Sacekaj sekund, editovacu..
EDIT: https://forum.cdm.me/showthread.php?...t=#post2248681
Od juce, tacnije![]()
Sacekaj sekund, editovacu..
EDIT: https://forum.cdm.me/showthread.php?...t=#post2248681
Od juce, tacnije![]()
Samo oni koji se usude uvelike podbaciti, mogu uspjeti u velikoj mjeri.
Nije sve za javno pisanje, a nisam do sad slao spam pa se čitamo u sljedećem životu.
Ohohoho ovo me definitivno nasmija, iako ne ucini pretjerano srecnom. Vazi, sve kako nam basta. Samo dok smo srecni.
Samo oni koji se usude uvelike podbaciti, mogu uspjeti u velikoj mjeri.
Danas se zavrsila skola, ne moram vise na posao u 7 ipo
Ljubav i jos puno ljubav![]()
burek sa sirom poslije treninga ...
dva i dva su tri
ove ledene kocke koje mlatim po cijeli dan :mrgreen:
cowgirl, za muskarca koji je 5ft9 je mnogo veca vjerovatnoca da ce mu se svidjeti neka u baletankama nego u stiklamaJust a matter of natural selection... :mrgreen:
Nestanak struje na sat vremena made me happy tonight.
Just to slip the skin...
Moj apetit ovih dana.![]()
![]()
"Abrazame para que piense alguna vez en ti..."
Zavoleli smo se, ponešto pseći i svetački.
Zakovali se jedno u drugo klanfama zuba.
I mene par 10aka komada...
Zbog cega mi jednostavno ne trazis br telefona? Jer inbox ostaje nedodirljiv![]()
Samo oni koji se usude uvelike podbaciti, mogu uspjeti u velikoj mjeri.
Probali smo to, sjecas se?
Ne, ali zato sam ja tu... da te usrecim![]()
Samo oni koji se usude uvelike podbaciti, mogu uspjeti u velikoj mjeri.
Sad te ama baš ništa ne razumijem.
.
Ali da ne trolujem temu, pa pošalji ako kad htjedneš![]()
Last edited by cpu; 11-06-11 at 00:29.
Oukej.
Samo oni koji se usude uvelike podbaciti, mogu uspjeti u velikoj mjeri.
Kad mentor kaže Ovakav rad još nisam video i Da li biste mogli da mi narežete neke od tih filmova, da imam za predavanja?.
:cvate:![]()
Ne čitam s razumevanjem.
Chris Rea.
" Ko te kara,nek ti piše pjesme! "
sređena soba![]()
Sto se blizi koncert Hladnog piva. Jedvaa cekam![]()
zavrsena godina na fax![]()
AJMO CRNA GORO !!!
kad se razbijem od trave![]()
K'o i uvijek gas do daske (necu urbano, ja sam ljakse)
A,ja je ne spremam,i tacno znam da mi je recimo punjac od tel. ispod neke knjige,majice,nebitno,a kad mi se sve sredi,onda sam ka' izgubljen..
E kuku menE,sto cu ja "bln" bez tebe jos ove 15 dana u ovaj velegrad od Pg,s kim cu izac,a da pa'ne kisaaaa..DD
Jos se na to palis?..zaostajes,zaostajes..![]()
![]()
![]()
" Ko te kara,nek ti piše pjesme! "
There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)
Bookmarks