View Poll Results: U Brazil 2014

Voters
477. You may not vote on this poll
  • idemo kao I u grupi

    141 29.56%
  • idemo kao najbolji II direktno

    112 23.48%
  • idemo u baraz najboljih II

    102 21.38%
  • nema Crne Gore

    122 25.58%
Page 545 of 2251 FirstFirst ... 4544549553554154254354454554654754854955559564510451545 ... LastLast
Results 13,601 to 13,625 of 56252

Thread: Crnogorska reprezentacija - Fudbal

  1. #13601
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    D-Town
    Posts
    18,615
    Thanks Thanks Given 
    151
    Thanks Thanks Received 
    1,655
    Thanked in
    1,036 Posts

    Default

    O čemu se radi?Niđe ništa nisam pročita!

  2. #13602
    Join Date
    Jan 2005
    Posts
    1,435
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    u vijesti pise da drincic nece da igra za reprezentaciju vise i da je cico poso u antaliju da prica s njim.........

  3. #13603
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    410
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    sjecate se onog intervjua filipovica kad je saznao da nece bit vishe selektor kad je rekao da su nakon gruzije neki igrachi htjeli da napushte reprezentaciju
    navodno to su bili Drincic i Damjanovic
    pa eto vrijeme je i pokazalo
    Stop the world I wanna get off.

  4. #13604
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    D-Town
    Posts
    18,615
    Thanks Thanks Given 
    151
    Thanks Thanks Received 
    1,655
    Thanked in
    1,036 Posts

    Default

    Ako je tako idemo dalje.Koga nema bez njega se može i pokazalo se da može.Fala im za to što su učinjeli,mogli su se možda i proslavit sa nama i tako napravit bar još jedan dobar ugovor u karijeri al to im od toga.
    Odma zvat onog malog iz Kajzera.Ako ni Damjanović neće da igra eto dobra zamjena koja će stasavat uz ove iskusne u napadu.

  5. #13605
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Kotor
    Posts
    15,824
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Ma sumnjam i da bi Dejo sebi dopustio da nekog moli da igra za reprezentaciju da nije situacija ovakva kakva jeste, tj. da nismo na pragu baraza.

    Da ako odigra ovaj ciklus do kraja.
    Bijo si poziw koi se neodbija

  6. #13606
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,275
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by gravesen90 View Post
    sjecate se onog intervjua filipovica kad je saznao da nece bit vishe selektor kad je rekao da su nakon gruzije neki igrachi htjeli da napushte reprezentaciju
    navodno to su bili Drincic i Damjanovic
    pa eto vrijeme je i pokazalo
    a sto je tu cudno, ljudi su iz srbije i ne osjecaju ovu reprezentaciju kao svoju. samo im je sluzila da se malo vise cuje za njih.
    mada im to sa filipovicem i nije pomoglo

  7. #13607
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    U kuću(i)
    Posts
    7,346
    Thanks Thanks Given 
    71
    Thanks Thanks Received 
    165
    Thanked in
    124 Posts

    Default

    Nemojmo da zaboravljamo... Damjanovic je uvjek isticao da s ponosom igra za CG i covjek je na zalasku karijere, a uslovljavaju ga u Aziji. Mora svaki put da prodje pola svijeta, ne bi li dosao ovdje da presjedi na klupu, a pritom bude iscrpljen zbog vremenske razlike i ne pruzi maksimum kad udje. Jedini je iskreno rekao da je povrijedjen i cak se vidjelo koliko ga boli sto imamo irvase po tribinama, koji su megalomani i koji su mislili da treba da se prosetamo u prvim kvalifikacijama. I koji su dosli do karata zbog partijske pripadnosti, ali zato protiv Azerbejdzana ni cut ni vidjet te "navijace"...Momci su se borili, igrali koliko su mogli, a onda cujes sa tribina kako "patriote" zvizde, pljuju na igrace nacionalnog tima, iako je u pitanju 5-6 mec u istoriji.
    Drincic je imao par intervjua skorije. Nijednom nije pokazao da se kaje sto igra za CG, posten je momak. Borac. Mozda su ga malo zaboravili kad se povrijedio, pa se osjecao povrijedjenim, a isto mu svjezi zvizduci... U intervjuu je rekao da i on isto pola Crnogorac, pola Srbin, i da ne vidi razliku izmedju ta dva naroda... Znaci, tu je i neki osjecaj pripadnosti, a Drincici su ipak valjda sa sjevera CG.

  8. #13608
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,868
    Thanks Thanks Given 
    266
    Thanks Thanks Received 
    197
    Thanked in
    89 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mr_Gospodin_Signore View Post
    Nemojmo da zaboravljamo... Damjanovic je uvjek isticao da s ponosom igra za CG i covjek je na zalasku karijere, a uslovljavaju ga u Aziji. Mora svaki put da prodje pola svijeta, ne bi li dosao ovdje da presjedi na klupu, a pritom bude iscrpljen zbog vremenske razlike i ne pruzi maksimum kad udje. Jedini je iskreno rekao da je povrijedjen i cak se vidjelo koliko ga boli sto imamo irvase po tribinama, koji su megalomani i koji su mislili da treba da se prosetamo u prvim kvalifikacijama. I koji su dosli do karata zbog partijske pripadnosti, ali zato protiv Azerbejdzana ni cut ni vidjet te "navijace"...Momci su se borili, igrali koliko su mogli, a onda cujes sa tribina kako "patriote" zvizde, pljuju na igrace nacionalnog tima, iako je u pitanju 5-6 mec u istoriji.
    Drincic je imao par intervjua skorije. Nijednom nije pokazao da se kaje sto igra za CG, posten je momak. Borac. Mozda su ga malo zaboravili kad se povrijedio, pa se osjecao povrijedjenim, a isto mu svjezi zvizduci... U intervjuu je rekao da i on isto pola Crnogorac, pola Srbin, i da ne vidi razliku izmedju ta dva naroda... Znaci, tu je i neki osjecaj pripadnosti, a Drincici su ipak valjda sa sjevera CG.
    Za ovo boldovano svaka ti dala i nek joj bude čast

    Što se Drinčića tiče, sad sam pročitao vijest i malo sam i iznenađen a malo i razočaran, iskreno. I nije on, Signore, bio zaboravljen jer mu je bio upućen poziv protiv Sjeverne Irske čisto da bude prisutan iako je njegov oporavak bio daleko. Mislio sam da se priključio reprezentaciji ali sad čitam da se nije odazvao. Nijesam za to da se mole igrači da nastupaju za našu reprezentaciju, ali previše je on bitan za našu reprezentaciju. A i još nešto. Još je sve u formi glasina jer on nije niđe izjavio da neće više nastupati za Crnu Goru. Ako bude i zvanično, onda se moramo pomiriti sa tim. Evo komplektnog teksta iz Vijesti:

    -------------------------------------------------------------------------
    Kranjčar u Antaliji rješava „misteriju Drinčić”

    Gledao sam utakmicu Bugarska - Estonija, ali to je manje važno, ovdje sam isključivo zbog Drinčića - otkrio je Kranjčar u telefonskom razgovoru za “Vijesti”

    Zlatko Krančar u Antaliji. Ne da bi odgledao utakmicu Bugarske protiv Estonije, vidio se sa brojnim fudbalskim prijetaljima ili uživao u zimsom suncu Mediterana, već da bi riješio “misteriju Drinčić“!

    Dugo povrijeđeni vezista crnogorske reprezentacije, koji se tek oporavio od teškog preloma noge, nije se odazvao na dva ili tri Kranjčareva poziva (jedan mu je bio i zvanično uručen), pa su se pojavile glasine, ili sumnje, da više neće igrati za crnogorsku reprezentaciju.

    Kranjčar je zato spakovao kofere, obukao trenerku crnogorske reprezentacije i otišao po Drinčića! Mjesto susreta - Belek, ekskluzivni dio Antalije, gdje će Spartak do 17. februara boraviti na pripremama.
    - Gledao sam utakmicu Bugarska - Estonija, ali to je manje važno, ovdje sam isključivo zbog Drinčića - otkrio je Kranjčar u telefonskom razgovoru za “Vijesti”.

    Razlog je, dakle, više nego značajan, Drinčić je prije povrede bio jedan od najznačajnijih fudbalera reprezentacije, na njegov povratak nestrpljivo se čekalo... A da li će ga uopšte i biti?
    - Želim prvo da se upoznam sa Drinčićem, jer se još nismo sreli, a zatim da obavimo razgovor sa isključivo fudbalskim konotacijama. I ja sam čuo priče da na želi da se odazove na pozive, ali u to još ne vjerujem i mislim da za to nema nikakvog razloga - rekao je Kranjčar.

    Ako Drinčić ima dilemu, crnogorski selektor je nema.
    - U pitanju je izuzetno bitan fudbaler za naš tim. Bitan, jer je kvalitetan. Drinčić je pravi igrač i zajedno sa Jovetićem donio bi nam dodatni kvalitet. Rekao bih da su nam njih dvojica ključni fudbaleri za drugi dio kvalifikacija - istakao je crnogorski selektor.

    Kranjčar je, kao i uvijek, veliki optimista.
    - Očekujem da obavimo lijep razgovor i uvjeren sam da će prihvatit poziv.

    Drinčić se našao na Kranjčarevom spisku dok se još oporavljao od povrede, septembra prošle godine, kada ga je crnogorski selektor pozvao da bude dio grupe i nakon duže vremena osjeti atmosferu reprezentaciji.On se, međutim, nije odazvao, a nije ga bilo u timu i na utakmici sa Azerbejdžanom, kada je već počeo da igra utakmice za Spartak.
    - Odbio je poziv i idem da vidim zašto je odbio - kaže Kranjčar.

    Kada se vrati iz Antalije, Krančar će otići do Italije, posjetiti Stevana Jovetića i Ivana Fatića.
    - Vidjeću se sa njima dvojicom, ali oni nisu sporni. Najvažniji mi je Drinčić - ponavlja crnogorski selektor.

    Utakmica Bugarska - Estonija, kako kaže, nije ga previše interesovala, niti je imao šta da vidi.
    - Završilo se 2:2, sva četiri gola su postignuta iz penala. Pravu snagu Bugarske vidjećemo u martu, na kvalifikacionoj utakmici protiv Švajcarske. Mi ćemo tada biti u Japanu, ali će Branko Brnović biti na licu mjesta u Sofiji - kaže Kranjčar.

    Nije ga previše dotakao ni remi Švajcarske sa Maltom, ni pobjeda Engleza protiv Danaca u Kopenhagenu.
    - Sada me interesuje samo Bugarska! Ta utakmica nam je ključna - zaključio je Kranjčar.


    Drinčićeva hronologija

    SEPTEMBAR 2007. - Prihvatio poziv Zorana Filipovića da zaigra za Crnu Goru, iako je samo tri mjeseca ranije nosio dres mlade reprezentacije Srbije na Evropskom prvenstvu u Holandiji. Već u prvoj utakmici sa Švedskom pokazao da će biti vrlo važan igrač za reprezentaciju.

    MAJ 2008. - Postigao prvi gol za reprezentaciju, u prijateljskom meču protiv Kazahstana, “bombom” sa 30 metara.

    SEPTEMBAR 2008. - Počeo kvalifikacije za Evropsko prvenstvo sa Crnom Gorom, odigrao prva četiri meča.

    NOVEMBAR 2008. - Na utakmici Amkara, svog tadašnjeg kluba, pokidao ligamente koljena. Doktori su mi predviđali pauzu od šest mjeseci, ali se vratio mnogo brže, zaigrao već protiv Italije pod Goricom u martu 2009.

    JANUAR 2010. - Prešao iz Amkara u Spartak iz Moskve kao veliko pojačanje, ali je već na prvoj utakmici, protiv tadašnjeg trećeligaša Žemčužine iz Sočija, slomio nogu. Prve procjene su bile da će pauzirati šest mjeseci, ali je pauzirao duže.

    SEPTEMBAR 2010. - Dobio poziv Zlatka Kranjčara, iako još povrijeđen, da bude sa reprezentacijom tokom prvih mečeva u kvalifikacijama sa Velsom i Bugarskom. Nije se odazvao pozivu.

    OKTOBAR 2010. - Odigrao prvu utakmicu za Spartak nakon povrede. Mjesec kasnije zaigrao i protiv Čelzija na “Stemford bridžu”.

    JANUAR 2011. - U razgovoru sa ruskim medijima kazao da je izabrao Crnu Goru jer je bio siguran da će imati veću priliku da igra. Na pitanje da li je imao još neki razlog da izabere Crnu Goru, kao Marko Baša koji je polu Srbin polu Crnogorac, izjavio je: “Pa i ja sam isto”.

    FEBRUAR 2011. - Zlatko Kranjčar otputovao u Antaliju kako bi privolio Drinčića da opet zaigra za reprezentaciju.
    --------------------------------------------------------------------------
    Dick Laurent is dead!

  9. #13609
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,868
    Thanks Thanks Given 
    266
    Thanks Thanks Received 
    197
    Thanked in
    89 Posts

    Default

    Izvor: Arena

    --------------------------------------------------------------------------------------
    Nova epizoda - Vladimir Božović blizu Beograda

    Partizan nudi više

    Gazda Rapida iz Bukurešta Đorđo Kopos bio je jasan:
    - Pričao sam sa Vladimirom, vjerujem da će brzo produžiti ugovor sa nama.
    A, onda je na sportskim stranicama osvanula nova vijest - sapunica oko dolaska Vladimira Božovića u Partizan na ljeto je opet u žiži. Jer, Rumuni su ponudili našem reprezentativcu 550.000 eura za tri godine, ali po riječima njegovog menadžera Zvonka Milojkovića ponuda „crno-bijelih“ je znatno bolja.
    - Imamo na stolu konkretnu ponudu Partizana i velike su šanse da će Vlado na ljeto doći u Humsku.
    Navodno, Partizan našem reprezentativcu nudi 220.000 eura po sezoni (ugovor na tri godine). Rumuni pišu da će Rapid suspendovati Božovića (prebaciti ga u B tim) ukoliko uskoro ne produži ugovor...
    - Ne bojim se toga - mirno je odgovorio Milojković.

    --------------------------------------------------------------------------------------
    Dick Laurent is dead!

  10. #13610
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    U kuću(i)
    Posts
    7,346
    Thanks Thanks Given 
    71
    Thanks Thanks Received 
    165
    Thanked in
    124 Posts

    Default

    Realno, zamislite tu ekipu dje je Bozo "Superstar"

  11. #13611
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,868
    Thanks Thanks Given 
    266
    Thanks Thanks Received 
    197
    Thanked in
    89 Posts

    Default

    Dobro je dok govorimo o našim igračima koji igraju u inostranstvu ili ovđe a da su nekome interesantni. Ipak, stara boljka je da se mnogi koji odu u inostranstvo brzo vrate. Sad čitam da je Baćo Nikolić iz Šerifa došao da igra za Grbalj do kraja sezone a da se takođe Ivan Knežević poslije godinu dana u Krasnodaru vratio u Zetu. I to baš kad je Krasnodar ušao u rusku Premier Ligu. Dako makar Ivan Novović tamo ostane, ali je i to teško očekivati jer je prošle sezone odigrao samo 13 minuta.
    Dick Laurent is dead!

  12. #13612
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Brijeg od Morace
    Posts
    3,342
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    32
    Thanked in
    24 Posts

    Default

    Stvarno nema nikakve logike da Drincic sada odbija poziv reprezentacije.
    'Gdje ce biti nacionalni praznik kada se izvuce bod protiv Estonije, Albanije...'
    V.Drljevic-DAN

  13. #13613
    Join Date
    May 2005
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,502
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Samo lagano dok izadje neko zvanichno saopshtenje ovako se ne mozhe znat ko koga masti...

  14. #13614
    Join Date
    May 2010
    Posts
    772
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Nikola Drinčić će ponovo igrati za Crnu Goru! To je potvrdio prvi čovjek FSCG Dejan Savićević.

    Nedoumicu je izazvalo to što se vezista moskovskog Spartaka, koji se tek oporavio od teškog preloma noge, nije odazvao na nekoliko poziva selektora Zlatka Kranjčara. Hrvatski stručnjak ništa nije želio da prepusti slučaju - Cico je otputovao u Antaliju (gdje se Drinčićev klub priprema do 17. februara) kako bi u direktnom razgovoru sa fudbalerom provjerio da li su priče da vezista Spartaka neće više da igra za našu reprezentaciju samo obične glasine.
    Ispostavilo se da jesu - prvi čovjek crnogorske kuće fudbala dobio je pozitivne vijesti iz Turske...
    - Generalni sekretar Momir Đurđevac je takođe u Antaliji, sve će biti u redu sa Drinčićem. Prihvatio je da i dalje igra za nas. Na toj poziciji u prethodnim kvalifikacijama imali smo njega i Pekovića, ali od viška glava ne boli - kazao je Savićević za „Vijesti”.
    • Drinčićeva želja da i dalje igra za crnogorsku reprezentaciju nije, dakle, ni dolazila u pitanje?
    - Nije. On je, zapravo, bio ubijeđen da poslije teške povrede ne može da bude na istom nivou kao ranije. Iskreno, plašio me taj njegov problem koji je zapravo više bio psihološke prirode... Drinčić se žalio da ima problem, da mu noga natiče. On, međutim, želi da igra i sigurno da može da nam bude od koristi. Ovo je zaista sjajna vijest, i njome sam više nego zadovoljan – zaključio je Savićević.
    Kranjčar: Uspješna misija
    Zlatko Kranjčar je u razgovoru za hrvatski “Večernji list” potvrdio da će vezista Spartaka iz Moskve i dalje nositi dres crnogorske reprezentacije.
    - Razgovarao sam sa Drinčićem, koji je bio demoralisan nakon povrede i želio sam da ga ponovo pridobijem da nastupi za crnogorsku reprezentaciju, jer je odličan igrač. Mislim da sam uspio, ta je misija bila uspješna, a lijepo je bilo i druženje sa mojim „dinamovcima” - kazao je Kranjčar, s kojim „Vijesti” juče nisu uspjele da stupe u kontakt.

  15. #13615
    Join Date
    May 2008
    Location
    Montenegro, NK - PG
    Posts
    10,643
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ufff dobro je...
    AJMO CRNA GORO !!!

  16. #13616
    Join Date
    Nov 2004
    Posts
    9,173
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    6
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    ja mislio nešto drugo u pitanju, pročitam tekst, digli frku oko toga što momak, koji se vratio na teren poslije pola godine, nije htio da dođe na prijateljsku utakmicu sa Azerbejdžanom...

  17. #13617
    Join Date
    Aug 2010
    Posts
    275
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    oce li mi neko objasnit ovaj `potpis`??

    Quote Originally Posted by Moracikus View Post
    'Gdje ce biti nacionalni praznik kada se izvuce bod protiv Estonije, Albanije...'
    V.Drljevic-DAN

  18. #13618
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Brijeg od Morace
    Posts
    3,342
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    32
    Thanked in
    24 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Da$a View Post
    oce li mi neko objasnit ovaj `potpis`??
    Originally Posted by Vukasin Micunovic
    April 2006:

    "Gdje se to nalazi crnogorski fudbal... Zasto, ako je tako, a jeste, uostalom kao i u drugim sportovima, zurimo na marginu, odnosno u ambis, u ponor gdje ce nam mjerilo biti San Marino, Andora, Lihtenstajn. Gdje ce biti nacionalni praznik kada se izvuce bod protiv Estonije, Albanije..."

    Veselin Drljevic, DAN
    'Gdje ce biti nacionalni praznik kada se izvuce bod protiv Estonije, Albanije...'
    V.Drljevic-DAN

  19. #13619
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Planet Earth
    Posts
    7,978
    Thanks Thanks Given 
    643
    Thanks Thanks Received 
    74
    Thanked in
    49 Posts

    Default

    ka nasa posla.. vazda spekulacije..

  20. #13620
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    26,030
    Thanks Thanks Given 
    1,791
    Thanks Thanks Received 
    2,314
    Thanked in
    1,278 Posts

    Default

    Rak glave!

  21. #13621
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Cetinje
    Posts
    2,170
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Radno mjesto novinara ukazuje na njegovo pisanje. I da smo jaki kao Brazil, isto ce pisati. Ne treba obracati paznju, a kamoli se opterecivati time.
    “It’s not who we are underneath, but what we do that defines us.”


  22. #13622
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    3,181
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ja sam bas u noci pobjede nad svajcarcima razmisljao o tome sto rade hejteri? pretpostavljam da rano idu na spavanje, ako uopste mogu zaspat :mrgreen:

  23. #13623
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    971
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Batrovic preskup za Partizan

    Steta za maloga stvarno, vec mu je 17 godina a prakticno jos nije igrao ozbiljnijeg fudbala. A kad se sjetim kakve su se bajke pricale za njega, te kako ce "Jovetic bit smijesan za njega", pa kad je isao na probu u Arsenal lupise mu etiketu "novi Mesi", i tako slicne price .A u Mogrena nikad nece postat veliki igrac, nazalost.

  24. #13624
    Join Date
    Aug 2010
    Posts
    275
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Moracikus View Post
    Originally Posted by Vukasin Micunovic
    April 2006:

    "Gdje se to nalazi crnogorski fudbal... Zasto, ako je tako, a jeste, uostalom kao i u drugim sportovima, zurimo na marginu, odnosno u ambis, u ponor gdje ce nam mjerilo biti San Marino, Andora, Lihtenstajn. Gdje ce biti nacionalni praznik kada se izvuce bod protiv Estonije, Albanije..."

    Veselin Drljevic, DAN
    a da...to im je bila glavna prica... vidi se ko je u rangu estonije...to jes` ispod njih

  25. #13625
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,868
    Thanks Thanks Given 
    266
    Thanks Thanks Received 
    197
    Thanked in
    89 Posts

    Default

    Hm... Iznenadila me ova vijest

    Izvor: Vijesti
    --------------------------------------------------------------------------------------
    Rotković i Milić na probi u inostranstvu

    Napadački tandem iz prošle polusezone već nekoliko dana nalazi se u inostranstvu. Kapiten Luka Rotković je trenutno u Antaliji gdje se priključio jednoj ekipi iz Kazahstana, dok je Božo Milić otputovao za Kinu u nadi da će pronaći angažman u ovoj dalekoj zemlji.

    --------------------------------------------------------------------------------------
    Ne znam je li Rotković toliko izvikan budući da ni Budućnost ni Mogren ni Rudar nijesu pokazali interesovanje za njega a on je u jednom intervjuu govorio da ima interesovanja iz Holandije i Italije (pretpostavljam Serie B) a sad je na probi u ekipi iz Kazahstana. Očigledno da je malo precijenjen igrač jer, objektivno, što može napravit neko u kazahstanskoj ligi? Ništa osim možda materijalne dobiti a i to ne vjerujem previše. Inače mi djeluje po priči kao momak na svom mjestu, neutripovan da je neki strašan igrač (anti - Giga razmišljanje) i ja sam želio da on dođe u Budućnost. To je bila i njegova želja jer je on dijete i navijač tog kluba, bila je i neka priča o dolasku u Budućnost ali je odmah prestala. Sve sam se nadao da će makar u neku od susjednih liga preć, ali zar baš Kazahstan? I to pod uslovom da zadovolji.
    Dick Laurent is dead!

Page 545 of 2251 FirstFirst ... 4544549553554154254354454554654754854955559564510451545 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 3 users browsing this thread. (0 members and 3 guests)

Similar Threads

  1. Srpska reprezentacija i klubovi - fudbal, kosarka, i sve ostalo:)
    By getaway blues in forum Ostali sportovi
    Replies: 8815
    Last Post: 31-05-26, 21:58
  2. Crnogorska istorija [FOTO/VIDEO]
    By Regi in forum Istorija
    Replies: 71
    Last Post: 18-08-22, 15:38
  3. Mojkovacka bitka : Crnogorska Troja
    By Petar Mrvaljevic in forum Istorija
    Replies: 1
    Last Post: 29-07-10, 13:52
  4. Replies: 1
    Last Post: 14-12-05, 02:01

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •