Quote Originally Posted by GYPSY View Post
Nije ti ni cudo guzo, ovo jebeno vrime izvlaci sve najgore iz covika.
a danas sam se ismijala kao kreten! nije ni čudo što sam sad nervozna! onda će faza tuga i tako...

joj, što mrzim nezrelooost!

Quote Originally Posted by starwalker View Post
Grizeš li?
zatvorila sam se u sobu da mi ko ne stane na žulj!!!