
Originally Posted by
Igor R
Zato je BMW-u preciznost na nivou, necu ni da zaokruzujem, sve se vidi. I to auto potpuno novo

Jel ovo ono sto sam ja slika na sajmu?
Novi BMWi su isto katastrofa, bar u odnosu na starije 

Originally Posted by
Balsa
Ovaj komentar treba Fabia da potpise, a ne ti.
Razvucen je od 0-100 da bi preciznije znao do 100 koliko se kreces.
Bah, ko na obicnoj tabli ne vidi momentalno koliko se krece ne treba da sijeda za volan 

Originally Posted by
Balsa
Graviran je 300 zato sto sa obicnim cipovanjem taj auto moze da dostigne maksimalnu preko 280 km/h, sto znaci da ce tabla pokazivati i vise od toga.
nema sanse da ide preko 280, osim ako ga ne cipuju sa 245 na 345 KS(u stvari ni onda) sto je nemoguce a da taj motor(i turbina) traje vise od par dana...btw u pravi si i petica GTI je gravirana 300 sa njenih 200 KS
Meni je Fiat Coupe bio graviran 260 a motor je otprilike iste snage i isto se chipuje.
She is only here to annoy herself!
Bookmarks