Dok mi sa audijima stizemo svudje :victorious:
sezona godisnjih odmora i ljudi popravljaju svoje automobile (bmw) pa nemaju vremena za net.
Dok mi sa audijima stizemo svudje :victorious:
Prešao sam 6 hiljada od kad plin ugradih, 35 dana, jos malo pa da se otplati![]()
a e koji model?
If you turn a man into a fish, you will catch him for a day
automatik?
Ne nego je Awesome to njegovo auto![]()
318iA extra kombinacija, to je za mene...
If you turn a man into a fish, you will catch him for a day
@cvx cuo sam da si prodao bmw neka je sa srecom
Razocaracu te, nisam, i nije mi žao
Odradih mu servis... Vozam se tuda i uživam u ljetu![]()
Ukrali su mi ispred zgrade kapice sa ventila, koje su se zaključavale, i sa klijestima su ih micali jer rukom nisu mogli, čitavu mi felmu izgrebli da bi posrane kapice makli, kakvih ljudi ima ovo je nevjerovatno... i to oko 11 preko dana, auto ispod terase parkirano...
Last edited by ^^0LIvEr_QuEeN^^; 17-08-11 at 15:39.
Kradu nas frende moj, sto cemo.
Vagenasi frende, VAGENASI.
Ogrebali i felmu? A sad si ih ofarbao.
Eto, pa da kupis skupo auto kod nas.
Pi!
TAKUMI
Ofarbao ih prije mjesec dana, cuvao ih na ivičnjake itd. i sad mi ih stoka izgrebala... i to sve zbog jebenih kapica ventila, sto bi da je nesto drugo u pitanju... i onda PETPETNULA treba ispred zgrade da parkiras![]()
i jos mozes zamislit kako su kapice s`ebali klijestima.ne valjaju nista.al eto cisto da ih uzmu
f6
neka djeca su ti to uradila siguran budi
jednom su meni skidali na oci kapice pa su po samar zaradili
ti vise ne skidaju ja vi se kunem :P
* Profesionalni detailing vozila *Instagram : Tico Detailing
Ja ove super cool kapice stavljam samo petkom i subotom kada izlazim u grad....
There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)
Bookmarks