moze li se regularno jailbreakovat simfree 3gs na 4.2.1 znaci bez mijenjanje BB i ta cuda jer se nemora unlock-ovat...kako bijese to..dako neko ima neki link il tutorial,zahvaljujem
moze li se regularno jailbreakovat simfree 3gs na 4.2.1 znaci bez mijenjanje BB i ta cuda jer se nemora unlock-ovat...kako bijese to..dako neko ima neki link il tutorial,zahvaljujem
kontakt telefon 069837937(T-Mobile)
There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)
Bookmarks