Page 6 of 2525 FirstFirst ... 234567891016561065061006 ... LastLast
Results 126 to 150 of 63113

Thread: [AUTOMOBILIZAM] Pitajte...

  1. #126
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,033
    Thanks Thanks Given 
    46
    Thanks Thanks Received 
    47
    Thanked in
    40 Posts

    Default

    Hah, a ja mislio da hoce da prekinu jer im je navodno skup za prozivodnju.

    Pa zar nema nista dobro u njemu, s obzirom da je kao dobio neke nagrade?

  2. #127
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,928
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by djiha View Post
    Hah, a ja mislio da hoce da prekinu jer im je navodno skup za prozivodnju.

    Pa zar nema nista dobro u njemu, s obzirom da je kao dobio neke nagrade?
    Ma pusti fabiu. To je jedan od najboljih motora te zapremine. Sigurno ne radi kao F1 i nije uparen sa mjenjacem formule F1, ali za nize klase auta je odlican.
    BEFORE SEX u help each other get naked. AFTER SEX u only dress yourself. Noone helps u once ur fcked

  3. #128
    Join Date
    May 2005
    Location
    Podgorica, masline
    Posts
    5,004
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Fabia_Elegance! View Post
    Nemiran u radu, trosi, bolestan u niskim obrtajima. Ima problema sa pumpom visokog pritiska, bregaste i ne znam jos nesto.
    VW razmislja da prekine proizvodnju istog.

    ja mislim da su ga vec ukinuli ..... nisam sig...al da je toliko dobar koliko je nagrada dobio, bio bi u proizvodnji narednih 20-30 godina, kako to VW voli da radi

  4. #129
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    MNE
    Posts
    66,642
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Balsa View Post
    Ma pusti fabiu. To je jedan od najboljih motora te zapremine. Sigurno ne radi kao F1 i nije uparen sa mjenjacem formule F1, ali za nize klase auta je odlican.


    Jes' ga probo'?
    TAKUMI

  5. #130
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    944
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    znam par momaka sto voze tsi sa cro foruma i nisu bas zadovoljni...imali su par reklamacija ali u garanciji naravno pa je odma otklonjeno...

  6. #131
    Join Date
    Aug 2010
    Posts
    122
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Imam jedno pitanje, ostavio sam bio uplajen Cd jednu noc i sjutradan ispraznio mi se akumulator , posle par verglanja popuno je bio ciknuo. Slucajem okolnosti 15 dana nisam ulazio u auto i kad dam kontakt mrtvo sve, dosao mi je drug sa kablovima, da kontakt normalno ali slabo i zavergla,nema snage. Sta da radim,oce li pomoci da akumulatore zamijenimo nocas pa da upalim pa da vratim moj,da vozim malo pa dako se napuni. Ili nema nikakve nade,sem novi akumulator.

  7. #132
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    G kvart
    Posts
    9,275
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Irvascinaaa View Post
    Imam jedno pitanje, ostavio sam bio uplajen Cd jednu noc i sjutradan ispraznio mi se akumulator , posle par verglanja popuno je bio ciknuo. Slucajem okolnosti 15 dana nisam ulazio u auto i kad dam kontakt mrtvo sve, dosao mi je drug sa kablovima, da kontakt normalno ali slabo i zavergla,nema snage. Sta da radim,oce li pomoci da akumulatore zamijenimo nocas pa da upalim pa da vratim moj,da vozim malo pa dako se napuni. Ili nema nikakve nade,sem novi akumulator.
    Stavis novi upalis auto
    Maknes novi
    Stavis stari
    Kako upalit auto sa praznim akumulatorom?
    To sto stavis puni i upalis ga nsita ti ne znaci.
    Ako ne moze preko kablova da upali, ponesi ga u autozetu da ti ga napune makar malo, toliko da mozes upalit auto i onda se vozi malo da ga napunis

  8. #133
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    MNE
    Posts
    66,642
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Irvascinaaa View Post
    Sta da radim,oce li pomoci da akumulatore zamijenimo nocas pa da upalim pa da vratim moj,da vozim malo pa dako se napuni. Ili nema nikakve nade,sem novi akumulator.

    Stavi drugi i upali ga, onda vrsti tvoj i vozi ga, mads 15 dana je dosta dug period.

    P.S. provjeri nivo kiseline, ako nema dovoljno onda uspi destilisanu vodu.
    TAKUMI

  9. #134
    Join Date
    Aug 2010
    Posts
    122
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Hvala momci,vidjecu nocas da zamijenimo akumulatore

  10. #135
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    NEW YORK
    Posts
    491
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ako ti je akumulator bio stariji onda taj duboki ciklus ispraznjavanja zna da ga dokrajci i bice prazan cesto ako ne i stalno mozda ce morat novi ako je noviji onda ga napuni i trebalo bi da je ok(meni se desila slicna stvar)
    WHEN RELIGION RULED THE WORLD,THEY CALLED IT THE DARK AGES

  11. #136
    Join Date
    Jan 2009
    Posts
    1,861
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gorostas View Post
    koje je auto u pitanju?
    Skini muziku, i vidi kakvi su dzekovi, slikaj, i postavi, pa ces dobit inf...
    Hvala, pogledacu cim budem u prilici.

  12. #137
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    Titograd
    Posts
    28
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Na Golf IV 1,9 SDI iz neke davne 1997-8 upalila mi se, tj blinka, ona zuta lampica na kojoj je naslikano vozilo i kljuc, pa zbog toga ne mogu da upalim pomenuto auto.
    U pocetku sam ga palio tako sto sam vadio i vracao kljuc u bravu ali vise ni to ne radi. S obzirom da mi je to 1 jedini kljuc koji imam, pokusao sam sve moguce (google) cake ... od skidanja kleme do provjere tzv ampule u tijelu kljuca i naravno nema promjene. Pitanje je STO DALJE DA RADIM I KOD KOGA (u PG) DA "POVEDEM" AUTO !?

  13. #138
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    PG/SV
    Posts
    3,486
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Zasto ne moze da mi se isprazni akumulator iako po 6-7 sati zna da mi radi muzika pojacana?

  14. #139
    Join Date
    Nov 2008
    Location
    Podgorica
    Posts
    7,118
    Thanks Thanks Given 
    56
    Thanks Thanks Received 
    70
    Thanked in
    37 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by strazar View Post
    Na Golf IV 1,9 SDI iz neke davne 1997-8 upalila mi se, tj blinka, ona zuta lampica na kojoj je naslikano vozilo i kljuc, pa zbog toga ne mogu da upalim pomenuto auto.
    U pocetku sam ga palio tako sto sam vadio i vracao kljuc u bravu ali vise ni to ne radi. S obzirom da mi je to 1 jedini kljuc koji imam, pokusao sam sve moguce (google) cake ... od skidanja kleme do provjere tzv ampule u tijelu kljuca i naravno nema promjene. Pitanje je STO DALJE DA RADIM I KOD KOGA (u PG) DA "POVEDEM" AUTO !?
    immobilajzer...

    mozda budes morao da ga mijenjas... a sa njim i transpondere...


    idi kod nekog auto-elektricara.
    Njak Njak Njak

  15. #140
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,003
    Thanks Thanks Given 
    11
    Thanks Thanks Received 
    98
    Thanked in
    47 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by strazar View Post
    Na Golf IV 1,9 SDI iz neke davne 1997-8 upalila mi se, tj blinka, ona zuta lampica na kojoj je naslikano vozilo i kljuc, pa zbog toga ne mogu da upalim pomenuto auto.
    U pocetku sam ga palio tako sto sam vadio i vracao kljuc u bravu ali vise ni to ne radi. S obzirom da mi je to 1 jedini kljuc koji imam, pokusao sam sve moguce (google) cake ... od skidanja kleme do provjere tzv ampule u tijelu kljuca i naravno nema promjene. Pitanje je STO DALJE DA RADIM I KOD KOGA (u PG) DA "POVEDEM" AUTO !?
    Raskodirao se,mozda neces morati nista da mijenjas nego samo da se ukodira preko dijagnostike,podji kod Rasovica u Masline

  16. #141
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    Titograd
    Posts
    28
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    fala vam dobri ljudi !!!

  17. #142
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    MNE
    Posts
    66,642
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    choche...to je inace poznat problem kod VW-a.
    WTF?
    TAKUMI

  18. #143
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    12,154
    Thanks Thanks Given 
    30
    Thanks Thanks Received 
    976
    Thanked in
    526 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by chochek View Post
    kod bilo koga ko radi na strug,kod Jokica npr.
    Treba da ih nalije i obradi...pa ne znam nikoga ko bi mi to mogao uraditi? Gdje je taj jokic?
    doslo vrjeme da se promijeni potpis :)

  19. #144
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,003
    Thanks Thanks Given 
    11
    Thanks Thanks Received 
    98
    Thanked in
    47 Posts

    Default

    znam ja sta se radi sa kolektorima,eto ti rekoh kod bilo koga ko radi na strug
    Jokic ti je u Tolose,ulica Boska Buhe,lijevo ti je tabla za Radosa lakirera,a on ti je desno,pitaj tamo bilo koga

  20. #145
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,003
    Thanks Thanks Given 
    11
    Thanks Thanks Received 
    98
    Thanked in
    47 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Fabia_Elegance! View Post
    choche...to je inace poznat problem kod VW-a.
    WTF?
    nije samo kod VW-a,dok sam radio to vise smo Mercedesa odradili nego VW-a sa tim problemom,samo sto za Mercedesa masu kosta

  21. #146
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    MNE
    Posts
    66,642
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Sto je kod Benza? Ne otkljucava se volan ili...?
    TAKUMI

  22. #147
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,003
    Thanks Thanks Given 
    11
    Thanks Thanks Received 
    98
    Thanked in
    47 Posts

    Default

    raspare se brava paljenja i brava volana,bas je tezak za uparivanje,skida se i jedna i druga pa se otvaraju...

  23. #148
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    MNE
    Posts
    66,642
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    USHIT. Kod Benza nisam imao prilike da se bakcem time, jer nismo imali, mozda ukupno 10 Benzova. Ne kupuju ameri to ******.
    TAKUMI

  24. #149
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,003
    Thanks Thanks Given 
    11
    Thanks Thanks Received 
    98
    Thanked in
    47 Posts

    Default

    ne bi se mogao bakcat sa time,jer ti treba programator,i jos dosta toga...
    e tu se rucno unose oni zapisi o kojima smo nekad vodili raspravu ako se sjecas
    cijena za to zadovoljstvo je minimum 500 pa na dalje
    i Smartovi su sranja,mislim da ne postoji u cg neki koji nije dolazio da se odradi KOD
    Megan i Senik takodje...
    Bmw je auto koje je najmanje ulazilo u servis,po meni najbolje odradjena elektronika,lishe X5 stariji model koji ima jedan propust,voda mu ulazi na jedno mjesto pa napravi havariju

  25. #150
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    MNE
    Posts
    66,642
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by chochek View Post
    Megan i Senik takodje...
    Modeli sa karshitcama jel?




    Quote Originally Posted by chochek View Post
    Bmw je auto koje je najmanje ulazilo u servis,po meni najbolje odradjena elektronika,lishe X5 stariji model koji ima jedan propust,voda mu ulazi na jedno mjesto pa napravi havariju


    BMW ima OK elektroniku (mislim jednostavna je da se radi oko nje), ali ne svidja mi se kako su rijesili LCM i FSU.

    X5? Ispod nogu suvozaca?
    TAKUMI

Page 6 of 2525 FirstFirst ... 234567891016561065061006 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 3 users browsing this thread. (0 members and 3 guests)

Similar Threads

  1. Pitajte
    By cvxcomputers in forum Internet
    Replies: 20
    Last Post: 05-05-18, 05:44
  2. Pitajte
    By POBR0 in forum Fudbal
    Replies: 5
    Last Post: 15-09-11, 11:59
  3. Pitajte...
    By Fabia_Elegance! in forum Automobilizam arhiva
    Replies: 7187
    Last Post: 17-03-11, 01:00
  4. Pitajte
    By IndijskaKonoplja in forum Sve i svašta
    Replies: 44
    Last Post: 02-11-10, 19:59

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •