View Poll Results: U Brazil 2014

Voters
477. You may not vote on this poll
  • idemo kao I u grupi

    141 29.56%
  • idemo kao najbolji II direktno

    112 23.48%
  • idemo u baraz najboljih II

    102 21.38%
  • nema Crne Gore

    122 25.58%
Page 636 of 2251 FirstFirst ... 13653658662663263363463563663763863964064668673611361636 ... LastLast
Results 15,876 to 15,900 of 56252

Thread: Crnogorska reprezentacija - Fudbal

  1. #15876
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Niksic, Montenegro
    Posts
    6,059
    Thanks Thanks Given 
    8
    Thanks Thanks Received 
    184
    Thanked in
    76 Posts

    Default

    Kranjchar.. Dinamovac... Radi ove iz Splita na prichu.
    Slazem se.

  2. #15877
    Join Date
    Jan 2009
    Posts
    212
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    jel valja onaj grbic ?
    nesto ga nisam geldao...jel ima kvalitet za olimpiakos?

  3. #15878
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Lake of Single Malt
    Posts
    11,037
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hrabri_Sokoli View Post
    jel valja onaj grbic ?
    nesto ga nisam geldao...jel ima kvalitet za olimpiakos?
    Ima on kvaliteta dosta, samo treba da se oslobodi sindroma Buskets(simuliranje, svadja sa sudijama i izigravanje balerine po terenu). Kad to sredi, mozhe da igra dobro, otprilike je taman klasa za Olimpijakos, mozhda stigne do nekog mid table kluba shpanske ili italijanske lige, to je otprilike to. U svakom slucaju, za nashe pojmove(i uslove u kojima je trenirao/razvijao se) dobar igrac, mozhe da valja i za reprezentaciju.
    Deserve's got nothing to do with it.

  4. #15879
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Kotor
    Posts
    15,824
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    I da zaboravi laktove. Laktanje mu je hobi.

  5. #15880
    Join Date
    Jan 2009
    Posts
    212
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ehh hvala ti=)

    ko je po vama bolji igrac, marko cetkovic ili grbic?

  6. #15881
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,868
    Thanks Thanks Given 
    266
    Thanks Thanks Received 
    197
    Thanked in
    89 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hrabri_Sokoli View Post
    ehh hvala ti=)

    ko je po vama bolji igrac, marko cetkovic ili grbic?
    Grbić je mlađi jedno 3 godine i veći je potencijal sigurno, tim prije što do sada nije imao izleta u inostranstvo kao Ćetković.
    Dick Laurent is dead!

  7. #15882
    Join Date
    May 2006
    Posts
    1,681
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Prekrasan prvijenac Gige Vukovića za Hajduk!
    http://www.index.hr/sport/clanak/len...uk/557852.aspx

  8. #15883
    Join Date
    Dec 2005
    Posts
    1,748
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    da nema dje video da se vidi?
    Stone the crow

  9. #15884
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,868
    Thanks Thanks Given 
    266
    Thanks Thanks Received 
    197
    Thanked in
    89 Posts

    Default

    Nevjerovatno koliko su nam Cico i Bećo otvorili vrata za prelazak naših igrača u hrvatsku ligu. Prije samo godinu dana kad je Đalo bio na pragu prelaska u Hajduk nije se moglo opstat od nacion-šovinističkih komentara na portalu Slobodne Dalmacije. Međutim, kad je Giga došao od tih komentara ništa. Čak su zadovoljni njime kako je igrao sad na pripremnoj utakmici i svi puno očekuju od njega. Neke stvari se, bez sumnje, mijenjaju što je dobro a plus što sada naši talentovani igrači imaju jednu potencijalnu destinaciju više. Naravno, hoće li to postati pravilo dosta zavisi od toga kako će se pokazati oni koji su tamo prešli.
    Dick Laurent is dead!

  10. #15885
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,868
    Thanks Thanks Given 
    266
    Thanks Thanks Received 
    197
    Thanked in
    89 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by igorm View Post
    da nema dje video da se vidi?


    Na 1:05
    Dick Laurent is dead!

  11. #15886
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Niksic
    Posts
    11,258
    Thanks Thanks Given 
    204
    Thanks Thanks Received 
    200
    Thanked in
    63 Posts

    Default

    Fin gol, mada bi ovo normalan golman branio.

  12. #15887
    Join Date
    Nov 2004
    Posts
    9,173
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    6
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by amnesiac View Post
    Nevjerovatno koliko su nam Cico i Bećo otvorili vrata za prelazak naših igrača u hrvatsku ligu. Prije samo godinu dana kad je Đalo bio na pragu prelaska u Hajduk nije se moglo opstat od nacion-šovinističkih komentara na portalu Slobodne Dalmacije. Međutim, kad je Giga došao od tih komentara ništa. Čak su zadovoljni njime kako je igrao sad na pripremnoj utakmici i svi puno očekuju od njega. Neke stvari se, bez sumnje, mijenjaju što je dobro a plus što sada naši talentovani igrači imaju jednu potencijalnu destinaciju više. Naravno, hoće li to postati pravilo dosta zavisi od toga kako će se pokazati oni koji su tamo prešli.
    Dosta njih je čak sad spominjalo da bi radije vidjeli 'Đaleta koji je razbijač' u dresu Hajduka, pošto nisu ništa znali o Vukoviću.
    Niko ga čak ni ne zove po imenu, nego Giga.

    Dosta se stvari i ljudi, naravno, neće promijenit, no ni ne treba, sve po zaslugama.
    Ljudi ovdje mrze Hrvate, a da niko od njih nije ni kročio kod nas, a ne nas bombardovao; pa zašto ne bi oni imali svoj stav o nama.
    Last edited by [kinetic]; 23-06-11 at 17:50.

  13. #15888
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,868
    Thanks Thanks Given 
    266
    Thanks Thanks Received 
    197
    Thanked in
    89 Posts

    Default

    Vidi kinetic, to je tema za pdf politika. Govorio sam o pozitivnim pomacima što nam može pomoći kod prodaje igrača. O tome što si pisao je šteta ne kometarisati, no nažalost ne na ovom topicu.
    Dick Laurent is dead!

  14. #15889
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Kotor
    Posts
    15,824
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Bas sam o tome pricao sa Balicem prije 15ak dana. Kaze da je Djalo otvorio to trziste, i da bi mogli samo mastat o transferima tamo da on to nije napravio. Naravno ekstra talenti ce prec bilo dje, govorim o ovim prosjecnim igracima.

  15. #15890
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    M-102
    Posts
    11,777
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Ali kako ga smijesno zovu Giiiiiiga.
    Dobro vece draga publiko, ja samo necu trositi reci na ove flamingose.

  16. #15891
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,868
    Thanks Thanks Given 
    266
    Thanks Thanks Received 
    197
    Thanked in
    89 Posts

    Default

    I poljsko tržište nam se otvorilo. Mislim da je ova Jagielonija zrela za promjenu imena jer kako smo krenuli tamo ćemo biti većina

    Ćetković ide u Jagieloniju
    Dick Laurent is dead!

  17. #15892
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    M-102
    Posts
    11,777
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Kako ne ode u neku ljepsu ligu.
    Dobro vece draga publiko, ja samo necu trositi reci na ove flamingose.

  18. #15893
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    1,660
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Izgleda Savic u Mancester Sitiju za 7 miliona eura.Ostaje u Partizanu do zime na pozajmici,a onda ide.Nisam 100% siguran,ali je vrlo vjerovatno.

  19. #15894
    Join Date
    May 2005
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,502
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by GreatMontenegro View Post
    Izgleda Savic u Mancester Sitiju za 7 miliona eura.Ostaje u Partizanu do zime na pozajmici,a onda ide.Nisam 100% siguran,ali je vrlo vjerovatno.
    Iskreno se nadam da nece ic u onaj cirkus od kluba, da sjebu momka totalno.
    Potpuno pogreshan klub za njega.

  20. #15895
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    1,660
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    To je to izgleda.Evo i na sportalu
    http://www.sportal.rs/news.php?id=53672

  21. #15896
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Douglas, Isle of Man
    Posts
    10,724
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Tz-ObeLiX View Post
    Potpuno pogreshan klub za njega.
    Utisak zasnovan na čemu tačno?
    "And if they didn't believe me, they believe me now."

  22. #15897
    Join Date
    May 2005
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,502
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Cika_Dzo View Post
    Utisak zasnovan na čemu tačno?
    Na osnovu toga shto ne vjerujem da ce ga forsirat previshe, ne vjerujem da ce im igrat u prve, shto je njemu u ovom momentu najvazhnije, tek treba dodatno da se izgradi i napreduje. (josh pola godine mu u Partizan nishta ne znachi)
    Dok se Naftashima ne zna koliko ce igracha josh dovest u prelazni rok, nije ovim "superstarovima" zagarantovano mjesto u startnih 11 a ne josh uvijek mladjanom Savicu.

  23. #15898
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    M-102
    Posts
    11,777
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Tamo ce bas naucit dosta,da da.
    Dobro vece draga publiko, ja samo necu trositi reci na ove flamingose.

  24. #15899
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Douglas, Isle of Man
    Posts
    10,724
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Tz-ObeLiX View Post
    Na osnovu toga shto ne vjerujem da ce ga forsirat previshe, ne vjerujem da ce im igrat u prve, shto je njemu u ovom momentu najvazhnije, tek treba dodatno da se izgradi i napreduje. (josh pola godine mu u Partizan nishta ne znachi)
    Dok se Naftashima ne zna koliko ce igracha josh dovest u prelazni rok, nije ovim "superstarovima" zagarantovano mjesto u startnih 11 a ne josh uvijek mladjanom Savicu.
    Iako nisam neki fan Sitija - opet će kroz treninge i rad sa ljudima (ulaganja u backroom staff su im bolesna) naučit' masu, fizički će se promijenit' (Sitijevi odbrambeni igrači su nešto najmišićavije i izdržljivije što sam vidio u današnjem fudbalu), plus će kroz ligu za rezerve koja se igra paralelno sa EPL - om moć' da pokaže zaslužuje li stvarno mjesto u prvih 11 i da ostane spreman tako da ne bude usporen ako ne igra.
    To što kažeš za prvi tim je činjenica ali nakon Partizana Siti bi mu mogao bit' korisniji za dalju karijeru nego Jovetiću Fiorentina u kojoj igra redovno, ali u koju mu Bolatti razbuca koljeno na trening.
    "And if they didn't believe me, they believe me now."

  25. #15900
    Join Date
    Oct 2006
    Posts
    1,797
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    zelen je on za premijer ligu itekako odigra je 5 teskih utakmica u zivotu i odma premijer liga kako da ne ,sjedio bi na klupu barem 2 godine tamo i oskartali bi ga na kraj
    Sono troppo sexy per lavorare.

    ПРАВДА ЗА ВЛАДА!

Page 636 of 2251 FirstFirst ... 13653658662663263363463563663763863964064668673611361636 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Srpska reprezentacija i klubovi - fudbal, kosarka, i sve ostalo:)
    By getaway blues in forum Ostali sportovi
    Replies: 8815
    Last Post: 31-05-26, 21:58
  2. Crnogorska istorija [FOTO/VIDEO]
    By Regi in forum Istorija
    Replies: 71
    Last Post: 18-08-22, 15:38
  3. Mojkovacka bitka : Crnogorska Troja
    By Petar Mrvaljevic in forum Istorija
    Replies: 1
    Last Post: 29-07-10, 13:52
  4. Replies: 1
    Last Post: 14-12-05, 02:01

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •