Predlog prihvatamo na razmatranje.....ovaj dio glasanje...od kada smo to uveli??
Jedan predlog za administratore:
Da se razvrstaju oglasi u grupe:
NEKRETNINE VOZILA/AUTO DJELOVI RACUNARI/RACUNARSKA OPREMA MOBILNI TELEFONI/OPREMA OSTALO
Da se stavi neko glasanje ko je za ovo ako je vecina da se stavi ako nije da ostane kao i do sad!
Prednost ovoga je da se lakse moze naci nesto ako neko kupuje ili prodaje!
Ne mora bas ovako da glase tu ste vi da odlucite kako treba da stoji i da li treba!
Predlog prihvatamo na razmatranje.....ovaj dio glasanje...od kada smo to uveli??
You are born. And you die. And if you are very lucky in between you get to ride motorcycles.
kad se podje na Top Gear topic, dobija se neki log in prozor, o cemu se radi?![]()
(nečitko)
U pitanju su [img]smailes sa drugog foruma, koji je trenutno van funkcije. Problem ce se rijesiti sam.
A.K.A. "Problem nije do nas."
\\OFL•GIC
aka Mora da do Fabije, koji ih redovno koristi :mrgreen:
(nečitko)
Vec nekoliko puta je ukazano da ce takve stvari biti sankcionisane. Problem je sto moderator ne moze da bude 24 sata dnevno na forum, da gleda greske pojedinih korisnika. I opet cu da ponovim, ukoliko vidite neke nerularne postove/topice, prijavite post -![]()
Pravda je spora, ali je dostizna. Nadam se da sam konacno rijesio sve dileme, i da ubuduce nece biti slicnih pitanja.
\\OFL•GIC
+1..............
You are born. And you die. And if you are very lucky in between you get to ride motorcycles.
Hoće li mi neko kazati za šta služi ono ''Rep Power''. Pretpostavljam da je to Reputation Power ? Ali za šta to služi ? gdje se to podešava, kako šta ? Eto, toliko godina sam na forumu a veze s mozgom nemam kada je to u pitanju.
To ne mozes nista namjestati i taj broj zavisi koliko je neko na forumu, koliko ima postova, koliko ocjena... a znaci da kad ti nekom das ocjenu taj forumas ce imati toliko poena vise ili manje.
PS.
Bilo bi lijepo da se ostali ne trude spamovati odje sumnjivim vickastim komentarima. Neko pita pa ako se ne zna objasniti jednostavno preskociti.
ja ne znam uopste zasto je odje popustilo pravilo bana kad neko odgovara umjesto modova i admina !?!?!
Risk , is what makes life worth living
Never a failure, always a lesson!
Nije problem kad neko odgovori i objasni kolegi forumasu, ali dosjetke i posalice nekoga mogu kostati![]()
A kako da dam nekome ocjenu ?
Na postu koji želiš da oceniš klikni na vagicu obeleženu crvenim u gornjem desnom uglu, tako dotičnom korisniku dodaješ rep poene. On onda bude uberkul faca ovde.
![]()
zasto nema samo jedan topic za "pohvalu ili kritiku moderatora"?
i ako moze lock na ovo https://forum.cdm.me/showthread.php?t=76207&page=2 posto covek napisao da moze lock.
http://www.youtube.com/watch?v=PCjwxItb_p4
Les chiens aboient, la caravane passe.
Zato sto niko nikad nije pohvalio moderatora![]()
Originally Posted by Nk-001
https://forum.cdm.me/forumdisplay.php?f=33
može li kako da se doda ZTE u brendove i da se makne siemens jer nema postove već dvije godine a i firma više ne pravi mobilne urađaje...
Hvala unaprijed...
If you turn a man into a fish, you will catch him for a day
izbrisan mi je thread star 3-4 mjeseca star, prodaja portala - moze li mi reci ko razlog?
Zato sto je refreshovan 3x za 24h i to se ponovilo 3x...
Originally Posted by Nk-001
U medjuvremenu sam odgovorio na PM da ne mozemo da brisemo topice koji su prethodno zakljucali... Pogotovo jer ne vidim razlog zbog cega bi trazili brisanje, osim da taj zeli neku malverzaciju da odradi, odnosno ponovnu prodaju istog vozila koji je u medjuvremenu nasminkan, pa da mu se ovako izgubi trag...
Originally Posted by Nk-001
na vr' koliko progledamo mi slijepi, te ne vidimo ove što nam u goste dolaze, a čujemo glasove, tj. čitam ove gostujuće poruke?
Sell the Vatican, Feed the World!
Krknice ?????
You are born. And you die. And if you are very lucky in between you get to ride motorcycles.
ja reportujem al evo po 10 dana se vrte oglasi, kamagre, viagre cialisi, gljive ne znam ni sam sta sve ne vise, ....................
Risk , is what makes life worth living
Never a failure, always a lesson!
There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)
Bookmarks