Page 415 of 830 FirstFirst ... 315365405411412413414415416417418419425465515 ... LastLast
Results 10,351 to 10,375 of 20746

Thread: Extra TV

  1. #10351
    Join Date
    Aug 2007
    Posts
    1,250
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    37
    Thanked in
    21 Posts

    Default

    i stvarno oba espn u arena sport paket...
    ... Najlakši način da vam ime dospije u novine je da ih čitate dok prelazite ulicu ...

  2. #10352
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    12,178
    Thanks Thanks Given 
    20
    Thanks Thanks Received 
    1,389
    Thanked in
    378 Posts

    Default

    U Arena paket ESPNovi?Shvataju li oni koliko je to retardirano?Bas me zanima sto bi ESPN rekao na ovo...
    MICHAEL, THANK YOU FOR SHARING YOUR LIFE WITH US!

  3. #10353
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,711
    Thanks Thanks Given 
    666
    Thanks Thanks Received 
    81
    Thanked in
    54 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Poseydon View Post
    Ali biloje moguce poslati sa mobilnog 067 na Extra TV. Znam kad je poceo servis,da sam slao i salio se sa ukucanima koji su pratili spanske serije, tipa..."Molimo Vas promijenite kanal i rstartujte STB" Sto ste to ogranicili ?
    Da nisi mislio na ExtraTv SMS ?
    If at first you don't succeed, skydiving is not for you.

  4. #10354
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    462
    Thanks Thanks Given 
    4
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Divno li je gledati danima ona obavjestenja o strajku radnika TV Budva. Umjesto da nam umjesto njega uvedete neki drugi kanal, vi nista.

  5. #10355
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    12,845
    Thanks Thanks Given 
    1,680
    Thanks Thanks Received 
    583
    Thanked in
    436 Posts

    Default

    Moze svet plus?

  6. #10356
    Join Date
    Aug 2007
    Posts
    1,250
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    37
    Thanked in
    21 Posts

    Default

    Pusti humor sale, u ugovorima jasno stoji da su ESPN Classic i NASN dio osnovnog paketa i sad se desava ovo???
    ... Najlakši način da vam ime dospije u novine je da ih čitate dok prelazite ulicu ...

  7. #10357
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Novi Sad
    Posts
    9,007
    Thanks Thanks Given 
    14
    Thanks Thanks Received 
    165
    Thanked in
    113 Posts

    Default

    Kao i svaki ugovor s T-Com, korisnik je jedina strana koja je obavezna da ga se pridržava.
    ...dip your hands in the water,
    the same deep water as me...

  8. #10358
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,975
    Thanks Thanks Given 
    51
    Thanks Thanks Received 
    26
    Thanked in
    24 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by roy fokker View Post
    kao i svaki ugovor s t-com, korisnik je jedina strana koja je obavezna da ga se pridržava.
    apsolutno te podrzavam u gore navedenom

  9. #10359
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    12,845
    Thanks Thanks Given 
    1,680
    Thanks Thanks Received 
    583
    Thanked in
    436 Posts

    Default

    Ta promjena je na vrijeme najavljena na Info kanalu.

    Posljednje opšte uslove korišćenja Extra TV-a možete naći ovdje

    Član 4. Opis Extra TV usluge
    4. Ukoliko tokom trajanja Ugovora dođe do promjena u uslovima distribucije programa i programskoj šemi T-Com je dužan da 30 dana unaprijed obavijesti Pretplatnika na način definisan u članu 15. stav 3.

    Član 15. Završne odredbe
    2. T-Com se obavezuje da preko posebne web stranice na svom zvaničnom sajtu (www.t-com-cg.com) i u najmanje jednom dnevnom štampanom mediju koji se distribuira na cijeloj teritoriji Crne Gore objavi ove Opšte uslove .
    3. Ukoliko tokom trajanja Ugovora dođe do promjena uslova u korišćenju Ekstra TV usluge definisanih ovim Opštim uslovima, T-Com je dužan da 30 dana unaprijed obavijesti Pretplatnika na način definisan u prethodnom stavu
    4. Ukoliko Pretplatnik ne odbije izmjene u roku od 15 dana od dana njihovog objavljivanja, smatraće se da je iste prihvatio.


