View Poll Results: U Brazil 2014

Voters
477. You may not vote on this poll
  • idemo kao I u grupi

    141 29.56%
  • idemo kao najbolji II direktno

    112 23.48%
  • idemo u baraz najboljih II

    102 21.38%
  • nema Crne Gore

    122 25.58%
Page 633 of 2251 FirstFirst ... 13353358362362963063163263363463563663764368373311331633 ... LastLast
Results 15,801 to 15,825 of 56252

Thread: Crnogorska reprezentacija - Fudbal

  1. #15801
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    971
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default


  2. #15802
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Middle earth
    Posts
    8,193
    Thanks Thanks Given 
    242
    Thanks Thanks Received 
    1,813
    Thanked in
    913 Posts

    Default

    Pa ne bih baš rekao da će Šveđani sigurno osvojit drugo mjesto sledeći meč im je gosotvanje Mađarima koji se isto bore za drugo mjesto i to im je zadnja šansa da stignu Šveđane zatim gostuju Fincima koji će vjerovatno biti motivisani da odigraju dobro posle sinoćnje bruke a na kraju dočekuju Holanđane koji i da igraju sa drugim timom opet su jači od Šveđana
    I have a plan so cunning you could pin a tail on it and call it a weasel.

  3. #15803
    Join Date
    Apr 2011
    Posts
    660
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    kalkulacije kalkulacije kalkulacije dobro ljudi kazu balkanci su najcudniji ljudi na swijetu sto bismo mi nekog gledali kako igra ? da nam mozda plasamn ne zawisi od swedske bugarske il swajcarske? NE ZAWISI!!! ZAWISI SAMO OD NAS JA VJERUJEM U OVE MOMKE I VJERUJEM DA CEMO BITI PRWI U GRUPU A NE DRUGI JER MISLIM DA SU MOMCI SVOJIM PONASANJEM NA TEREN ZAZLUZILI DA IM VJERUJEMO!! U NAJGOREM SLUCAJU I AKO SE NE PLASIRAMO ONI CE ZA MENE BITI HEROJI U KOJE CU I DALJE WJEROWATI JEDINO STO TRAZIM OD SVIH SPORTISTA A TO EJ D ASRCE OSTAVE NA TERN RADI GRBA KOJI NOSE NA GRUDIMA OSTALO MI JE SASVIM NEBITNO!

  4. #15804
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    410
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    izgovori kao i vazda mozhda bi mu proshla ova pricha protiv eng i sl. ali ovo je j****a Jermenija
    Nisam vjerovao da možemo ovako loše da odigramo. Igrači su se teško kretali po terenu, kao da ih je sva snaga napustila. Imao sam utisak da se radi o veteranima, a ne mladićima koji tek treba da napune 21 godinu. Imali smo mnogo problema - putovanje je bilo dugo i naporno, a vremenska i visinska razlika nisu pomogle. Uz to, koncentracija nam je bila na vrlo niskom nivou, a prvi gol smo primili iz neshvatljive greške i naivnosti - rekao je Vlaisavljević.
    Stop the world I wanna get off.

  5. #15805
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    2,882
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    I to je sve što je rekao?! E pa, sve izgorelo...

  6. #15806
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    M-102
    Posts
    11,777
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Ovo je bruka ljudi.
    Dobro vece draga publiko, ja samo necu trositi reci na ove flamingose.

  7. #15807
    Join Date
    Oct 2009
    Posts
    4,100
    Thanks Thanks Given 
    103
    Thanks Thanks Received 
    10
    Thanked in
    8 Posts

    Default

    sprdnja stvarno što čini ovaj stručnjak od mlade reprezentacije!! onakav tim imamo i igrača više, pa opet poraz!!!!!

    jedina zamjerka deju otkad je na čelu fscg, je što postavi ovoga..

  8. #15808
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,192
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by gravesen90 View Post
    a vremenska i visinska razlika nisu pomogle. .... - rekao je Vlaisavljević.[/B]
    Kako ga nije sramota sve mu prosto. Chu visinska razlika. Po toj prici Ibar bi trebao biti sampion

  9. #15809
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    Kingdom of Montenegro ;)
    Posts
    6,845
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    odavno svi omladinski treneri u savezu unistavaju repku... ne igraju talentovani igraci, vec tatini sinovi, ili oni koje najjaci klubovi u savezu forsiraju... zbog toga nema ni rezultata... dovoljno govori cinjenica da je od pet omladinskih generacija sutjeske ( 91 - 95 godiste ) samo jedan igrac pozvan u repku... sutjeska trenutno nema nikog u savezu pa mogu da joj rade sto oce, iako su sve mladje generacije uvijek u prva tri... e mozete mislit sta rade sa igracima iz nekih manjih timova...
    Crazy isn't being broken or swallowing a dark secret. It's you or me amplified.


    Katjon vazda :)

  10. #15810
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    410
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    davali su golove posle akcija dva na chetri ka da je mesi u pitanju
    bruka
    Stop the world I wanna get off.

  11. #15811
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    najvece naselje u pg
    Posts
    3,367
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    danas svako igra fudbal, morate da shvatite da smo mi crna gora zemlja od 600 hiljada stanovnika!
    mnogo se tripujete ka da smo brazil

  12. #15812
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Plava soba.
    Posts
    13,438
    Thanks Thanks Given 
    204
    Thanks Thanks Received 
    224
    Thanked in
    166 Posts

    Default

    Curvice
    Mi smo bolji od Brazila, samo da se izbrusimo malo. Moras to da shvatis. Bice ti lakse, cim to sebi uradis. Nece te boljet dokazi koji ce uslijediti vremenom
    Samo oni koji se usude uvelike podbaciti, mogu uspjeti u velikoj mjeri.

  13. #15813
    Join Date
    May 2007
    Location
    TITOvGRAD
    Posts
    708
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by CurvaNord View Post
    danas svako igra fudbal, morate da shvatite da smo mi crna gora zemlja od 600 hiljada stanovnika!
    mnogo se tripujete ka da smo brazil
    To je tacno, ali mi znamo kvalitet nase ekipe i koji su njeni dometi. Takodje znamo i cija je krivica ona sramotna igra. Ocajna igra u odbrani i bezidejni napad. Ako igraci citavo vrijeme pokusavaju na individualni kvalitet da daju gol, bez akcije, mislim da znamo cija je to krivica. Osim ako nijesu idioti, pa u inat treneru rade onakve stvari. U tom slucaju trener ne treba da ide, nego da se izgubi iz fudbala!!

    Inace, zamalo srce da me okine! Kliknuh i doceka me najgore - Zoran Filipovic kandidat za selektora CG! Poslije par sekundi skapirah da sam na prvoj strani...
    Hrabrost nije odsutnost straha, vec otpor prema njemu!

    Bolje imat' cerku kurvu, nego Stiva Kera!

  14. #15814
    Join Date
    Apr 2011
    Posts
    660
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Inace, zamalo srce da me okine! Kliknuh i doceka me najgore - Zoran Filipovic kandidat za selektora CG! Poslije par sekundi skapirah da sam na prvoj strani...[/QUOTE]

    prawa sreca je sto si ziw ne priziwaj djawola a sto se tice twog posta u wezi filipowica gledao sam snimak i moje je misljenje da vlaswljewic jeste kriw al mene nesto drugo onakvu nezainteresovnanost igraca za grb odawno nisam vidio da je ono bruka wise bih ja njih kriwio no onoga mmauta iako je on bogalj jedan a najgore je sto na fejs imam nekoliko mladih reprezentivaca u prijatelje i statusu kad igraju i dolaze za cf reppku mladu prwo im na pamet pada pijancenje a nikad da kazu u jbttt ponosan igram za repku bojim se da ti momci nemaju nikakv odnso prema grbu i za mladu repku nam treba cico neki

  15. #15815
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,868
    Thanks Thanks Given 
    266
    Thanks Thanks Received 
    197
    Thanked in
    89 Posts

    Default

    Ma krivica selektora je ogromna i tu ne može biti priče. Siguran sam da svi rado igraju za reprezentaciju kao što sam siguran da se selektor mora mijenjati u roku odmah. Uporno prelistavam vijesti na internetu tražeći vijest "Vlaisavljević podnio ostavku" ili "Vlaisavljević smijenjen" međutim to mi je sve uzaludno. Ne znam, brate ali da sam kojim čudom selektor i da mi se ono dogodi ne bih imao obraza da ostanem više na tom mjestu a ne da komentarišem razloge poraza. Kad izgubiš konce imaš jednu mogućnost. Ostavka i zdravo đaci. Ajde da sačekamo koji dan da vidimo hoće li se neko oglasiti iz FSCG-a ili isti Vlaisavljević (to bi bilo najbolje), jer u suprotnom nam je đavo izio svu rabotu.
    Dick Laurent is dead!

  16. #15816
    Join Date
    Apr 2011
    Posts
    660
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by amnesiac View Post
    Ma krivica selektora je ogromna i tu ne može biti priče. Siguran sam da svi rado igraju za reprezentaciju kao što sam siguran da se selektor mora mijenjati u roku odmah. Uporno prelistavam vijesti na internetu tražeći vijest "Vlaisavljević podnio ostavku" ili "Vlaisavljević smijenjen" međutim to mi je sve uzaludno. Ne znam, brate ali da sam kojim čudom selektor i da mi se ono dogodi ne bih imao obraza da ostanem više na tom mjestu a ne da komentarišem razloge poraza. Kad izgubiš konce imaš jednu mogućnost. Ostavka i zdravo đaci. Ajde da sačekamo koji dan da vidimo hoće li se neko oglasiti iz FSCG-a ili isti Vlaisavljević (to bi bilo najbolje), jer u suprotnom nam je đavo izio svu rabotu.

    brate swe je istina sto kazes al ja opet kazem siguran sam da su i igraci kriwi to su mamuti jedni ne swataju sto znaci grb na grudima poal ih treba ocerati a sto se tice obog trnera cisto sumnjam da ce dati ostawku kao i da ce mu dejo dati otkaz jer je ocigledno da ima wezu ko da mu je milo kum a sto prije ode manje ce stete biti a i owe kwalifikacije je wec unistio

  17. #15817
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,868
    Thanks Thanks Given 
    266
    Thanks Thanks Received 
    197
    Thanked in
    89 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by djordjeto View Post
    brate swe je istina sto kazes al ja opet kazem siguran sam da su i igraci kriwi to su mamuti jedni ne swataju sto znaci grb na grudima poal ih treba ocerati a sto se tice obog trnera cisto sumnjam da ce dati ostawku kao i da ce mu dejo dati otkaz jer je ocigledno da ima wezu ko da mu je milo kum a sto prije ode manje ce stete biti a i owe kwalifikacije je wec unistio
    Naravno da je krivica bila i kod igrača. To je nesporno pa da su se tek bili probudili. Za takvu igru i ponašanje na terenu nema opravdanja, ali je i tu najbolja injekcija hitna smjena selektora koji očigledno nema nikakav autoritet među igračima. Kad se nešto raspada zna se uvijek ko prvi strada i to je abeceda fudbala.
    Dick Laurent is dead!

  18. #15818
    Join Date
    Apr 2011
    Posts
    660
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by amnesiac View Post
    Naravno da je krivica bila i kod igrača. To je nesporno pa da su se tek bili probudili. Za takvu igru i ponašanje na terenu nema opravdanja, ali je i tu najbolja injekcija hitna smjena selektora koji očigledno nema nikakav autoritet među igračima. Kad se nešto raspada zna se uvijek ko prvi strada i to je abeceda fudbala.
    Uf ne znam bojim se da ta inekcija nece kod nas doci nazalost. Otkud se stworio owaj lik jel igro on gdje jel imo kakwu karijeru il je samo zawrsio ona 10 dnevni kurs za trnera u fscg pa ga dejo ubacio. Bojim se za budunocnost mlade repke pogledaj mladu i senrosku samo pristup igri i swe ti je jasno. Jedini spas nam je PEco Rakojevic on je trener koji ima autoritet i ime kod njega se zna sta se radi sta ne on je neka wrsta trnera poput Magata disciplina disciplina i samo disciplina i wjeruje maldim igracima ima hrabrosti da napande jaceg protiwnika swe ono sto nama treba a ne ko owaj nesrecnik

  19. #15819
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    Kingdom of Montenegro ;)
    Posts
    6,845
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by djordjeto View Post
    Uf ne znam bojim se da ta inekcija nece kod nas doci nazalost. Otkud se stworio owaj lik jel igro on gdje jel imo kakwu karijeru il je samo zawrsio ona 10 dnevni kurs za trnera u fscg pa ga dejo ubacio. Bojim se za budunocnost mlade repke pogledaj mladu i senrosku samo pristup igri i swe ti je jasno. Jedini spas nam je PEco Rakojevic on je trener koji ima autoritet i ime kod njega se zna sta se radi sta ne on je neka wrsta trnera poput Magata disciplina disciplina i samo disciplina i wjeruje maldim igracima ima hrabrosti da napande jaceg protiwnika swe ono sto nama treba a ne ko owaj nesrecnik
    odoh da trazim najveci fejspalm na internetu, pa cu se vratit da ga okacim... jesi ikad pricao i sa ijednim igracem kojeg je peco trenirao? a mozda cuo za njegove kondicione?
    Crazy isn't being broken or swallowing a dark secret. It's you or me amplified.


