15 lipa u prevodu kod nas 0.03 centa![]()
Od utorka bi sva goriva mogla pojeftiniti od 15 pa do 30 lipa?
http://www.24sata.hr/biznis/od-utork...30-lipa-220789
Vjerovatno će zahvatiti region :-)
15 lipa u prevodu kod nas 0.03 centa![]()
3 centa, dosta za početak :-)
nije lose, za pocetak kraja.
http://www.njuskalo.hr/tuning-snage/...oglas-2583584-
ušteda i do 30% :-p
Vjestacka inteligencija se ne moze suprostaviti prirodnoj gluposti.
pi! znao sam!
http://www.cafemontenegro.com/index....25&news=177016
bas nije fora da pada cijena, no gore brate..
ma nek se gone u **** *
10 puta poskupljuju 2 puta pojfetine... **** ***** *****
svejedno mi je vise oce li bit 1.05 ili 1.50
LOPOVI.
U taj pojeftinjeni benzin će tu razliku od 3 centa nadomjestiti vodom :shock:
Pitam se dje im je racunica da bmb98 nije ni centa pojeftinio, kad sam zadnji put sipao, razlika je bila 1 cent u odnosu na 95, a sad je 6
sent from my nokia 3310
(nečitko)
slabo im prolazi taj od 95 pa je na akciju jer je izlapio ;-)
ocemo LPG down:P
" If you love something let it go, if it comes back to you it's yours. If it doesn't, it never was."
Tako je, tako je! Fabia, potvrdi!![]()
(nečitko)
Cini mi se da gorivo spuste na 80centi,opet bi nas narod bio nezadovoljan
Ne kazem da je jeftino,ali samo neka ovako nastavi i ja cu biti srecan korisnik eurodizela![]()
~
Any experiment of interest in life will be carried out at your own expense. Mark it well.
LPG DOWN!
Potvrda.
TAKUMI
e ovako sipao sam plin na vuk petrol i presao mi je auto puno vise nego kad sipam na eko.. ima li ko iskustva dje da se sipa plin u pg?
eto imas ti![]()
(nečitko)
"Cijene goriva bez promjena"
Ako nista drugo, brze cemo skupit one naljepnice za lopte na Bonus Petrol![]()
kakve lopte, odma da idem tamo?![]()
(nečitko)
Ne brini, neces ih dobit' dzabe
Valjda za svakih 5 eura prometa dobijes neku naljepnicu, i treba ti minimum 25 naljepnica da bi ostvario POPUST za kupovinu lopte))). Najjeftinija umjesto 8 kosta 3 eura
Mada, ima i neki ranac koji je umjesto 34 kosta 10 eura![]()
ja najvise predjem kad sipam plin na INU
INA, u TV?
TAKUMI
There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)
Bookmarks