tesko pa zakljuci, sta bi snaslo Martina ?
    " Damn the cargo, we'll be on our way tonight "

  3. #203
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    5,353
    Thanks Thanks Given 
    1,176
    Thanks Thanks Received 
    250
    Thanked in
    123 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Njivice_Orano_Nepreorano View Post
    I dodje inspektor na uvidjaj, vidi zeni odvaljena vilica, i pita Martina : "Frajeru, kakav je to nacin da bijes stariju zenu od tebe ?" Martin isprica sto je bilo, a zena ulece inspektoru face 2 face i kaze " ja ne znam sto ovaj zbori, iz cista mira je poceo da sutira auto evo ovdje i ovdje, i onda je na mene skocio ". I ajd ne bilo ti tesko pa zakljuci, sta bi snaslo Martina ?
    Ne znam jeli starija od mene ali nebitno, bitno je da joj je muž inspektor koji bi za svaki slučaj poveo jedan landrover onih džulova sa sobom koji te prvo izmlate pa pitaju o čemu se radi :boxing:

  4. #204
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    16,402
    Thanks Thanks Given 
    327
    Thanks Thanks Received 
    50
    Thanked in
    45 Posts

    Default

    okle znas da je starija od njega? :mrgreen:
    (nečitko)

  5. #205
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    11,868
    Thanks Thanks Given 
    2,310
    Thanks Thanks Received 
    5,860
    Thanked in
    2,041 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by verbalni_fajter View Post
    okle znas da je starija od njega? :mrgreen:
    zato što je on inspektor?????

  6. #206
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    16,402
    Thanks Thanks Given 
    327
    Thanks Thanks Received 
    50
    Thanked in
    45 Posts

    Default

    inspektori vole mladje
    (nečitko)

  7. #207
    Join Date
    Dec 2004
    Posts
    4,197
    Thanks Thanks Given 
    775
    Thanks Thanks Received 
    642
    Thanked in
    299 Posts

    Default

    Tako mlad a vec inspektor
    Mother, should I trust the government? (No Fu*king Way!)

  8. #208
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    MNE
    Posts
    66,642
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Ili, da li stvarno vjerujes toj drolji da joj je muz inspektor?

    To su ti frende nemocne zene, koje pokusavaju uz pomoc drugih (lazi) da budu jake.
    Last edited by Fabia_Elegance!; 26-08-11 at 16:19.
    TAKUMI

  9. #209
    Join Date
    May 2010
    Posts
    4,355
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    nema odje srece dok se ne digne iz mrtvih jedan ovakav

  10. #210
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    1,674
    Thanks Thanks Given 
    4
    Thanks Thanks Received 
    11
    Thanked in
    8 Posts

    Default

    Martine ispao si sef, dje da udaras zene ka pickica neka

  11. #211
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    G kvart
    Posts
    9,275
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Da si joj slomio far vise bi je "zaboljelo" nego da si je osamario

  12. #212
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    26,030
    Thanks Thanks Given 
    1,791
    Thanks Thanks Received 
    2,314
    Thanked in
    1,278 Posts

    Default

    cuh da je neko sa vijadukta nocas sletio......

  13. #213
    Join Date
    Nov 2006
    Posts
    3,134
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    a sad vidjeh na onu raskrsnicu kod trgovinske kad se ide put gintasa audi s3 prevrnut na krov i to dobro slupan...potpuno spljosten

  14. #214
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,920
    Thanks Thanks Given 
    2,058
    Thanks Thanks Received 
    1,045
    Thanked in
    419 Posts

    Default

    ^ Na moje oci se ovo odigralo. Momci prosli na crveno kod Kristala pa onda ispreticali nas 4-5 auta i na crveno kod trgovinske. Ovamo od ljubovica nailazi pasat kroz zeleno sasvim regularno i na pola raskrsnice su se vidjeli nisu se sudarili al audi pici preko osrtva udara u semafor i na krov. Srecom momcima nije nista bilo.

    Bio sam 1vo auto na semaforu pored i sav sam se presnijetio jer su isli pravo na neke djevojke u pezou sa druge strane.
    As far back as I can remember I always wanted to be a gangster.

  15. #215
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    MNE
    Posts
    66,642
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Momci u Audiju? Pa sto ocekujes od njih? Da voze normalno?
    TAKUMI

  16. #216
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,920
    Thanks Thanks Given 
    2,058
    Thanks Thanks Received 
    1,045
    Thanked in
    419 Posts

    Default

    Ajde jadan ponasaj se, nije ovaj topik kao i svaki za zaebanciju.
    Ovo je bila strasna prilika da pogine 5ljudi za sekund!
    As far back as I can remember I always wanted to be a gangster.

  17. #217
    Join Date
    Nov 2006
    Posts
    3,134
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by dub_c View Post
    ^ Na moje oci se ovo odigralo. Momci prosli na crveno kod Kristala pa onda ispreticali nas 4-5 auta i na crveno kod trgovinske. Ovamo od ljubovica nailazi pasat kroz zeleno sasvim regularno i na pola raskrsnice su se vidjeli nisu se sudarili al audi pici preko osrtva udara u semafor i na krov. Srecom momcima nije nista bilo.

    Bio sam 1vo auto na semaforu pored i sav sam se presnijetio jer su isli pravo na neke djevojke u pezou sa druge strane.
    bilo ih vise u auto i nikom nista...e pa luda sreca ih je spasila jer je auto bas unisteno i dobro spljosteno i to S3 moj ljubimac

  18. #218
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    MNE
    Posts
    66,642
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by dub_c View Post
    Ajde jadan ponasaj se, nije ovaj topik kao i svaki za zaebanciju.
    Ovo je bila strasna prilika da pogine 5ljudi za sekund!


