Ali on kaze da izvlaci 110% iz bolida.
istina je da ko tamo dodje vozac je parekselans,ali ima razlike medju nogama...
npr. alonzo njemu su muda ka u komarca...
Last edited by cookie; 10-04-11 at 11:07.
Ali on kaze da izvlaci 110% iz bolida.
TAKUMI
EN RISE Juan,ne no oni tvoj MONTOJA je ima ....ALONSO je MASHINERIJA,vidjeces kad ih pospremi sjutra.
Last edited by massa; 09-04-11 at 17:17.
http://www.autosport.com/news/report.php/id/90581 FERRARI radi na flexi krilu.![]()
bolid zadnjih 15 godina igra minimalno 90%, svake godine
She is only here to annoy herself!
Da da Fabia, očekivao sam i tu potvrdu... Prvo sam primijetio kod malog da se ne pomijera, a onda i kod NJEGA...
Obojica kažu da je frustrirajuće što ne mogu da izvuku max iz bolida... a osjećaju da i može brže... Ako ne bude SC na startu sjutra, biće dobar...
I mislim da će ovo malo crnče da proguta Webber od pozadi na startu...
No, evo DOKTORA danas...
![]()
"LIFE IS ABOUT PASSIONS. THANK YOU FOR SHARING MINE." - Michael Schumacher
objasnio![]()
She is only here to annoy herself!
Kad trka počinje po našem vremenu i prenosi li iko osim RTL-a?
VW GTI no.1
samo ne znam što je u pitanju ove sezone sa šumijem, zašto uporno gleda u leđa rozbergu? je li opet privikavanje na bolid?
kako neke istine isplivavaju na površinu..
bolid i inženjeri su, možda ne 99%, odlučujući faktor za pobjede..
Last edited by kimi pg; 09-04-11 at 21:11.
A jes razvaljuje ga Niko,bjezi mu po 10 sekundi.Vazno je da je Kimi dobar vozac i da se ne sprdaju s njim!
kimi je pjanica finska.. i nije više ođe, ne pominji ga sad, da se ne zaštuca, možda loče neđe po birtija..:dring::dring:
koliko puta ga pobijedi ove dvije sezone???? ne može mu bježat po 10sek, bez ako nije danas na one rolere vozio.. no me čudi kako najvećeg pere jedan prosječan vozač, kakvih u f1 ima kolikom oćeš?
Covjece uozbilji se,Kimi je sprdnja koja se takmicila protiv NAJVECEG i vidjeli smo kako je prolazio,mada nekima je i Montoja dobar vozac...
mhm da, bjese li ono Kimi pobjegao da ne vozi u istom timu sa "najvecim"?![]()
She is only here to annoy herself!
Jakuza za ovo te podrzavam (mada nekima je i Montoja dobar vozac...)
Ne,ne,da preformulismo,bjese li ono Luka Kordero di Montecemolo poceo da sumnja u NAJVECEG zbog "losih" voznji sezonu i po,pa od devete trke se nesto promijeni,ali nije bilo povratka![]()
Cisti ga ove godine,pa nisu ni poceli,a razlike su ogromne izmedju njih,ali vazno je da ga cisti.Prati Kimija u Naskar
ocekujem oba mclarena na podijumu
ne želim oplakivanje.....sve što očekujem je očekivanje
Dajte mi neki stream ko ima pls...ovaj na koji gledam koci, ubija
"LIFE IS ABOUT PASSIONS. THANK YOU FOR SHARING MINE." - Michael Schumacher
There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)
Bookmarks