Page 7 of 1604 FirstFirst ... 3456789101117571075071007 ... LastLast
Results 151 to 175 of 40096

Thread: Formula 1!

  1. #151
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    MNE
    Posts
    66,642
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Ovi to koriste ilegalno, valjda.
    TAKUMI

  2. #152
    Join Date
    Oct 2009
    Posts
    4,100
    Thanks Thanks Given 
    103
    Thanks Thanks Received 
    10
    Thanked in
    8 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Fabia_Elegance! View Post
    Ovi to koriste ilegalno, valjda.
    ne mogu vjerovat da ne postoji stručnjak iz FIA-e ili ostalih timova da ne može provalit što je tu ilegalno!!! toliko inženjeri rbr nijesu bolji od ostalih, bar inženjera vodećih timova..

  3. #153
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    MNE
    Posts
    66,642
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Cuj, Newey je bio uvijek dobar i ispred drugih (sjecamo se sto je napravio sa McLarenima, tamo je imao guba rijesenja ali ovi mu nisu to dopustili jer su *****).
    Ili su u pitanju pare ili preglupi FIA-ini inzinjeri.


    A evo sto se pricalo prosle godine:

    http://en.espnf1.com/f1/motorsport/story/24428.html


    ...dok su recimo prije 4-5 godina uz pomoc slika otkrili flexi krilo kod Ferre.




    A Brijac je nabrijan pa je poceo da brije:

    http://www.thef1times.com/news/display/02917
    Last edited by Fabia_Elegance!; 30-03-11 at 13:43.
    TAKUMI

  4. #154
    Join Date
    Oct 2009
    Posts
    4,100
    Thanks Thanks Given 
    103
    Thanks Thanks Received 
    10
    Thanked in
    8 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Fabia_Elegance! View Post
    Cuj, Newey je bio uvijek dobar i ispred drugih (sjecamo se sto je napravio sa McLarenima, tamo je imao guba rijesenja ali ovi mu nisu to dopustili jer su *****).
    Ili su u pitanju pare ili preglupi FIA-ini inzinjeri.
    prije će biti ovo boldovano, jer Njui je najbolji u inovaciji, ali nema šanse da ne postoji neko dovoljno dobar da tu inovaciju ispita je li u skladu sa pravilima..

  5. #155
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    MNE
    Posts
    66,642
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Ma vide oni sve, oni kontrolisu svaki dio bolida kad je na park fermeu da vide krije li se sto ispod, ali jednostavno ovo gledaju kroz prste, protekcija. Dietrich ima kesa i to je to.
    TAKUMI

  6. #156
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    PG
    Posts
    170
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    http://www.f1racing.rs/index.php?opt...la-1&Itemid=79

    Nekako su našli rupu u pravilniku... al ne znam na koju foru ako su zabranjeni fleksibilni aerodinamički djelovi :/
    Ako ih ne kazne, neka i drugi timovi isto naprave, i zavrsena prica...

  7. #157
    Join Date
    Apr 2006
    Posts
    9,805
    Thanks Thanks Given 
    590
    Thanks Thanks Received 
    577
    Thanked in
    324 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by -schumi- View Post
    http://www.f1racing.rs/index.php?opt...la-1&Itemid=79

    Nekako su našli rupu u pravilniku... al ne znam na koju foru ako su zabranjeni fleksibilni aerodinamički djelovi :/
    Ako ih ne kazne, neka i drugi timovi isto naprave, i zavrsena prica...
    pa oni se muce evo druga godina da isto naprave, ti kao da je to jednostavno

  8. #158
    Join Date
    Oct 2009
    Posts
    4,100
    Thanks Thanks Given 
    103
    Thanks Thanks Received 
    10
    Thanked in
    8 Posts

    Default

    i onda neko priča o vozačima/pilotima.. ovo je čista pobjeda zahvaljući inženjerima!!
    tako se i ranije jedan driver nakupio titula zahvaljujući čistoj nadmoći inženjerskog tima i logistike..

  9. #159
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    MNE
    Posts
    66,642
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Ne, svi inzinjeri mogu da prave slicne muljaze.
    Do pobjeda uz pomoc mulje.
    TAKUMI

  10. #160
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    MNE
    Posts
    66,642
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Pogle AUS chart:




    Obrati paznju na Webbera i Vettela.
    TAKUMI

  11. #161
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    BU2
    Posts
    1,050
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Brate i Alonso je dosta brz !
    VW GTI no.1

  12. #162
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    MNE
    Posts
    66,642
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Od 29 kruga nije bio, nego je bio medju najsporijima.
    TAKUMI

  13. #163
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    19,386
    Thanks Thanks Given 
    861
    Thanks Thanks Received 
    2,908
    Thanked in
    1,350 Posts

    Default

    po cemu to fabia??? eto je alonso od 29og kruga u vrhu citavo vrijeme...vidi se sa grafika

  14. #164
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    MNE
    Posts
    66,642
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Htio sam da napisem, DO...napisao sam OD...
    TAKUMI

  15. #165
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    19,386
    Thanks Thanks Given 
    861
    Thanks Thanks Received 
    2,908
    Thanked in
    1,350 Posts

    Default

    pa medju najsporijima je bio dok se nije probio iza mase i butona...jer je morao da prestize na pocetku....

  16. #166
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    MNE
    Posts
    66,642
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    NSX, znas li sto je ovo (nemoj mi samo napisat Varigov DC 10)?



    TAKUMI

  17. #167
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    MNE
    Posts
    66,642
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    FIA kaze ovako:

    Red Bull flexi front wing is legal say FIA.

    http://www.yallaf1.com/2011/03/30/re...legal-say-fia/



    A u rules pise:

    Nijedan dio ne smije biti fleksibilan.




    Onda, pogledaj ovaj video:




    Krilo se prvo savije na jednu pa na drugu stranu i tu gubi kontrolu.
    TAKUMI

  18. #168
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    16,402
    Thanks Thanks Given 
    327
    Thanks Thanks Received 
    50
    Thanked in
    45 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Fabia_Elegance! View Post
    Expat je OK, ali nisam siguran oce li da radi dobro (mislim da ce da koci) tokom trke jer ce biti previse konekcija.
    pa te konekcije ne zavise od expat-a, nego od BBC servera, a prilicno sam siguran da BBC zna sta radi i da nece biti kocenja (BTW, ipak sam gledao snimak, HD je HD )
    Quote Originally Posted by Fabia_Elegance! View Post
    Sad sam se cuo sa James Allanom, i kaze da Red Bull ima lightweight KERS, koji se sam pali svaki put na straight line i da jos jedan tim radi na slicnom KERS-u.
    slagao te James
    Quote Originally Posted by pumba View Post
    odlican pocetak za Mercedes :hammer::mad:
    da nije Batona zaspalo bi se...
    edit: Je li Masa pustio Alonsa? ne tamo su svi jednaki...
    ma jok, Masa je prvi, ali je Alonso najprvi Iskoristise Masu kao kurton "Fernando is faster than you... this year as well" Pa nek neko kaze da ga nije pustio Masa?


    Quote Originally Posted by VIERI_32 View Post
    Fabia objesni što je ođe kod RBR spojlela sporno i zašto bi ih uopšte kažnjavali ili prikupljali dokaze ,provjere se vrše pred start sezone svakog bolida i što sad? Objasni možda griješim!
    zavisi od nacina testiranja... Trenutnim testom ne mogu dokazati da je krilo flexi. Npr. ako od visoke temperature postaje flexi, a na normalnoj je cvrsto, ne mogu im nista... (to je moja teorija zavjere )
    Quote Originally Posted by Fabia_Elegance! View Post
    Kliknes na F1 King i dobijes slideshow:



    javi se kad ovo bude na Njokiji PS dzabe ti 12 mpix, mutne su slike. Kazem ja, kanta
    (nečitko)

  19. #169
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    MNE
    Posts
    66,642
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Da, bas su mutne.





    NOT, frende, NOT.


    P.S.




    Fali tu dosta detalja, ali film je PLAFON!
    Last edited by Fabia_Elegance!; 30-03-11 at 22:58.
    TAKUMI

  20. #170
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    8,651
    Thanks Thanks Given 
    173
    Thanks Thanks Received 
    574
    Thanked in
    257 Posts

    Default

    Ovo može samo CAR ... kakva lakoća... kakav stil...


  21. #171
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    Kingdom of Montenegro ;)
    Posts
    6,845
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Samo da mi je znat dje su oni shto citavu proslu pricase kako je webber bolji vozac od vettela, i kako je jedini razlog shto ovaj pobjedjuje taj shto ga tim forsira... mislim da je konacno svima jasno da su alonso, hamilton i vettel za klasu bolji vozaci od svojih timskih kolega...
    Crazy isn't being broken or swallowing a dark secret. It's you or me amplified.


    Katjon vazda :)

  22. #172
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    8,651
    Thanks Thanks Given 
    173
    Thanks Thanks Received 
    574
    Thanked in
    257 Posts

    Default

    A Žalonso je baš onako extra.... nema pojma...
    Čeka da se svi zakucaju ili odustanu pa da osvoji trku, takve su mu i titule. A njegova vožnja - sasvim osrednja, neki extra kvalitet od njega još ne viđesmo.
    A ove godine je out.

  23. #173
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    Kingdom of Montenegro ;)
    Posts
    6,845
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Petronas View Post
    A Žalonso je baš onako extra.... nema pojma...
    Čeka da se svi zakucaju ili odustanu pa da osvoji trku, takve su mu i titule. A njegova vožnja - sasvim osrednja, neki extra kvalitet od njega još ne viđesmo.
    A ove godine je out.
    Da, ali mora se priznati da massa jos veca kukavica, i da ne izvlaci ni 60% bolida!
    Crazy isn't being broken or swallowing a dark secret. It's you or me amplified.


    Katjon vazda :)

  24. #174
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    16,402
    Thanks Thanks Given 
    327
    Thanks Thanks Received 
    50
    Thanked in
    45 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Fabia_Elegance! View Post
    Da, bas su mutne.





    NOT, frende, NOT.


    P.S.




    Fali tu dosta detalja, ali film je PLAFON!
    a najbolje da nisu mutne
    A za film, danas te zvah da ga gledamo (Bluray rip, ne taj tvoj pecki dvd), al me prekide, c c c...
    Quote Originally Posted by Prekidi_stvarnosti View Post
    Samo da mi je znat dje su oni shto citavu proslu pricase kako je webber bolji vozac od vettela, i kako je jedini razlog shto ovaj pobjedjuje taj shto ga tim forsira... mislim da je konacno svima jasno da su alonso, hamilton i vettel za klasu bolji vozaci od svojih timskih kolega...
    a takvi definitivni zakljuchci se donose na osnovu jedne jedine trke? Bravo
    (nečitko)

  25. #175
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    19,386
    Thanks Thanks Given 
    861
    Thanks Thanks Received 
    2,908
    Thanked in
    1,350 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Petronas View Post
    Ovo može samo CAR ... kakva lakoća... kakav stil...
    fabia, ja jesam navijac suamhera veliki(bio) ali oli mi prepricat sto vidis na ovom video klipu???

Page 7 of 1604 FirstFirst ... 3456789101117571075071007 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Formula 1!
    By E_K_V in forum Automobilizam arhiva
    Replies: 16298
    Last Post: 16-03-11, 20:42
  2. Formula 1 2010.
    By SNooPY in forum Ostali sportovi
    Replies: 21
    Last Post: 17-03-10, 16:17
  3. WRC ili Formula 1?
    By Igor R in forum Automobilizam arhiva
    Replies: 55
    Last Post: 06-05-09, 09:20
  4. Formula 1
    By Ahil in forum Ostali sportovi
    Replies: 1
    Last Post: 21-07-07, 15:20
  5. Formula 1 !!!
    By B-A-N-E in forum Ostali sportovi
    Replies: 124
    Last Post: 16-08-05, 10:33

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •