Ne vjerujem da je namjerno, vjerovatno imaju neki templejt.
Ako je namjerno, samo je presmiješno.
EDIT: Nedostaje tekst Veselina Drljevića u kom on objašnjava zašto Crna Gora ne bi trebala da igra protiv Bugarske i zašto bi trebala da dobrovoljno napusti kvalifikacije prije sjutrašnjeg meča. Onako složeno intelektualizovana argumentacija kakvom on baratala.
Mada, ako izgubimo očekujem još jedan tekst iz 'Šamar Naciji' žanra.



Reply With Quote

Nema dana bez Dan-a 

)) sa ovog linka

Bookmarks