    Katjon vazda :)

  20. #15820
    Join Date
    Apr 2011
    Posts
    660
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Prekidi_stvarnosti View Post
    odoh da trazim najveci fejspalm na internetu, pa cu se vratit da ga okacim... jesi ikad pricao i sa ijednim igracem kojeg je peco trenirao? a mozda cuo za njegove kondicione?
    pricao nisam al mislim da njegov rezultat dovoljno govori kad su u ewropu igrali

  21. #15821
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Niksic, Montenegro
    Posts
    6,059
    Thanks Thanks Given 
    8
    Thanks Thanks Received 
    184
    Thanked in
    76 Posts

    Default

    Nevezano za Vlaisavljevica. Samo Djordjeta da zamolim da stavi po dje koji zarez i tachku jer me mozak zaboli dok post rastumachim. Izvinjavam se na off-u.
    Slazem se.

  22. #15822
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    Kingdom of Montenegro ;)
    Posts
    6,845
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by djordjeto View Post
    pricao nisam al mislim da njegov rezultat dovoljno govori kad su u ewropu igrali
    prijatelju, moras da shvatish da nam je liga opsta dzungla, i da realno skoro svi treneri kao i ekipe koje vode su nula. izuzev trenera rudara svi su manje vise amateri. brano je dobar za mlade, jer je strog a i gura ih. sve ostalo smijesno. ja bih radije placao nekog nepoznatog engleza ili holandjanina zeljnog dokazivanja kao trenera za nase mladje selekcije pa da vidis kako bi igrali i trcali, i ko bi igrao, a ne trenera koji ne odgleda 3 utamice omladinaca za godinu dana. ne treba insistirati na domacem treneru kad ga nemamo...
    Crazy isn't being broken or swallowing a dark secret. It's you or me amplified.


    Katjon vazda :)

  23. #15823
    Join Date
    May 2005
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,502
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by djordjeto View Post
    Uf ne znam bojim se da ta inekcija nece kod nas doci nazalost. Otkud se stworio owaj lik jel igro on gdje jel imo kakwu karijeru il je samo zawrsio ona 10 dnevni kurs za trnera u fscg pa ga dejo ubacio. Bojim se za budunocnost mlade repke pogledaj mladu i senrosku samo pristup igri i swe ti je jasno. Jedini spas nam je PEco Rakojevic on je trener koji ima autoritet i ime kod njega se zna sta se radi sta ne on je neka wrsta trnera poput Magata disciplina disciplina i samo disciplina i wjeruje maldim igracima ima hrabrosti da napande jaceg protiwnika swe ono sto nama treba a ne ko owaj nesrecnik
    Hahaha kakvi crni Peco i autoritet to ne ide zajedno, sastav Buducnosti je sastavljao nakon dobijenog spiska od Tomice ili Mugija ko mozhe da igra ko ne mozhe...

    Vlaisavljevic je tuta to je chinjenica ali dok se ne nadje neko mudO od novinara da pokrene tu temu i malo atakuje na FSCG nema nishta od njegove smjene jer naravno on ostavku podnosit nece.

    E sad shto niko od njih nema muda da ishta napishe jer se boje da se Deju ne zamjere to je druga pricha.

  24. #15824
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Plava soba.
    Posts
    13,438
    Thanks Thanks Given 
    204
    Thanks Thanks Received 
    224
    Thanked in
    166 Posts

    Default

    Mozda bi Dejo volio da mu se ''zamjere'', tj mozda mu samo treba okidac da stvari dovede u red.
    Samo oni koji se usude uvelike podbaciti, mogu uspjeti u velikoj mjeri.

  25. #15825
    Join Date
    Jun 2010
    Posts
    86
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Dao je neku izjavu na Portalanalitika, jedini je krivac ali ne želi da donosi ishitrene poteze. Prvo će razgovarati sa predsjednikom pa će vidjeti, sve je otvoreno.
    Blago nama šnjim, čuješ ne želi donositi ishitrene odluke.

Page 633 of 2251 FirstFirst ... 13353358362362963063163263363463563663764368373311331633 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Srpska reprezentacija i klubovi - fudbal, kosarka, i sve ostalo:)
    By getaway blues in forum Ostali sportovi
    Replies: 8815
    Last Post: 31-05-26, 21:58
  2. Crnogorska istorija [FOTO/VIDEO]
    By Regi in forum Istorija
    Replies: 71
    Last Post: 18-08-22, 15:38
  3. Mojkovacka bitka : Crnogorska Troja
    By Petar Mrvaljevic in forum Istorija
    Replies: 1
    Last Post: 29-07-10, 13:52
  4. Replies: 1
    Last Post: 14-12-05, 02:01

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •