View Poll Results: U Brazil 2014

Voters
477. You may not vote on this poll
  • idemo kao I u grupi

    141 29.56%
  • idemo kao najbolji II direktno

    112 23.48%
  • idemo u baraz najboljih II

    102 21.38%
  • nema Crne Gore

    122 25.58%
Page 569 of 2251 FirstFirst ... 6946951955956556656756856957057157257357961966910691569 ... LastLast
Results 14,201 to 14,225 of 56252

Thread: Crnogorska reprezentacija - Fudbal

  1. #14201
    Join Date
    May 2010
    Posts
    772
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Savić, Tomašević, Balić - već debitovali i za A, Vešović, Nikolić, Seratlić bi mogli brzo, Kaluđerović veliki potencijal, Golubović, Simunović, Kajević... i još relativno laka grupa - ovaj put bi stvarno neulazak u baraž bio neuspjeh. Tada bi dosta zavisili od protivnika u baražu, a ako bi se došlo na završni turnir ni plasman među 3 ne bio bio nemoguć, s obzirom da dosta država nikad ne dovodi najbolje ekipe na ova prvenstva, a taj plasman donosi učešće na OI u Londonu. Možda zvuči nerealno, ali zašto ne probati kad već imamo finu ekipu i kao što već rekoh, dosta laku grupu.
    Neka Cico prenese malo optimizma i na Duška

  2. #14202
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    49
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    7
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by drasko10 View Post
    Savić, Tomašević, Balić - već debitovali i za A, Vešović, Nikolić, Seratlić bi mogli brzo, Kaluđerović veliki potencijal, Golubović, Simunović, Kajević... i još relativno laka grupa - ovaj put bi stvarno neulazak u baraž bio neuspjeh. Tada bi dosta zavisili od protivnika u baražu, a ako bi se došlo na završni turnir ni plasman među 3 ne bio bio nemoguć, s obzirom da dosta država nikad ne dovodi najbolje ekipe na ova prvenstva, a taj plasman donosi učešće na OI u Londonu. Možda zvuči nerealno, ali zašto ne probati kad već imamo finu ekipu i kao što već rekoh, dosta laku grupu.
    Neka Cico prenese malo optimizma i na Duška
    Treba cica staviti i za selektora mlade...

    Kad bi moglo

  3. #14203
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,868
    Thanks Thanks Given 
    266
    Thanks Thanks Received 
    197
    Thanked in
    89 Posts

    Default

    Bez ikakve sumnje imamo talentovanu generaciju i bila bi sramotra da se ne kvalifikujemo za baraž.
    Dick Laurent is dead!

  4. #14204
    Join Date
    May 2007
    Location
    pg
    Posts
    2,343
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Jes da je preoptimisticno i prepreneznamnijasto ,ali postoje sanse da se kvalifikujemo na OI??

    a tamo koliko znam (bilo je neko pravilo)da mogu 3 seniorska igraca da se ubace ,zamislite samo Simona,Stevana i Mirka da stavimo

  5. #14205
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,868
    Thanks Thanks Given 
    266
    Thanks Thanks Received 
    197
    Thanked in
    89 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ekrem_drndar View Post
    Jes da je preoptimisticno i prepreneznamnijasto ,ali postoje sanse da se kvalifikujemo na OI??

    a tamo koliko znam (bilo je neko pravilo)da mogu 3 seniorska igraca da se ubace ,zamislite samo Simona,Stevana i Mirka da stavimo
    Potpuno sam zaboravio na to. A stvarno bi bilo nevjerovatno da se plasiramo (što je u domenu naučne fantastike, istina). Koliko bi to značilo za ovako malu zemlju kao što je naša...
    Dick Laurent is dead!

  6. #14206
    Join Date
    May 2010
    Posts
    772
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Bolje Baša ili Drinčić umjesto Simona, mogu ova dvojica sami bilo kome dat go, no da se pojačamo pozadi.
    Još ni kvalifikacije ne krenuše, a mi smo tim za OI odredili :

  7. #14207
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    410
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Stevan Jovetić, mogao bi da se vrati na teren za dvije do tri sedmice, tvrde mediji na Apeninima.

    Crnogorski reprezentativac nije igrao cijele sezone nakon što je na treningu Fiorentine pokidao ligamente koljena.

    On se trenutno nalazi u Njemačkoj na finalnoj fazi rehabilitacije.

    Ligamenti na Stevanovom koljenu su povratili funkcionalnost i sada mu još fali da ih ojača.

    Mediji smatraju da bi on mogao da bude na terenu već 17. aprila, ali je realnije da on zaigra na sljedećem gostovanju Kaljariju na Sardiniji.

    Vijest, koja će svakako obradovati sve ljubitelje fudbala u Crnoj Gori, posebno Zlatka Kranjčara pred možda odlučujući meč u kvalifikacijama za EURO protiv Bugarske, 4. juna u Podgorici.
    Stop the world I wanna get off.

  8. #14208
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    410
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    shto se tiche oko ove priche za OI moram vas razocharat to su bile one proshle kvalifikacije
    za ovo prevenstvo koje se sad igra za koji mjesec
    malo ste zakasnili
    sledece prvenstvo je 2013 to su ove shto sad igramo
    Last edited by gravesen90; 29-03-11 at 12:38.
    Stop the world I wanna get off.

  9. #14209
    Join Date
    May 2010
    Posts
    772
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    u pravu si, potpuno zaboravih da nije prošli ciklus završen, valjda kako smo mi ispali.

  10. #14210
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    3,181
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by gravesen90 View Post
    Stevan Jovetić, mogao bi da se vrati na teren za dvije do tri sedmice, tvrde mediji na Apeninima.

    Crnogorski reprezentativac nije igrao cijele sezone nakon što je na treningu Fiorentine pokidao ligamente koljena.

    On se trenutno nalazi u Njemačkoj na finalnoj fazi rehabilitacije.

    Ligamenti na Stevanovom koljenu su povratili funkcionalnost i sada mu još fali da ih ojača.

    Mediji smatraju da bi on mogao da bude na terenu već 17. aprila, ali je realnije da on zaigra na sljedećem gostovanju Kaljariju na Sardiniji.

    Vijest, koja će svakako obradovati sve ljubitelje fudbala u Crnoj Gori, posebno Zlatka Kranjčara pred možda odlučujući meč u kvalifikacijama za EURO protiv Bugarske, 4. juna u Podgorici.
    Super. Ako bi odigrao prvi mec krajem aprila, to bi znacilo da moze doci do dobre takmicarske forme za mjesec dana. Taman za Bugare.

    Ima li neko ideju o formaciji, s obzirom da ocekujemo Stevana, Mirka i Nikolu u timu, konacno?

  11. #14211
    Join Date
    Oct 2009
    Posts
    4,100
    Thanks Thanks Given 
    103
    Thanks Thanks Received 
    10
    Thanked in
    8 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by American Dream View Post
    Super. Ako bi odigrao prvi mec krajem aprila, to bi znacilo da moze doci do dobre takmicarske forme za mjesec dana. Taman za Bugare.

    Ima li neko ideju o formaciji, s obzirom da ocekujemo Stevana, Mirka i Nikolu u timu, konacno?
    vjerovatno mirko sam u špicu, joveta iza, drinčić na svoje mjesto u sredini, ne vjerujem da će cico krenut sa dva klasična špica i jovetom..

    božović
    baša savić jovanović pavićević
    drinčić peković bošković zverotić
    jovetić
    vučinić

    a u drugo poluvrijeme ili zavisno od rezultata bećo ili đalović umjesto boškovića i onda 4-3-1-2

    eto i to riješismo, da cico ne lomi glavu..
    Last edited by kimi pg; 29-03-11 at 14:41.

  12. #14212
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    3,181
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    nema li mjesta za fatica? ima taj mali talenta, dopada mi se neka opcija sa njim lijevo.

  13. #14213
    Join Date
    Jan 2009
    Posts
    212
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    jel ima prenos za mlade?

  14. #14214
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    410
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    IMA u 18 na RTCG 2
    Stop the world I wanna get off.

  15. #14215
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Lake of Single Malt
    Posts
    11,037
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by American Dream View Post
    Super. Ako bi odigrao prvi mec krajem aprila, to bi znacilo da moze doci do dobre takmicarske forme za mjesec dana. Taman za Bugare.

    Ima li neko ideju o formaciji, s obzirom da ocekujemo Stevana, Mirka i Nikolu u timu, konacno?
    4-1-2-1-2 (diamond)

    Bozovic; Jovanovic-Basa-Savic-Pavicevic;Zverotic-Pekovic(Kascelan)-Drincic-Vukcevic; Jovetic-Vucinic
    Last edited by Recordare88; 29-03-11 at 16:23.
    Deserve's got nothing to do with it.

  16. #14216
    Join Date
    Nov 2004
    Posts
    9,173
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    6
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Vukčević ne igra protiv Bugarske, mada bi se valjalo i Boškoviću zahvalit, ne mora da putuje iz Amerike.

    nešto gledam stanje na tabelama, pa se pitam kako je moguće da smo dogurali dovde u ubjedljivo najtežoj grupi.
    primjera radi, u grupi prije naše, konkurencija Hrvatskoj su - Grčka, Izrael i Gruzija.
    nego, kakvi smo, ne umijemo ni igrat bez ovako jake utakmice, protiv drugih timova bismo se izgubili.

  17. #14217
    Join Date
    May 2008
    Location
    Montenegro, NK - PG
    Posts
    10,643
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by [kinetic] View Post
    primjera radi, u grupi prije naše, konkurencija Hrvatskoj su - Grčka, Izrael i Gruzija.
    nego, kakvi smo, ne umijemo ni igrat bez ovako jake utakmice, protiv drugih timova bismo se izgubili.
    protiv najboljih najbolje
    AJMO CRNA GORO !!!

  18. #14218
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    5,615
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    Timski rad-T-Com Crnogorski Telekom: Generalni sponzor Crnogorske Fudbalske Reprezentacije 2011

    ..neko je pitao za ovu reklamu,pa evo da je postavim

  19. #14219
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    Spicansko polje
    Posts
    2,261
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    A kakva je ovo igra ljudi moji..
    BISOGNA VINCERE !

  20. #14220
    Join Date
    Jan 2009
    Posts
    212
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Ultra_Spich View Post
    A kakva je ovo igra ljudi moji..

    totalno lose, posebno onaj balic igra jako lose

    oanj sead gruda dosad najbolji, i seraltic nije los bijo

    vesovic treba puno bolje...

  21. #14221
    Join Date
    May 2008
    Location
    Montenegro, NK - PG
    Posts
    10,643
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    kako pojma nemaju... remi protiv malte... sad gube od makedonije...
    tacno cemo se obrukat u kvalifikacijama u prelakoj grupi...
    AJMO CRNA GORO !!!

  22. #14222
    Join Date
    Jan 2009
    Posts
    212
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    sta radi ovaj balic????

    tomasevic je doktor za njega

  23. #14223
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    PG
    Posts
    8,233
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Nista dok se ne promijeni selektor...ovaj Vlaisavljevic veze nema od kad vodi reprezentaciju, trebalo bi Brana Milacica stavit umjesto njega.

  24. #14224
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,275
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Zaradona View Post
    Nista dok se ne promijeni selektor...ovaj Vlaisavljevic veze nema od kad vodi reprezentaciju, trebalo bi Brana Milacica stavit umjesto njega.
    meni nije jasno sa kojim je rezultatima to nas zaduzio pa da toliko stoji na kormilo mlade. ovo je uzas od igre, a i ostale su katastrofa bile. oni se ne mogu povezati, nisu 2 puta sutnuli na gol makedonaca. sve nesto preskacu igru. po meni ova reprezentacija bi MORALA da se proseta kroz ovakvu grupu a glavu dajem da cemo biti treci

  25. #14225
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    PG
    Posts
    8,233
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lepetanac View Post
    meni nije jasno sa kojim je rezultatima to nas zaduzio pa da toliko stoji na kormilo mlade. ovo je uzas od igre, a i ostale su katastrofa bile. oni se ne mogu povezati, nisu 2 puta sutnuli na gol makedonaca. sve nesto preskacu igru. po meni ova reprezentacija bi MORALA da se proseta kroz ovakvu grupu a glavu dajem da cemo biti treci
    Ada naravno, to svi ocekuju, ali tesko uz ovakvu (NE)igru...bice opet mucenja, i jos jedna generacija ce propast.

Page 569 of 2251 FirstFirst ... 6946951955956556656756856957057157257357961966910691569 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Srpska reprezentacija i klubovi - fudbal, kosarka, i sve ostalo:)
    By getaway blues in forum Ostali sportovi
    Replies: 8815
    Last Post: 31-05-26, 21:58
  2. Crnogorska istorija [FOTO/VIDEO]
    By Regi in forum Istorija
    Replies: 71
    Last Post: 18-08-22, 15:38
  3. Mojkovacka bitka : Crnogorska Troja
    By Petar Mrvaljevic in forum Istorija
    Replies: 1
    Last Post: 29-07-10, 13:52
  4. Replies: 1
    Last Post: 14-12-05, 02:01

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •