aaaaa onda oka ja sam mislio da se jedino meni ne svidja
![]()
8C
Giulietta Sprint
33 Stradale
2600
GTA
Montreal
Spider
156
Brera
8C Competizione
aaaaa onda oka ja sam mislio da se jedino meni ne svidja
![]()
A na prosli post ja sam mislio da se samo tebi (i vlasniku) svidja hahahahahah
Alfatex je Alfin materijal na foru Alcantare/Ultra Suede-a...
"ahh V-TEC...all of the lag, none of the turbo, it's like waiting for bad sex"
srecna bila, zdrao da je vozis![]()
SO MANY WOMEN ... SO LITTLE TIME
a ja tebi pravo da kazem zabolje te tuki, jer vozis jedno od najsexy muskih auta danasnjice![]()
Risk , is what makes life worth living
Never a failure, always a lesson!
Chuesh prichu hahahaha
"ahh V-TEC...all of the lag, none of the turbo, it's like waiting for bad sex"
Vidjeh maloprijed jednu crnu PG table kroz BR.Na staru temu sam kacio njenu sliku.
to je vremenom jedini paket opreme vozacima alfe i ima jedan dodatni zapravo izvinjavam se zove se FFFFUUUUUUUUUUUUUUmalo cudan naziv al tako je
Risk , is what makes life worth living
Never a failure, always a lesson!
Ma 159 i nije toliko nepouzdana (147, 156, 155...e to su prava sranja)...
TAKUMI
iskreno prva i jedina da valja , i ne oslanja se na strast i slicne gluposti izmisljenje da se opravda neshto sto je napravljeno ka ja sad kad bi konstruisa avion od starih buradi
Risk , is what makes life worth living
Never a failure, always a lesson!
Real shit nigga, no kako![]()
"ahh V-TEC...all of the lag, none of the turbo, it's like waiting for bad sex"
eo neke poruke primam
![]()
EKV, koliko se krecu cijene kod nas 159 poput tvoje, moze na pm ako je tajna![]()
Vidim po njemackoj da su 2008 sa ispod 60K km po 8-9 hiljada, sto mi je velik pad cijene s' obzirom da je osnovna u srb 28 hiljada? Baš sexy auto, sa srecom![]()
http://www.facebook.com/media/set/?s...559.1362549788
http://www.facebook.com/?ref=logo#!/media/set/?set=a.2048247650128.2122757.1362549788
Fenomenalne slike, ne sumnjam da je i događaj bio takav.
Olivije, pa Alfe su poznate po tome.
Nova 30 000, posle godinu dana 15 000.
TAKUMI
Cuh to na top gear, zna li se razlog?Svidjela se ocu 159 opasno
Jos kad je vidio da je jeftinija od E90 + mladja + manje presla + ljepsa
![]()
Jedini razlog pada vrijednosti je nepouzdanost.
TAKUMI
159 solidno drzhi cijenu....i dalje za 10K teshko da mozhesh uzeti neshto shto nije skoro pola miliona obrnulo vec....
"ahh V-TEC...all of the lag, none of the turbo, it's like waiting for bad sex"
There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)
Bookmarks