Quote Originally Posted by Igor R View Post
Zato je BMW-u preciznost na nivou, necu ni da zaokruzujem, sve se vidi. I to auto potpuno novo
Click image for larger version. 

Name:	01042011111.jpg 
Views:	199 
Size:	26.7 KB 
ID:	56034
Jel ovo ono sto sam ja slika na sajmu? Novi BMWi su isto katastrofa, bar u odnosu na starije

Quote Originally Posted by Balsa View Post
Ovaj komentar treba Fabia da potpise, a ne ti.

Razvucen je od 0-100 da bi preciznije znao do 100 koliko se kreces.
Bah, ko na obicnoj tabli ne vidi momentalno koliko se krece ne treba da sijeda za volan

Quote Originally Posted by Balsa View Post
Graviran je 300 zato sto sa obicnim cipovanjem taj auto moze da dostigne maksimalnu preko 280 km/h, sto znaci da ce tabla pokazivati i vise od toga.
nema sanse da ide preko 280, osim ako ga ne cipuju sa 245 na 345 KS(u stvari ni onda) sto je nemoguce a da taj motor(i turbina) traje vise od par dana...btw u pravi si i petica GTI je gravirana 300 sa njenih 200 KS Meni je Fiat Coupe bio graviran 260 a motor je otprilike iste snage i isto se chipuje.