
Originally Posted by
GYPSY
Nije ti ni cudo guzo, ovo jebeno vrime izvlaci sve najgore iz covika.
a danas sam se ismijala kao kreten! nije ni čudo što sam sad nervozna! onda će faza tuga i tako...
joj, što mrzim nezrelooost!

Originally Posted by
starwalker
Grizeš li?
zatvorila sam se u sobu da mi ko ne stane na žulj!!!
nothing comes from violence and nothing ever could
Bookmarks