  10. #10360
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    C:\TIVATECH\
    Posts
    5,450
    Thanks Thanks Given 
    133
    Thanks Thanks Received 
    288
    Thanked in
    146 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Roy Fokker View Post
    Kao i svaki ugovor s T-Com, korisnik je jedina strana koja je obavezna da ga se pridržava.
    Ja sam to odavno shvatio, ne samo što se nije ništa popravilo na bolje od toga što ih pljujemo, gađamo šmrkaljima , nazivamo onako kako i zaslužuju, nego je sve gore i gore. Niti jedan ugovor neću više potpisati sa njima, sad kad mi istekne ovaj lopovski smart paket kojeg su mi podmuklo uvalili bez da me informišu da nije onaj stari koji sam imao prije, nego je osakaćen do apsurda, raskidam i njega. Prvi konkurentni internet koji se pojavi će zamijeniti i ADSL, na čiji rad da budem iskren ne mogu da se požalim, osim što je nerealno skup u odnosu na okruženju. Očigledno je da njihova poslovna politika nije da zadrže klijente nego da ih ZAJEBU što više, pa koliko traje traje. To mogu u segmentima gdje drže čvrst monopol ali su zajebali debelo ako misle da će im to proći kod kablovske i mob. telefonije.

  11. #10361
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Novi Sad
    Posts
    9,007
    Thanks Thanks Given 
    14
    Thanks Thanks Received 
    165
    Thanked in
    113 Posts

    Default

    Šta znači da pretplatnik "odbije" promjenu? Otkaže pretplatu zbog dva kanala?
    ...dip your hands in the water,
    the same deep water as me...

  12. #10362
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    C:\TIVATECH\
    Posts
    5,450
    Thanks Thanks Given 
    133
    Thanks Thanks Received 
    288
    Thanked in
    146 Posts

    Default

    Ko prihvati ove "opšte uslove" i potpiše ugovor sa njima, pa on je za mene notorna budala i zaslužuje taman takvu uslugu kakvu će mu T-šalabajzeri pružiti u sljedećih 24 mjeseci. Ko voli neka izvoli!

  13. #10363
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    462
    Thanks Thanks Given 
    4
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    @Sale:
    Sram da te bude kako se odnosis prema korisnicima. Vidi se da si radnik Pi Com-a.

  14. #10364
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    12,845
    Thanks Thanks Given 
    1,680
    Thanks Thanks Received 
    583
    Thanked in
    436 Posts

    Default

    Soniks, relax

  15. #10365
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Mandalay
    Posts
    10,314
    Thanks Thanks Given 
    32
    Thanks Thanks Received 
    39
    Thanked in
    28 Posts

    Default

    Emil & Sale ne odnosi se na vas i bez ljutnje, ali ova doskočica para vrijedi



    Inace, poslije mjesec i pet dana docekao sam da mi prebace broj i adsl servis sa jedne lokacije na drugu, iz bloka5 jednih zgrada u blok5 u drugu zgradu. Ipak moramo priznati da je daljina Cak mi ni broj nisu ostavili isti, ali dobro
    Dosao mi je jedan momak iz tcoma ili odnekle veze nemam (posten bijase), samo se cuo sa koleginicom u tcom i rekao joj da ukljuci adsl na mom broju. To je citava procedura bila da je i on morao da intervenise. I jos mi kaze, "nije ti ni moglo radit kad si promjenio defaultnu sifru rutera, nemoj da mijenjas iptv/iptv" ....
    E rekoh svaka ti cast
    Who let the dogs out

  16. #10366
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    C:\TIVATECH\
    Posts
    5,450
    Thanks Thanks Given 
    133
    Thanks Thanks Received 
    288
    Thanked in
    146 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BlackVelvet View Post
    Emil & Sale ne odnosi se na vas i bez ljutnje, ali ova doskočica para vrijedi



    Inace, poslije mjesec i pet dana docekao sam da mi prebace broj i adsl servis sa jedne lokacije na drugu, iz bloka5 jednih zgrada u blok5 u drugu zgradu. Ipak moramo priznati da je daljina Cak mi ni broj nisu ostavili isti, ali dobro
    Dosao mi je jedan momak iz tcoma ili odnekle veze nemam (posten bijase), samo se cuo sa koleginicom u tcom i rekao joj da ukljuci adsl na mom broju. To je citava procedura bila da je i on morao da intervenise. I jos mi kaze, "nije ti ni moglo radit kad si promjenio defaultnu sifru rutera, nemoj da mijenjas iptv/iptv" ....
    E rekoh svaka ti cast
    Ne šprdaj se, po njemu su nazvali miševe i tastature Genius.

  17. #10367
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    12,845
    Thanks Thanks Given 
    1,680
    Thanks Thanks Received 
    583
    Thanked in
    436 Posts

    Default

    @BV
    Drago mi je da se to konacno zavrsi, mislio sam da su jos ona nesto uradili po tom pitanju... ocigledno da nisu...

  18. #10368
    Join Date
    Nov 2007
    Posts
    2,357
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Sale, nesto vam steka MyZen HD. Pojavljuju se neke crvene strafte, ne moze se gledati. Sto ne stavite umjesto njeka Eurosport HD ?

  19. #10369
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    12,845
    Thanks Thanks Given 
    1,680
    Thanks Thanks Received 
    583
    Thanked in
    436 Posts

    Default

    Da li si prijavio na 1500? Ne moze tu eurosport HD, jer je previse skup i ne bi mogao da bude u osnovnom paketu.

  20. #10370
    Join Date
    Oct 2009
    Posts
    2,641
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Sale na daljinskom od Extra tv mi je non stop upaljena lampica STB i ne mozemo da uopse mijenjamo kanale niti da koristimo daljinski.U cemu je problem,pokusali smo da zamijenimo baterije i iskljucimo ga ali ne pomaze !?
    Bako, jebeš li što?

  21. #10371
    Join Date
    Nov 2007
    Posts
    2,357
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Nisam prijavio,nemam zivaca da cekam.Poenta price je da pouzdano znam da imate ljude koji prate (barem bi trebalo to da rade)da li ima smetnji na sistemu i primaju platu za to, i da danima to tako stoji.

  22. #10372
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,711
    Thanks Thanks Given 
    666
    Thanks Thanks Received 
    81
    Thanked in
    54 Posts

    Default

    Prijavio ja problem sa myZen.tv
    If at first you don't succeed, skydiving is not for you.

  23. #10373
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Mandalay
    Posts
    10,314
    Thanks Thanks Given 
    32
    Thanks Thanks Received 
    39
    Thanked in
    28 Posts

    Default

    svima su te crvene linije na myzen, ne znam sto je to
    Who let the dogs out

  24. #10374
    Join Date
    Nov 2007
    Posts
    2,357
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Emill View Post
    Prijavio ja problem sa myZen.tv
    Tako ti je to, neko mora da zaradi za sebe i za drugoga

  25. #10375
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    12,845
    Thanks Thanks Given 
    1,680
    Thanks Thanks Received 
    583
    Thanked in
    436 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Brajan992 View Post
    Sale na daljinskom od Extra tv mi je non stop upaljena lampica STB i ne mozemo da uopse mijenjamo kanale niti da koristimo daljinski.U cemu je problem,pokusali smo da zamijenimo baterije i iskljucimo ga ali ne pomaze !?
    Neko dugme ste zaglavili ili ste ga zalili, pa je u spoju. Posto na njih nema garancija, novi daljinski ima u T-Shopu za 12-13 eur. Taj mozes da probas da otvoris i ocistis alkoholom... ivicom nekim tankim predmedom (platna kartica dusu dala za to) razdvoj ta dva plasticna dijela i poslije sve vrati na svoje mjesto

Page 415 of 830 FirstFirst ... 315365405411412413414415416417418419425465515 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)

Similar Threads

  1. Replies: 14
    Last Post: 07-03-20, 10:52
  2. Extra Tv
    By DonChicio in forum Internet
    Replies: 1
    Last Post: 14-11-07, 09:09
  3. Prodaje se Samsung D600 extra ocuvan
    By Dejan in forum Računarska oprema i tehnika
    Replies: 1
    Last Post: 14-04-07, 23:03
  4. imam problem mozda neko ima resenje?
    By Ahil in forum Software
    Replies: 17
    Last Post: 20-02-07, 16:26

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •