Posto i dalje tvrdis da je prethodni bio divan moraces jos malo sacekati jer administratori nijesu raspolozeni na sljedece estetske rasprave o ukusima.
Hvala lepo
Posto i dalje tvrdis da je prethodni bio divan moraces jos malo sacekati jer administratori nijesu raspolozeni na sljedece estetske rasprave o ukusima.
Hvala lepo
Nista, i drugi put.
067-123456
ili neka edituje post, i doda cijene, ili da se brise:
https://forum.cdm.me/showthread.php?t=75794
Nije nego mobing :blah:
ZBilja šta bi od one najavljivanje rekonstrukcije (tunela Sozina) podforuma Oglasi? Ovo postaje iritanti. Stavio sma najviše postova po strani i opet mi na 5 strana dođe jedan dan.
Mogu da zamislim koliko ima strana onima koji to ne znaju da promijene, sigurno 9-10, to me i tješi![]()
Rekosntrukcija moze da se odnosi samo na na to da se oglasi placaju...simbolicno ...ali placaju.....
da podijelimo po grupama treba nam onda jos 10 moderatora koji ce stalno da rada
You are born. And you die. And if you are very lucky in between you get to ride motorcycles.
zashto bi radilo 10 moderatora...ako podijelite na 4 grupe(lupam sad,mob tel,racunari,auta,ostalo) puno bi ste olakshali i korisnicima da se snalaze na tom forumu...uostalom,ima ljudi koji se po nechemu izuzimaju iz standardne postavke prodavacha koje bi mogli postavit da moderiraju dio foruma(npr Sasha za rachunare) etc....
"There is a difference between constructive criticism and acting like u have a di*k up your ass"
kad smo kod oglasa, jel ok da ljudi zaobilaze pravilo od max 2 refresha dnevno tako sto pobrisu prethodni post i onda ga opet postuju, pa kao ispada da nisu refreshovali vise od 1-2x?
(nečitko)
znaju admini i tu foru, pa ih opominju.. doduse opomenu njih 5%, ostale..
eh da im bar pobrisu oglase..
Thread ima neprikladan naziv, koji nije u skladu sa pravilima foruma kao i stavovi začetnika teme.
https://forum.cdm.me/showthread.php?t=75903
Hvala lijepo!
The more things change, the more they stay the same.
Puno je neprikladniji tvoj komentar na ono divljastvo sto se desilo pa kao sto se vidi i tvoj komentar stoji nedirnut. Trebalo bi biti jasno bez objasnjenja da se pravila foruma odnose na pisanje, a ne na to kakav cest ili bilo koji foruma imati stav o bilo cemu.
PS.
Dalje se ne trudi da diskusiju o toj temi prenosis odje.
Svaki topic koji ima vise od 2 refresha za 24h je obrisan (a da sam primjetio)...
Oni koji brisu svoj post, da ga mi "kao" ne vidimo, pa opet refreshuju oglas, takodje bivaju obrisani...
Dobijamo puno prijava i bukvalno sam na svaku reagovao... Mislim da samo jedna prijava od 80 koje sam primio je bila neosnovana...
Ako sumnjate na neki topic, samo REPORT i to je to...
Originally Posted by Nk-001
ja pratim forum uglavnom preko "subscribe to topic", pa mi je lako po broju email notifikacija da vidim koliko se oglasi koje pratim cesto refreshuju, nije sumnja u pitanjuInace sam protiv ideje refreshovanja cesce od jednom nedeljno, ali sam u manjini, tako da prihvatam volju vecine...
(nečitko)
Zamisli samo Igiju koliko bi mail-va stiglo da subscribe-uje SVAKI topic na P/O. A i cisto sumnjam da je lud da cita mailove sa CdM-a.
I am so post-rock I shit sad birds.
nidje nisam rekao da on to treba da uradi![]()
(nečitko)
ja brisem svoj post pa pisem novi refresh.. ali ispostujem pravilo od 2x dnevno.. nadam se da nisam prekrsio nista, jer tako pokusavam oglas odrzat citkim, sa sto manje postova.
igi napravio sam zivotinju od tebe, kukuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
/me stetan
Amor dolor est!
Amor vincit omnia!
obavezno, ali obavezno pogledati ---> http://www.svjetlopisi.com/cg/cg.html
tako treba , igi samo ostro, kidaj i rezi sve u korjenu, ;p dajte meni isto to na oglase obecavam sve cu sredjivati, svaki off, refresh mimo pravila i dje nema cijena ?
Risk , is what makes life worth living
Never a failure, always a lesson!
sparco, keep dreaming![]()
/me stetan
Amor dolor est!
Amor vincit omnia!
obavezno, ali obavezno pogledati ---> http://www.svjetlopisi.com/cg/cg.html
arrrrgh, organizovacu ja glasanje i referendum, pa da vidimo, volju vecine forumasha ,..................... ;p plaz , ajde zdravo ne druzim vam se , im off, unsubrscribed
Risk , is what makes life worth living
Never a failure, always a lesson!
/me stetan
Amor dolor est!
Amor vincit omnia!
obavezno, ali obavezno pogledati ---> http://www.svjetlopisi.com/cg/cg.html
To je ok... Lakse je svima... Ja ne citam svaki oglas, ali uvece kasno, kada nema puno ljudi na forumu i kada se ne refreshuje 10 oglasa u minut, onda malo analiziram prethodni dan... Posebno obratim paznju na one koji su pri samom vrhu i kada udjem u oglas pregledam svaki post od pocetka... Takodje brisem oglase i ako je bio refresh vise od 2x dnevno prije neki dan... Ne mora da bude prekraj napravljen isti dan kada je i oglas obrisan...
Originally Posted by Nk-001
mislim da tema zasluzuje da bude sticky:
https://forum.cdm.me/showthread.php?t=16914&page=341
There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)
Bookmarks