Vala ste bas darezljivi vi forumasi, smijem li ja sto pozeljet da me razveseli?Fix?
![]()
Vala ste bas darezljivi vi forumasi, smijem li ja sto pozeljet da me razveseli?Fix?
![]()
dva i dva su tri
hopa cupa :lolblue:
http://www.kurir-info.rs/sex/hopa-cu...lupi-98552.php
Evo Fix i njegova darezljivost me cine srecnom![]()
dva i dva su tri
Nije frka da podijelimo taj njegov dar.
A mogu ti ga i proslijedit. Sumnjam u kvalitet. Second hand je second hand,ipak. Ili koznakoji hand.
Preferiram svoj.
ima ti i dobrica avione..![]()
Moji su malo veci, raspon krila im je oko 2,20m i LETEe ako nisi nesto previse krsna cura mozes se provozat koji krug
![]()
dva i dva su tri
Za pocetak, ne treba mi ptica ,nego ptica trkacica.
Zovite me kad nadjete nesto sto leti BRZO.
Otisla.
Секс ме чини срећним.
Ја чекам посао али волим ову земљу!
А што пијем кад ми шкоди
ко ће кући да ме води?
Mene ona..
..ja bih jednu ovakvu.. da pijemo kafu.
Samo oni koji se usude uvelike podbaciti, mogu uspjeti u velikoj mjeri.
<3
pojedine osobe sa foruma.. :yipiiii:
Gazi!!!
![]()
GAME OVER!!!! Utuljuj Ligu Šampiona, IGRICA JE OBRNUTA, dajte nešto novo!
ma sveeeeeeeeeee![]()
Crazy isn't being broken or swallowing a dark secret. It's you or me amplified.
Katjon vazda :)
Najnovija Mihaelova slika na "fotografije uopste".
Keks i mlijeko - nikad nece biti demode.
Masaza stopala.Renesansno djeluje.
Hari i Raquel
Mali,na odmor si..zato..odmaraj!
Smak jbt,Smak i toceno pivo!
" Ko te kara,nek ti piše pjesme! "
Smak je institucija mili, oni svakoga cine srecnim![]()
Ne kao mene trenutno...znaciiiiiii,bolje od orgazma!![]()
" Ko te kara,nek ti piše pjesme! "
Sad sam srecan jer nadjoh neku cokoladu. Yeaaaah ! I upisa sam se na fakultet.![]()
Gle Povedillu sa starim account-om.
:loblue:
I am so post-rock I shit sad birds.
Crvena Zvezda
K'o i uvijek gas do daske (necu urbano, ja sam ljakse)
There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)
Bookmarks