View Poll Results: U Brazil 2014

Voters
477. You may not vote on this poll
  • idemo kao I u grupi

    141 29.56%
  • idemo kao najbolji II direktno

    112 23.48%
  • idemo u baraz najboljih II

    102 21.38%
  • nema Crne Gore

    122 25.58%
Page 634 of 2251 FirstFirst ... 13453458462463063163263363463563663763864468473411341634 ... LastLast
Results 15,826 to 15,850 of 56252

Thread: Crnogorska reprezentacija - Fudbal

  1. #15826
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    M-102
    Posts
    11,777
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Pa dobro nije covjek ishitren,sacekace da izgubimo jos dvije tri da bi se uvjerio da je to to i da bi mozda trebalo da ponudi ostavku.
    Dobro vece draga publiko, ja samo necu trositi reci na ove flamingose.

  2. #15827
    Join Date
    Jun 2010
    Posts
    86
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ukoliko ne podnese ostavku, na prvu narednu utakmicu koja bude igrana u PG ili NK malo zvižduka i otići će kao i Filipović.

  3. #15828
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    Kingdom of Montenegro ;)
    Posts
    6,845
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    sve trenere mladih selekcija treba smjeniti. bukvalno sve. jer ne prave igrace za a selekciju, vec igraju bunkere sa tatinim sinovima... i onda tako odigramo nerijeseno jednu ili dvije, a onda nas sledecu napune po 5 0 ili 6 0... na svako takmicenje idemo sa jednom namjerom, da se ne obrukamo... pa jbt to su djeca od 16 17 godina i mladje, ako idje mozemo da pariramo fubdalske razvijenim nacijama to je tu, dok jos fizicka snaga ne predstavlja toliku razliku... ali problem je definitivno u mentalitetu trenera, i nacin na koji se reprezentacije pripremaju... jbg kadeti odu na turnir u italiju i igraju sa kadetima tima iz 3 italijanske lige... pa bolje bi bilo da su odigrali pet utakmica sa bilo kojim timom iz omladinske lige u cg... i onda dodju kuci skroz zadovoljni jer su ostvarili 3 pobjede od 5 0 i ekipa se uigrala... bitno je da neko putuje i trosi novac savezu, a to s kim se i kako igra nije bitno... svi ostavke!
    Crazy isn't being broken or swallowing a dark secret. It's you or me amplified.


    Katjon vazda :)

  4. #15829
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,192
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by oto fon View Post
    Dao je neku izjavu na Portalanalitika, jedini je krivac ali ne želi da donosi ishitrene poteze. Prvo će razgovarati sa predsjednikom pa će vidjeti, sve je otvoreno.
    Blago nama šnjim, čuješ ne želi donositi ishitrene odluke.
    Daj link dje je to napisao, jer ga treba podrzati i objasniti da to nije ishitrena odluka već zakasnjela. Ostavka će mu biti najvisi uspjeh u karijeri selektora i da za taj cin ima punu podrsku navijaca.

  5. #15830
    Join Date
    Jun 2010
    Posts
    86
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hari Krisna View Post
    Daj link dje je to napisao, jer ga treba podrzati i objasniti da to nije ishitrena odluka već zakasnjela. Ostavka će mu biti najvisi uspjeh u karijeri selektora i da za taj cin ima punu podrsku navijaca.

    http://www.portalanalitika.me/sport/...vi-krivac.html

  6. #15831
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    D-Town
    Posts
    18,615
    Thanks Thanks Given 
    151
    Thanks Thanks Received 
    1,655
    Thanked in
    1,036 Posts

    Default

    Kakva mu je slika.Pu,mrtva duša.
    Edit:
    Pa on je čak i bio fudbaler.Sad nađoh mu cv na sajt saveza.
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails Click image for larger version. 

Name:	1.jpg 
Views:	134 
Size:	50.5 KB 
ID:	58865  
    Last edited by Dutch; 09-06-11 at 12:10.

  7. #15832
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,868
    Thanks Thanks Given 
    266
    Thanks Thanks Received 
    197
    Thanked in
    89 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Prekidi_stvarnosti View Post
    sjbg kadeti odu na turnir u italiju i igraju sa kadetima tima iz 3 italijanske lige... pa bolje bi bilo da su odigrali pet utakmica sa bilo kojim timom iz omladinske lige u cg... i onda dodju kuci skroz zadovoljni jer su ostvarili 3 pobjede od 5 0 i ekipa se uigrala... bitno je da neko putuje i trosi novac savezu, a to s kim se i kako igra nije bitno... svi ostavke!
    Prije nego što nastaviš da pišeš dezinformacije valjalo bi da se prije toga informišeš jer, priznaćeš, izgleda smiješno. Da si pratio redovno ovaj topic (kao što nijesi) znao bi, pošto smo redovno postavljali rezultate, koji je trofej osvojila Crna Gora u Italiji. Dakle, u pitanju je trofej Nereo Rocco i nije ona igrala ni sa kakva tri talijanska tima već sa reprezentacijama istog uzrasta. Evo da ne pričam napamet:

    --------------------------------------------------
    TROFEO "NEREO ROCCO" 2011

    ----------------------
    TORNEO DELLE NAZIONI


    GROUP A
    ITALIA - 7
    SLOVENIA - 6
    RUSSIA - 4
    ISRAELE - 0

    GROUP B
    MONTENEGRO - 9
    CROATIA - 9
    RAPPR. AUSTRIA (RB SALZBURG) - 3
    MEXICO - 0


    PROGRAMMA COMPLETO


    MAR 19.04


    15.30 GROUP B - KOTSCHACH - MEXICO 0-1 MONTENEGRO
    16.00 GROUP A - GRADISCA - ITALIA 1-1 RUSSIA
    16' L.TASSI (ITA); 51' EGOROV (RUS)

    16.00 GROUP A - BILJE - ISRAELE 0-1 SLOVENIA
    17.00 GROUP B - KOTSCHACH-MAUTHEN - CROATIA 2-1 AUSTRIA
    MER 20.04


    15.30 GROUP B - ARNOLDSTEIN - MEXICO 0-1 CROATIA

    16.00 GROUP A - MIREN - ITALIA 2-1 ISRAELE
    1' Ramzi (ISR); 80' Aramu, 83' Rovini (ITA)

    16.00 GROUP A - AJDOVSCINA - RUSSIA 1-2 SLOVENIA

    17.00 GROUP B - ARNOLDSTEIN - MONTENEGRO 1-0 AUSTRIA

    GIO 21.04


    15.30 GROUP B - HERMAGOR - MEXICO 0-2 AUSTRIA
    16.00 GROUP A - VIPOLZE - ITALIA 1-0 SLOVENIA
    26' PETAGNA (ITA)

    16.00 GROUP A - AJDOVSCINA - RUSSIA 3-1 ISRAELE
    17.00 GROUP B - HERMAGOR - MONTENEGRO 0-0 CROATIA


    VEN 22.04


    16.00 SEMI01 - VIPAVA - ITALIA - MONTENEGRO 5-6 (dcr; 1-1)
    11' DEDOVIC (MNE); 56' TASSI (ITA)

    17.00 SEMI02 - KOTSCHACH - CROATIA 2-0 SLOVENIA


    SAB 23.04


    13.00 THIRD PLACE MATCH - RENCE - ITALIA 3-1 SLOVENIA
    2' ARAMU, 10' CAPEZZI, 49' ROVINI (ITA); 22' MENCINGER (SVN)

    16.00 FIRST PLACE MATCH - GRADISCA - MONTENEGRO 1-0 CROATIA
    34' Jovanovic

    AL MONTENEGRO IL TROFEO NEREO ROCCO TORNEO DELLE NAZIONI 2011, lo vince per la prima volta nella sua breve storia di federazione calcistica!!!

    01. MONTENEGRO
    02. CROATIA
    03. ITALIA
    04. SLOVENIA
    --------------------------------------------------
    Dick Laurent is dead!

  8. #15833
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    M-102
    Posts
    11,777
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Da nije ko gleda onaj skec o reprezentaciji na drugi?Dobar je
    Dobro vece draga publiko, ja samo necu trositi reci na ove flamingose.

  9. #15834
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Kotor
    Posts
    15,824
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Uvatih ja sinoc. Milacic dobi dres

  10. #15835
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    410
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

  11. #15836
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    1,434
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by CurvaNord View Post
    danas svako igra fudbal, morate da shvatite da smo mi crna gora zemlja od 600 hiljada stanovnika!
    mnogo se tripujete ka da smo brazil
    Da su nam tako preci razmisljali danas bi se ti zva Murat ili Fritz. Mi smo ratnicka i sportska velesila! Broj stanovnika je vazan samo da nam se drugi dive.

  12. #15837
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    D-Town
    Posts
    18,615
    Thanks Thanks Given 
    151
    Thanks Thanks Received 
    1,655
    Thanked in
    1,036 Posts

    Default

    Ovo će se nastavit sve do jeseni a to ne valja.Normalno da je čovjek očekiva novi ugovor posle svega a ne da se klacka tek tako.Nezadovoljan selektor može sve dosad urađeno da pokopa.Bolje da je Dejo pokaza malo taktičnosti i razumijevanja.

  13. #15838
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Brijeg od Morace
    Posts
    3,342
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    32
    Thanked in
    24 Posts

    Default

    Moguce je da bude i razlicitih tumacenja "zadnje utakmice kvalifikacija".
    Da li je to protiv Svice ili druga utakmica barazha?
    'Gdje ce biti nacionalni praznik kada se izvuce bod protiv Estonije, Albanije...'
    V.Drljevic-DAN

  14. #15839
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    Kingdom of Montenegro ;)
    Posts
    6,845
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    amnesiac, nijesam pricao o tom turniru, nego o drugom, nijesam siguran jesu li omladinci ili kadeti u pitanju, i tada su zagarantovano igrali protiv vrsnjaka nekog tima trece lige... bio je prije mozda pola godine, a saznacu ti i ime turnira brzo... a evo jos jednog takvog, samo sa jacom konkurencijom...

    http://fscg.co.me/201105191748/Vijes...omladinci.html
    Crazy isn't being broken or swallowing a dark secret. It's you or me amplified.


    Katjon vazda :)

  15. #15840
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,868
    Thanks Thanks Given 
    266
    Thanks Thanks Received 
    197
    Thanked in
    89 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Prekidi_stvarnosti View Post
    amnesiac, nijesam pricao o tom turniru, nego o drugom, nijesam siguran jesu li omladinci ili kadeti u pitanju, i tada su zagarantovano igrali protiv vrsnjaka nekog tima trece lige... bio je prije mozda pola godine, a saznacu ti i ime turnira brzo... a evo jos jednog takvog, samo sa jacom konkurencijom...

    http://fscg.co.me/201105191748/Vijes...omladinci.html
    Ok, Prekidi stvarnosti, vjerujem ti. Mislio sam da si mislio na ovaj što sam ga pomenuo.
    Dick Laurent is dead!

  16. #15841
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Niksic
    Posts
    11,258
    Thanks Thanks Given 
    204
    Thanks Thanks Received 
    200
    Thanked in
    63 Posts

    Default

    Ima li iko veci format ove slike ? Ovo je sa reklame Niksickog piva.


  17. #15842
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,192
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Sve i da ima ne smije je koristiti i ustupati drugom, a slika je stvarno savrsena

  18. #15843
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Niksic
    Posts
    11,258
    Thanks Thanks Given 
    204
    Thanks Thanks Received 
    200
    Thanked in
    63 Posts

    Default

    Cu ne smije, kao da ce pivara da tuzi nekog jer koristi sliku sa reklame. Nemaju druga posla ..

  19. #15844
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Planet Earth
    Posts
    7,978
    Thanks Thanks Given 
    643
    Thanks Thanks Received 
    74
    Thanked in
    49 Posts

    Default

    da je raspored igraca drugaciji bila bi jos bolja..

  20. #15845
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    podgorica
    Posts
    3,441
    Thanks Thanks Given 
    39
    Thanks Thanks Received 
    43
    Thanked in
    16 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by FiX View Post
    da je raspored igraca drugaciji bila bi jos bolja..
    ovo nisu reprezentativci, ako si to pomislio
    a slika jes nestvarna

  21. #15846
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    971
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

  22. #15847
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Planet Earth
    Posts
    7,978
    Thanks Thanks Given 
    643
    Thanks Thanks Received 
    74
    Thanked in
    49 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by funky^junkie View Post
    ovo nisu reprezentativci, ako si to pomislio
    a slika jes nestvarna
    ahahaha, sprdas li se?
    moga bi ruku dat da je bonja golman..

  23. #15848
    Join Date
    Apr 2011
    Posts
    660
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

  24. #15849
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,868
    Thanks Thanks Given 
    266
    Thanks Thanks Received 
    197
    Thanked in
    89 Posts

    Default

    U medijima se dalo pročitati da će vam Dejan Savićević teško ponuditi novi ugovor, kažu da će se to dogoditi samo postanete li evropski prvak, da ni srebrna medalja ne bi bila dovoljna. Kako to komentarišete?

    "Je li? Nijesam to pročitao. Ako je tako, onda neka on to objasni."
    Kakvi su ovi "novinari" pa to je strašno. Samo bacaju spicu i traže od sagovornika da komentariše neku kafansku priču "u medijima se dalo pročitati" i ovaj se zbuni i da odgovor na osnovu trača jer vjeruje novinaru. Sprdnja.
    Dick Laurent is dead!

  25. #15850
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    podgorica
    Posts
    3,441
    Thanks Thanks Given 
    39
    Thanks Thanks Received 
    43
    Thanked in
    16 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by amnesiac View Post
    Kakvi su ovi "novinari" pa to je strašno. Samo bacaju spicu i traže od sagovornika da komentariše neku kafansku priču "u medijima se dalo pročitati" i ovaj se zbuni i da odgovor na osnovu trača jer vjeruje novinaru. Sprdnja.
    pa nije bas da mu je vjerovao, rekao je "ako je tako" . a posto nije tako, nema se ko ljutit.
    a za pricu o osvajanju EP i Cicu bih ishutira u guzicu sve cg novinare i urednike koji su to napisali ili prenijeli, nebitno. bas glibava prica.

Page 634 of 2251 FirstFirst ... 13453458462463063163263363463563663763864468473411341634 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)

Similar Threads

  1. Srpska reprezentacija i klubovi - fudbal, kosarka, i sve ostalo:)
    By getaway blues in forum Ostali sportovi
    Replies: 8815
    Last Post: 31-05-26, 21:58
  2. Crnogorska istorija [FOTO/VIDEO]
    By Regi in forum Istorija
    Replies: 71
    Last Post: 18-08-22, 15:38
  3. Mojkovacka bitka : Crnogorska Troja
    By Petar Mrvaljevic in forum Istorija
    Replies: 1
    Last Post: 29-07-10, 13:52
  4. Replies: 1
    Last Post: 14-12-05, 02:01

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •