Ovi to koriste ilegalno, valjda.
TAKUMI
Cuj, Newey je bio uvijek dobar i ispred drugih (sjecamo se sto je napravio sa McLarenima, tamo je imao guba rijesenja ali ovi mu nisu to dopustili jer su *****).
Ili su u pitanju pare ili preglupi FIA-ini inzinjeri.
A evo sto se pricalo prosle godine:
http://en.espnf1.com/f1/motorsport/story/24428.html
...dok su recimo prije 4-5 godina uz pomoc slika otkrili flexi krilo kod Ferre.
A Brijac je nabrijan pa je poceo da brije:
http://www.thef1times.com/news/display/02917
Last edited by Fabia_Elegance!; 30-03-11 at 13:43.
TAKUMI
Ma vide oni sve, oni kontrolisu svaki dio bolida kad je na park fermeu da vide krije li se sto ispod, ali jednostavno ovo gledaju kroz prste, protekcija. Dietrich ima kesa i to je to.
TAKUMI
http://www.f1racing.rs/index.php?opt...la-1&Itemid=79
Nekako su našli rupu u pravilniku... al ne znam na koju foru ako su zabranjeni fleksibilni aerodinamički djelovi :/
Ako ih ne kazne, neka i drugi timovi isto naprave, i zavrsena prica...
i onda neko priča o vozačima/pilotima.. ovo je čista pobjeda zahvaljući inženjerima!!
tako se i ranije jedan driver nakupio titula zahvaljujući čistoj nadmoći inženjerskog tima i logistike..![]()
Ne, svi inzinjeri mogu da prave slicne muljaze.
Do pobjeda uz pomoc mulje.
TAKUMI
Pogle AUS chart:
Obrati paznju na Webbera i Vettela.
TAKUMI
Brate i Alonso je dosta brz !
VW GTI no.1
Od 29 kruga nije bio, nego je bio medju najsporijima.
TAKUMI
po cemu to fabia??? eto je alonso od 29og kruga u vrhu citavo vrijeme...vidi se sa grafika
Htio sam da napisem, DO...napisao sam OD...
TAKUMI
pa medju najsporijima je bio dok se nije probio iza mase i butona...jer je morao da prestize na pocetku....
NSX, znas li sto je ovo (nemoj mi samo napisat Varigov DC 10)?
![]()
TAKUMI
FIA kaze ovako:
Red Bull flexi front wing is legal say FIA.
http://www.yallaf1.com/2011/03/30/re...legal-say-fia/
A u rules pise:
Nijedan dio ne smije biti fleksibilan.
Onda, pogledaj ovaj video:
Krilo se prvo savije na jednu pa na drugu stranu i tu gubi kontrolu.
TAKUMI
pa te konekcije ne zavise od expat-a, nego od BBC servera, a prilicno sam siguran da BBC zna sta radi i da nece biti kocenja (BTW, ipak sam gledao snimak, HD je HD)
slagao te James
ma jok, Masa je prvi, ali je Alonso najprviIskoristise Masu kao kurton "Fernando is faster than you... this year as well"
Pa nek neko kaze da ga nije pustio Masa?
zavisi od nacina testiranja... Trenutnim testom ne mogu dokazati da je krilo flexi. Npr. ako od visoke temperature postaje flexi, a na normalnoj je cvrsto, ne mogu im nista... (to je moja teorija zavjere)
javi se kad ovo bude na NjokijiPS dzabe ti 12 mpix, mutne su slike. Kazem ja, kanta
![]()
(nečitko)
Da, bas su mutne.
NOT, frende, NOT.
P.S.
Fali tu dosta detalja, ali film je PLAFON!
Last edited by Fabia_Elegance!; 30-03-11 at 22:58.
TAKUMI
Ovo može samo CAR ... kakva lakoća... kakav stil...
Samo da mi je znat dje su oni shto citavu proslu pricase kako je webber bolji vozac od vettela, i kako je jedini razlog shto ovaj pobjedjuje taj shto ga tim forsira... mislim da je konacno svima jasno da su alonso, hamilton i vettel za klasu bolji vozaci od svojih timskih kolega...
Crazy isn't being broken or swallowing a dark secret. It's you or me amplified.
Katjon vazda :)
A Žalonso je baš onako extra.... nema pojma...
Čeka da se svi zakucaju ili odustanu pa da osvoji trku, takve su mu i titule. A njegova vožnja - sasvim osrednja, neki extra kvalitet od njega još ne viđesmo.
A ove godine je out.
There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)
Bookmarks