View Poll Results: U Brazil 2014

Voters
477. You may not vote on this poll
  • idemo kao I u grupi

    141 29.56%
  • idemo kao najbolji II direktno

    112 23.48%
  • idemo u baraz najboljih II

    102 21.38%
  • nema Crne Gore

    122 25.58%
Page 571 of 2251 FirstFirst ... 7147152156156756856957057157257357457558162167110711571 ... LastLast
Results 14,251 to 14,275 of 56252

Thread: Crnogorska reprezentacija - Fudbal

  1. #14251
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    49
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    7
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by kimi pg View Post
    nije baš da nije bitno ko vodi mladu reprezentaciju i tu treba da bude trener sa iskustvom, koji umije da motiviše i pripremi mlade igrače za A tim! ali kako to nije atraktivna funkcija i kako selektor A tima često kroji spisak i mlade reprezentacije, teško je nać dobro rješenje..
    zato je ovo idealan posao za brana, nema mnogo obaveza, voli i zna da radi sa mladima, o motivaciji i neću pričat, a i neće nać u njegovim godinama bolji posao..
    Pa naravno, on bi trčeći al neće da ga postave nego drže ovoga koji nikakvu igru nema...

  2. #14252
    Join Date
    Aug 2007
    Posts
    2,490
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    7
    Thanked in
    7 Posts

    Default

    Ajmo da pokrenemo neku peticiju onda

    Brano za selektora mlade reprezentacije!

    Dobro bi bilo da se postavi poll: 'Da li treba postaviti Brana Milacica za selektora mlade fudbalske reprezentacije Crne Gore?'

    Kad odmakne glasanje, javiti novinarima i mogao bi se napraviti mali pritisak na savez da bar razmisli o ovome...

  3. #14253
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    M-102
    Posts
    11,777
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Vlaisavljevic pojma nema i ne bi ga sjedio tu da nije Dejov najposlusniji sin.Ne mora da ima u21 reprezentacija strasne rezultate ali sto fali tim reprezentacijama koje su nesto napravile u toj kategoriji.cus nije bitno,bitno je.tu se radi o motivaciji, takmicarskom duhu,o predstavljanju svoje drzave.ne no treba da im se kaze,momcima od 21 godinu koji treba da trce da umiru,ajde momci trckarajte tu dvije godine kolo traje ciklus boli vas uvo koji cete bit dako zaigrate dvojica od vas u A tim.
    Ovi nasi puleni juce ka da su se prvi put vidjeli a uz to svaki je pokusava sam na svoju ruku nesto da ucini.Vlaisavljevic bi treba da se stidi one igre,ne one neigre sto su prikazali,to je jedna posebna prica nego i onoga sto je zamislio prvo.sa toliko potencijala i toliko igraca koji kao znaju s loptom on cijelo vrijeme gadje onoga nikolica u spic.ajde u redu stvarno je bio dominantan dugo vremena ali dzabe kad nisu uigrani kad nije dvije lopte spustio da valja kad nisu mogli dva pasa povezat.ne treba da se igra onako divljacki,staromodno no ima onamo igraca koji umiju nesto s loptom a ne da trce napamet oce li im nikolic spustit loptu.
    Makedonci su nam odrzali cas fudbala.Znaju da igraju,uigrani su,imaju pas igru,pametno igraju.ona dvojica 7 i 9,strasni su posebno onaj 7,Ristevski.zapamtite onoga,mi onakvoga nemamo.nerealno da smo samo jedan gol primili.jeste li vidjeli makedonce.prinudnu i mozda jos dvije zamjene,dosli su ljudi da igraju da se nadigravaju i kao da je za bodove utakmica a ovi nasi kuliraju.
    Stvarno ove nase ne znam bez dvojicu trojicu ali ovo sto sam vidio...
    Vesovic,utisak broj jedan,neznalica i precijenjen igrac.Od kad se pojavio pricaju o njemu kao o vanserisjkom talentu.Isto tako od kad se pojavio ja navijam za njega da uspije ali ne vidjoh da je i na jednu utakmicu ista pokaza.limitiran igrac.ni u zvijezdu ne zasluzuje da igra.da je to toliki talenat on bi se u Buducnost naigra,evo u Zvijezdu ga forsiraju,otvoreno ga forsiraju,to jest forsirali su ga prve polusezone a sad kod Prosineckog igra na kasicicu.i sto je uradio za te po godine ne znam je li da koji go,sem ovoga skoro.vise dribla sam sebe no protivnika.
    Dalje,Balic,ne znam je li momak imao los dan ali je odigrao katastrofa.nenormalno lose,ne mogu da vjerujem da je taj igrac debitova za A reprezentaciju.Zajeba je Bataka.A spor je nenormalno e tu nema loseg dana.
    Savic,standardno.Odbaranu ova reprezentacija ima odlicnu,da ne znas kojeg da stavis,zato nismo bez jedan primili ,ne bi ni od jacih selekcija primili bez po go ali napad im je totalno bezidejan.
    Onaj Nikolic ima kvaliteta,ali se to ne iskoriscava uopste na pravi nacin.
    Seratlic je dobar isto,mozda i najbolji igra cove reprezentacije.
    Sve u svemu tu ima dosta finih igraca,Djokovic isto dobar fudbaler,lai se ne radi s njima da valja.
    Kakve su ono najave,mi sigurno prolazimo imamo povoljnu grupu a mi ovako ako nastavimo drugoga mjesta vidjet necemo a ne prvoga.A jos narod prica i odje po forumu isto ovo je najtalentovanija generacija od sve tri.malo sjutra.sto neko rece Dukso nije moga s onom Jovetic Beciraj nista napravit a ne sad.
    Mene bas briga,Dejo ga tu drzi,mozda i prisilno ko ce ti znat,mozda napadamo cojeka bez razloga,jadni Dusko i onda me bas ne interesuje ocemo li sto napravit ili ne ali mi je za da se ne iskoriscava potencijal koji ovi momci sugruno imaju,da budu prvi u grupu sigurno.
    jos jednom da recem,Ristevski se poigravao s nasima juce,makar nesto da se imalo vidjet juce kad su oni nasi onako tuzni bili.
    Dobro vece draga publiko, ja samo necu trositi reci na ove flamingose.

  4. #14254
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    49
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    7
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Brent1986 View Post
    Ajmo da pokrenemo neku peticiju onda

    Brano za selektora mlade reprezentacije!

    Dobro bi bilo da se postavi poll: 'Da li treba postaviti Brana Milacica za selektora mlade fudbalske reprezentacije Crne Gore?'

    Kad odmakne glasanje, javiti novinarima i mogao bi se napraviti mali pritisak na savez da bar razmisli o ovome...
    Odlična ideja, al mislim da saveza nažalost nije briga šta mi mislimo...

  5. #14255
    Join Date
    Aug 2007
    Posts
    2,490
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    7
    Thanked in
    7 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Darko115 View Post
    Odlična ideja, al mislim da saveza nažalost nije briga šta mi mislimo...
    nema veze, bitno je da ta ideja dobije malo publiciteta...

  6. #14256
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,270
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Davno sam govorio da Vlaisavljevic upropastava ovu reprezentaciju,a to se samo potvrdjuje...Ne znam kako ga forsiraju ovoliko,i ne vide da je velika neznalica,pa ne moze covjek koji nikad nikog nije vodio i imao trenerskog skustva bit selektor jedne U21 reprezentacije,i raditi sa fudbalerima koji u bliskoj buducnosti treba da budu oslonac A tima.
    Po meni je vrlo bitna U21 repka,mnogo bitnija nego sto ovdje neki pokusavaju da je omalovaze,kao,bitan je A tim a U21 sto napravi...Nije tacno,ako se ovim momcima sad ne usadi pobjednicki mentalitet,i ako sad ne shvate da treba da se gine za nacionalni dres,iste te navike ce ponijeti u A tim..
    Treba nama izgleda stranac za selektora i odje...ali eto,ako ne sto drugo,onda probat Brana ili Deja Vukicevica,niko ne moze bit gori od ovog soma...
    Nemamo lobi al' imamo damu ! Eviva !

  7. #14257
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    M-102
    Posts
    11,777
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by afi View Post
    Davno sam govorio da Vlaisavljevic upropastava ovu reprezentaciju,a to se samo potvrdjuje...Ne znam kako ga forsiraju ovoliko,i ne vide da je velika neznalica,pa ne moze covjek koji nikad nikog nije vodio i imao trenerskog skustva bit selektor jedne U21 reprezentacije,i raditi sa fudbalerima koji u bliskoj buducnosti treba da budu oslonac A tima.
    Po meni je vrlo bitna U21 repka,mnogo bitnija nego sto ovdje neki pokusavaju da je omalovaze,kao,bitan je A tim a U21 sto napravi...Nije tacno,ako se ovim momcima sad ne usadi pobjednicki mentalitet,i ako sad ne shvate da treba da se gine za nacionalni dres,iste te navike ce ponijeti u A tim..
    Treba nama izgleda stranac za selektora i odje...ali eto,ako ne sto drugo,onda probat Brana ili Deja Vukicevica,niko ne moze bit gori od ovog soma...
    Bravo afi,od slova do slova istina ziva.

    Treba Brana stavit,podrzavam.
    Dobro vece draga publiko, ja samo necu trositi reci na ove flamingose.

  8. #14258
    Join Date
    Oct 2009
    Posts
    4,100
    Thanks Thanks Given 
    103
    Thanks Thanks Received 
    10
    Thanked in
    8 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by afi View Post
    Treba nama izgleda stranac za selektora i odje...ali eto,ako ne sto drugo,onda probat Brana ili Deja Vukicevica,niko ne moze bit gori od ovog soma...
    neće nijedan kvalitetan i tražen stručnjak (ne samo stranac nego i odavde) preuzet mladu reprezentaciju, nema tu ni para ni izazova.. zato je brano pravi za ovo..

  9. #14259
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    M-102
    Posts
    11,777
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    plus mu 3-4 njegovih kojima je on da sansu u lovcen igraju tu
    Dobro vece draga publiko, ja samo necu trositi reci na ove flamingose.

  10. #14260
    Join Date
    Aug 2007
    Posts
    2,490
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    7
    Thanked in
    7 Posts

    Default

    Ko moze nek postavi anketu...

  11. #14261
    Join Date
    May 2010
    Posts
    772
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Mlada raprezentacija može biti nevažna za Španiju, Englesku...ali za nas je itekako važna jer u njoj treba isprobati igrače koji će kasnije biti u A timu. Nemamo mi po par hiljada igrača u svakoj generaciji pa da iz kvantiteta dođemo do kvaliteta, nego treba obratiti pažnju na svakog talenta i pokušati od njega napraviti igrača kroz mlađe kategorije. Oni tada treba da pokažu kvalitet, ali što je ništa manje važno zalaganje, ponašanje, pripadnost i odanst timu. Najbolji primjer za ovo je Zverotić koji je pozvan u mladu kao anonimus u CG - poslije prve prijateljske postao član prvih 11, na pola ciklusa postao kapiten mlade i odma potom debitovao i za A, a sad i tu ima konstantan napredak.
    Izgleda da se utakmicama sa Francuskom i Portugalom ( đe su vjerovatno bili posvećeni defanzivi) stekli malo visoko mišlenje o svojim kvalietima, i da su malta i makedonija bili mnogo bolji testovi od tih o pravoj snazi ekipe. Neosporno imaju kvalitet, ali juče skoro ništa nijesu pokazali, pogotovo u timskoj igri.
    I za kraj trebalo bi u svim savezima sprovesti inicijativu da nauče igrače tekst himne, valjda su sposobni da nauče tih 30ak riječi. Kad već igraju za CG, red bi bio da nauče, pa bar neka samo zijevaju kao velšani koji ni ne znaju sve riječe, mnogo ljepše izgleda nego kad u toku himne zijevaju, gledaju u zemlju...Da samo znaju koliko je ženska rukometna reprezentacija podigla svoj renome pjevenjem himne i čuvenim tajmautima sa jovankinim pokličima...

  12. #14262
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,270
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by drasko10 View Post
    Mlada raprezentacija može biti nevažna za Španiju, Englesku...ali za nas je itekako važna jer u njoj treba isprobati igrače koji će kasnije biti u A timu. Nemamo mi po par hiljada igrača u svakoj generaciji pa da iz kvantiteta dođemo do kvaliteta, nego treba obratiti pažnju na svakog talenta i pokušati od njega napraviti igrača kroz mlađe kategorije. Oni tada treba da pokažu kvalitet, ali što je ništa manje važno zalaganje, ponašanje, pripadnost i odanst timu. Najbolji primjer za ovo je Zverotić koji je pozvan u mladu kao anonimus u CG - poslije prve prijateljske postao član prvih 11, na pola ciklusa postao kapiten mlade i odma potom debitovao i za A, a sad i tu ima konstantan napredak.
    Upravo to...
    Nemamo lobi al' imamo damu ! Eviva !

  13. #14263
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    tamo đe manjina odlučuje o većini
    Posts
    341
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    kad ce pocet da rade istocnu tribinu zna li ko?

    inace stadion u nisu ce kostat oko 10 miliona(ako sam dobro sracuna :mrgreen: ) a nasa jedna tribina 35 miliona

    evo i slika

    http://www.juznevesti.com/Sport/Poce...-foto_.sr.html

  14. #14264
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro
    Posts
    15,748
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    koliko ja nedje procitah, samo zemljiste dje se gradi istocna tribina kosta vise od polovine cifre, a to sve ulazi kao u cijenu projekta
    /me stetan
    Amor dolor est!
    Amor vincit omnia!
    obavezno, ali obavezno pogledati ---> http://www.svjetlopisi.com/cg/cg.html

  15. #14265
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    23,550
    Thanks Thanks Given 
    9,632
    Thanks Thanks Received 
    5,990
    Thanked in
    2,286 Posts

    Default

    Jes valjda... I pravi se nekakav olimpijski trg iza i velika podzemna garazha...
    #fakenews

  16. #14266
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Lake of Single Malt
    Posts
    11,037
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by [kinetic] View Post
    Vukčević ne igra protiv Bugarske, mada bi se valjalo i Boškoviću zahvalit, ne mora da putuje iz Amerike.

    nešto gledam stanje na tabelama, pa se pitam kako je moguće da smo dogurali dovde u ubjedljivo najtežoj grupi.
    primjera radi, u grupi prije naše, konkurencija Hrvatskoj su - Grčka, Izrael i Gruzija.
    nego, kakvi smo, ne umijemo ni igrat bez ovako jake utakmice, protiv drugih timova bismo se izgubili.
    Ok, Joveta kao AMF onda, Beciraj polushpic i Mirko CF.
    Deserve's got nothing to do with it.

  17. #14267
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,868
    Thanks Thanks Given 
    266
    Thanks Thanks Received 
    197
    Thanked in
    89 Posts

    Default

    Što se tiče mlade reprezentacije treba reći par riječi:
    Neobično je značajno da naša u21 selekcija bude dobro plasirana. Razlozi:

    1. Prva stepenica ka A reprezentaciji. Treba se dokazat tu prvo.
    2. Stvoriti pobjednički mentalitet kod mladih igrača
    3. Stvoriti naviku da se dolazi na reprezentativne mečeve (ovo najviše važi za momke koji su pošli iz Crne Gore u recimo Srbiju sa 10-ak godina)
    4. Najvažniji razlog: Skrenuti pažnju menadžera na igrače koji igraju u našoj ligi kako se ne bi previše zadržavali (ovo važi za igrače od 17-19 godina dok za starije važi ono "prvo sazri kao igrač u domaćem prvenstvu pa onda idi"). To se može ozbiljno učinjet jedino ukoliko se plasiramo na Evropsko Prvenstvo.
    Dick Laurent is dead!

  18. #14268
    Join Date
    May 2010
    Posts
    772
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Za Bugare - Božović- Pavićević, Savić, Baša, Jovanović - Drinčić, Peković, Zverotić - Jovetić, Vučinić, Đalović - ovaj zadnji svojim kretanjem ostavlja Mirku dosta prostora da igra 1 na 1, tako da ne vjerujem da će ga Cico dirat.

  19. #14269
    Join Date
    Oct 2009
    Posts
    88
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    E da mi je viđet na djelu ovu postavu:

    ____________Božović____________
    Pavićević___Džudović___Baša___Jovanović
    _______Zverotić________Drinčić________
    Vukčević____Jovetić_______Vučinić
    __________Bećiraj________________

    Previše ofanzivno jes, ali izgleda ubojito.

  20. #14270
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,868
    Thanks Thanks Given 
    266
    Thanks Thanks Received 
    197
    Thanked in
    89 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by drasko10 View Post
    Za Bugare - Božović- Pavićević, Savić, Baša, Jovanović - Drinčić, Peković, Zverotić - Jovetić, Vučinić, Đalović - ovaj zadnji svojim kretanjem ostavlja Mirku dosta prostora da igra 1 na 1, tako da ne vjerujem da će ga Cico dirat.
    Što znam... Vjerujem da su ga Bugari već snimili, odnosno njegov očigledni manjak kvaliteta (i pored velike želje). Možda bi Damjanović bio bolja opcija. Đala zamišljam samo kao špondu za Mirka. Makar je to moje mišljenje a dabogda postigao het-trik što se mene tiče
    Dick Laurent is dead!

  21. #14271
    Join Date
    May 2010
    Posts
    772
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Bolje na 3 po 1, no het-trik
    Mogao bi i Damjanović, mada je on po stilu igre sličniji Mirko no Radu, tako da isto mislim da će ovog krljača ostavit, dok je Beću još rano da počinje ovakve utakmice, mogao bi da bude dobro rješenje sa klupe

  22. #14272
    Join Date
    Oct 2007
    Posts
    1,548
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    svedska je sinoc dobila 2:1 i ima sada iz 3 utakmice 6 bodova, sto znaci da ce biti za direktan prolaz kao drugoplasirana ekipa borba izmedju nas, svedske, portugala i danske.

  23. #14273
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    U kuću(i)
    Posts
    7,346
    Thanks Thanks Given 
    71
    Thanks Thanks Received 
    165
    Thanked in
    124 Posts

    Default

    ____________Božović____________
    Pavićević___Savić___Baša___Jovanović
    _______Zverotić________Peković________
    Drinčić____Jovetić_______Vučinić
    _______Damjanović________________
    Ovo su najboljih 11 koje CG ima, pa treba prema njima praviti formaciju.

  24. #14274
    Join Date
    Oct 2007
    Posts
    1,548
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    SAVIČEVIĆ ME ZOVE U FS CRNE GORE
    Refik Šabanadžović, legenda ex-YU fudbala


    http://www.sportsport.ba/tekst/2/sav...-crne-gore/113

  25. #14275
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    410
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    evo jedna formacija za koju mislim da bi bila najzheshca
    ...................bozhovic................
    pavicevic...basha....dzhudovic...jovanovic
    .....zverotic....drinchic....fatic......
    ....vukchevic..................jovetic......
    ...................vuchinic....................... ..
    ravnotezha prava i u odbrani i napadu
    ne treba nishta ofanzivnije
    i u danashnjem fudbalu je najvazhnije da se sredina kontrolishe a ova trojica to mogu plus fatic bi povremeno mogao da se izvlachi na krilo dok bi jovetic sa mirkom duplirao shpic
    a fatic ih hranio sjajnim centarshutevima
    Stop the world I wanna get off.

Page 571 of 2251 FirstFirst ... 7147152156156756856957057157257357457558162167110711571 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 4 users browsing this thread. (0 members and 4 guests)

Similar Threads

  1. Srpska reprezentacija i klubovi - fudbal, kosarka, i sve ostalo:)
    By getaway blues in forum Ostali sportovi
    Replies: 8815
    Last Post: 31-05-26, 21:58
  2. Crnogorska istorija [FOTO/VIDEO]
    By Regi in forum Istorija
    Replies: 71
    Last Post: 18-08-22, 15:38
  3. Mojkovacka bitka : Crnogorska Troja
    By Petar Mrvaljevic in forum Istorija
    Replies: 1
    Last Post: 29-07-10, 13:52
  4. Replies: 1
    Last Post: 14-12-05, 02:01

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •