Pazi, ne kazem ja ko i kako i kakvo ulje je sipano u ta kola....
Cinjenica je da svaki drugi auto kod nas zavrshi kod istih "gazda" i odrzavanje i kvalitet ulja je misaona imenica, bila ona Honda, Alfa< BMW ili nesto trece.... al samo kad crkne Honda to je do losheg ulja ili loshih vlasnika, a ostali, to je do auta![]()



Reply With Quote






).




) pa ih ne stavljaju u boji auta.

Bookmarks