kad mi kumče, dok sam se presvlačila da isprobam nešto što mi njegova baba šije, reče:
- a, kumo, fto ne obučeš one gaće fto fe vidi guDica
srce moje, medeno..šašavo...
Sell the Vatican, Feed the World!
što nigdje nije kao kod kuće!![]()
nothing comes from violence and nothing ever could
Pozitivna energija u ljudima.Pozitivizam u svakom smislu.
Love, peace and respect.
YouTube
The more things change, the more they stay the same.
moja mala, samo da je vidim meni dosta............
Risk , is what makes life worth living
Never a failure, always a lesson!
e dzabe goozo moja ja ne mogu otvorit to, doma cu pogledat
Risk , is what makes life worth living
Never a failure, always a lesson!
Taman krenuh da se izvrištim na "stvari koje vas nerviraju", ali pročitah tamo sparcov post i oraspoloži me odmah, hahahahah :grin:
Originally Posted by sparco
Zavoleli smo se, ponešto pseći i svetački.
Zakovali se jedno u drugo klanfama zuba.
hehehehehe i mene oraspolozi dodatno kad se neka cura oraspolozi zahvaljujuci meni
Risk , is what makes life worth living
Never a failure, always a lesson!
hahahahahahahahaa moze i oraspolozi me stari dobri cinicni crnogorski humor/me like it , respect
Risk , is what makes life worth living
Never a failure, always a lesson!
Druzenje s njim![]()
I nisam zidar, ali eto
oko mene ceo zivot cigle, zgrade, blokovi i beton
Svi su mi doma zdravo, to mi je najbitnije.
A neke stvari koje želim će doći, laganao...
A u ulici Slobode i Hercegovackoj sad rastu iz Berana dEca. Neki novi klinci, neki novi klinci..
(Pored zdrave i srecne familije)...Najsrecniji sam kad nabijem gas do daske i vozim se tako barem jedno 4-5km a da ne naidjem na policiju,ili kad im utecem tada sreci nema kraja !
A da bi upotpunio sav uzitak dobro bi mi dosao jedan motor tu od 400 do 600 i kusur kubika da mi malo nabije adrenalin!
A nema me srecnijega no kad cujem zvuk motora(ali ovaj duboku VUMM) sav se najezim uhh!
... ima tu jos stvari ko bi se sjetio sad svega
E da i kad bi nabavio kakvi auto tu do 300KS a da trosi 5L![]()
Vanjine sale (drugarica)... ona bi oraspolozila u bilo kojim situacijama. I za nju <3
ahahahahahaha $etih se jedne, bože se ne viđela, kad je umjesto Đura Daničić, kad su joj šapnuli, odvalila:
- LJUBA ALIČIĆ
ahahahahahahahahahah
Sell the Vatican, Feed the World!
Kad se covjek pogleda u ogledalo i shvati da je lijep![]()
Sve i svašta, mislim pdf
The more things change, the more they stay the same.
Artemisin siGnature![]()
Samo oni koji se usude uvelike podbaciti, mogu uspjeti u velikoj mjeri.
Rodjendan :razz:
Tvoj, danas? Nek' je srecan :* I ja sam odmah.. ipak si to ti![]()
Samo oni koji se usude uvelike podbaciti, mogu uspjeti u velikoj mjeri.
A nije moj.Fala ti,fala ti svakako.
No uopste rodjendan/i,generalno![]()
Aha.. pa dobro, bicu srecna i kad ti bude... 14ti :*![]()
Samo oni koji se usude uvelike podbaciti, mogu uspjeti u velikoj mjeri.
There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)
Bookmarks