    Strasna prilika i za tebe da usporis malo.
    TAKUMI

  19. #219
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    G kvart
    Posts
    9,275
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by GIGA View Post
    bilo ih vise u auto i nikom nista...e pa luda sreca ih je spasila jer je auto bas unisteno i dobro spljosteno i to S3 moj ljubimac
    Je li bio novi ili onaj stariji s3?

  20. #220
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    Bunker
    Posts
    21,970
    Thanks Thanks Given 
    288
    Thanks Thanks Received 
    183
    Thanked in
    119 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by verbalni_fajter View Post
    dobar gif! Ovako sam ja izletio iz kola na putu NK-DG (ne bas ovako, ali kroz zadnje staklo), sa zadnjeg sica... A nasa policija, ko sto rekoh juce Fabiji, kad ste ih zadnji put vidjeli na dionici dje je ogranicenje 80? Ja jednom u zivotu (treca traka PG-CT, u 5 ujutro, i rekao sam liku veliki od mene kad me zaustavio tu).

    PS http://www.vijesti.me/vijesti/nvo-is...a-clanak-34915
    I, je li osjetio rektalni nadražaj?

    Quote Originally Posted by Igor R View Post
    Da si joj slomio far vise bi je "zaboljelo" nego da si je osamario
    Čisto sumnjam, pogotovo ako će ga platit 2 blowjoba.

    Quote Originally Posted by GIGA View Post
    a sad vidjeh na onu raskrsnicu kod trgovinske kad se ide put gintasa audi s3 prevrnut na krov i to dobro slupan...potpuno spljosten
    Da nije bijeli? Ako jes, taj je pored mene, kroz gusto naseljenu dionicu, s dosta ljudi po trotoarima i ne propisno parkiranim autima... Sa semafora startovao i jes jedno ~130km/h pored mene prošao i nastavio da ubrzava dok ga ne izgubih iz vidnog polja...

    Quote Originally Posted by dub_c View Post
    ^ Na moje oci se ovo odigralo. Momci prosli na crveno kod Kristala pa onda ispreticali nas 4-5 auta i na crveno kod trgovinske. Ovamo od ljubovica nailazi pasat kroz zeleno sasvim regularno i na pola raskrsnice su se vidjeli nisu se sudarili al audi pici preko osrtva udara u semafor i na krov. Srecom momcima nije nista bilo.

    Bio sam 1vo auto na semaforu pored i sav sam se presnijetio jer su isli pravo na neke djevojke u pezou sa druge strane.
    Vise si se opteretio jer su u Pežou bile

    Bez zezanja sad... Dobro se završilo kako je moglo. No da se ne pravimo stručnjaci, i da ne morališem.
    Inače... Možda su igrali ruski rulet s semaforima (ko je upućen)...


    Quote Originally Posted by Fabia_Elegance! View Post
    Momci u Audiju? Pa sto ocekujes od njih? Da voze normalno?
    Kvota 1,02 da su imali bar 1kg narkotika u Audiju

  21. #221
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    G kvart
    Posts
    9,275
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Cini mi se da bijelog S3 nema u Pg, neka me neko ispravi ako grijesim

  22. #222
    Join Date
    Nov 2006
    Posts
    3,134
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Igor R View Post
    Cini mi se da bijelog S3 nema u Pg, neka me neko ispravi ako grijesim
    S3 bijeli nema ni ja da znam jedino jedan onaj 2.0tdi s s3 opremom..

    a u ovj udes je ucestvovao stariji model onaj sto je bio stalno parkiran kod martinovica preko morace

  23. #223
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    MNE
    Posts
    66,642
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by cvxcomputers View Post
    Kvota 1,02 da su imali bar 1kg narkotika u Audiju


    Kvota 3,09 da su imali bar 3 kg skanka ispod sica.
    TAKUMI

  24. #224
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    26,030
    Thanks Thanks Given 
    1,791
    Thanks Thanks Received 
    2,314
    Thanked in
    1,278 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Igor R View Post
    Cini mi se da bijelog S3 nema u Pg, neka me neko ispravi ako grijesim
    ima... vazda je parkiran u ulciu dje je 697

  25. #225
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Kotor
    Posts
    15,824
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Fabia_Elegance! View Post
    Kvota 3,09 da su imali bar 3 kg skanka ispod sica.
    Kad je nesto vjerovatno, kvota je mala. Tako da ova recenica nema smisla.
    Ne bi se obogatio da drzis kladionicu.

Page 9 of 991 FirstFirst ... 56789101112131959109509 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 16 users browsing this thread. (0 members and 16 guests)

Similar Threads

  1. CTR - Crash Team Racing
    By Madzi in forum Game Server CG
    Replies: 69
    Last Post: 25-01-15, 06:14
  2. Sudari i taksisti
    By rain_wind_storm in forum Automobilizam arhiva
    Replies: 21
    Last Post: 07-05-10, 15:21
  3. win xp explorer crash !?!
    By pSy_dEviL in forum Software
    Replies: 8
    Last Post: 05-04-04, 15:57
  4. Crash Cars...
    By Zabranitty in forum Automobilizam arhiva
    Replies: 1
    Last Post: 26-03-04, 19:56

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •