skace se nogama, iz mjesta il u trku zavisi ;p u pitanju je igranje sa njegovim 80 kila teskim srednjeazijskim ovcarem iliti alabai-jem
skace se nogama, iz mjesta il u trku zavisi ;p u pitanju je igranje sa njegovim 80 kila teskim srednjeazijskim ovcarem iliti alabai-jem
Dolazak kuci u nedelju.![]()
full rezervorar koji traje mjesec dana :mrgreen:
nothing comes from violence and nothing ever could
Gooziceeeeeeeee :****
OT
Skori pocetak meca Djokovic-Federer.
duuuušoooooo :********
OT: NOOOOOLEEEEEEEEEEEE!![]()
nothing comes from violence and nothing ever could
I mene je Fedex uchinio srecnim... Veoma.
Slazem se.
Mene sladoled cini srecnom. Lisko.
A u ulici Slobode i Hercegovackoj sad rastu iz Berana dEca. Neki novi klinci, neki novi klinci..
Jutarnje trcanje pored rijeke. Ja + priroda + muzika = uzivanje.![]()
Non sum uni angulo natus: patria mea totus hic mundus est.
Ovo vece, odlazak na svima znan sportski objekat i navijanje sa hiljadama istomisljenika.
Samo da se ne nose bijele kukuljače i da se ne promoviše kolektivno samoubistvo...
- .- - .- - .- - .. .-. .- -- --- ... -. .--- .. -.-. .... .- .-. ..
... i onda dođe kumara koji mi donese sladoled od čokolade, uh, zlatio se!
Nema više kenjkavosti! :mrgreen:
Zavoleli smo se, ponešto pseći i svetački.
Zakovali se jedno u drugo klanfama zuba.
Projekti kao ovaj:
http://www.365lepihdana.rs/
Divna ideja, obavezno pogledajte.
Зашто ме мрзиш што волим Шешеља?
babi sa preko 70godina, ovako piše doziranje na kutijama ljekova:
FLONIVIN BS - KAD KAKIM DA NE KAKIM 3X2
PANLAX - KAD NE KAKIM DA KAKIM 1X2
Sell the Vatican, Feed the World!
HAHAHAHAHAHAHAHAHA :lolblue: :lolblue: :lolblue:
I am so post-rock I shit sad birds.
Ovi keksići
![]()
The more things change, the more they stay the same.
Pomisao na lose stvari koje su iza mene (nas). I naravno Pink Floyd![]()
Last edited by Oljce; 04-06-11 at 15:57.
kad vec pominjemo hranu koja nas cini srecnima, onda su to kod mene definitivno majkin rastan i teta Julkine urmasicemljac mljac
dva i dva su tri
Tol'ko sam umoran,da ne znam sto bi moglo da me drasticno naparavi srecnim..ne znam..![]()
" Ko te kara,nek ti piše pjesme! "
There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)
Bookmarks