Htio bih samo da pitam admine, prate li uopste postove Ludnicekovin..
Logitech banovan na 3 nedjelje...
Originally Posted by Nk-001
Htio bih samo da pitam admine, prate li uopste postove Ludnicekovin..
gaurtully hitno reagujte 200 spam tema otvori aaaaaaaaaaargh
Risk , is what makes life worth living
Never a failure, always a lesson!
dje bre?????
/me stetan
Amor dolor est!
Amor vincit omnia!
obavezno, ali obavezno pogledati ---> http://www.svjetlopisi.com/cg/cg.html
hehhe to je azurnost ! svaka cast
Risk , is what makes life worth living
Never a failure, always a lesson!
trazio sam preko pretrage temu Copy/Paste ali je nisam moga nac.. ako nije obrisana molim za linak..![]()
Izvoli.
Copy/Paste
Не морате ми брисат постове, може се послат пм и рећ момче не питај шкакљива питања, ако се ово моје може сматрат шкакљивим.
Није тешко бити фин.![]()
Ја чекам посао али волим ову земљу!
А што пијем кад ми шкоди
ко ће кући да ме води?
brisu se takva pitanja jer na njih ne odgovaramo![]()
/me stetan
Amor dolor est!
Amor vincit omnia!
obavezno, ali obavezno pogledati ---> http://www.svjetlopisi.com/cg/cg.html
Ох, сад схватам.
Захваљујем на појашњењу.
Ја чекам посао али волим ову земљу!
А што пијем кад ми шкоди
ко ће кући да ме води?
cuti i trpi![]()
(╯°□°)╯ ︵ ┻━┻
glen, aj ovako, posto ne mozes al nema sanse da ne prokomentarises nesto dje ne treba i sl, pa da ne bude da te nije niko upozorio i sl, nemoj to vise da radis, jer ti nece biti bana ispod 2 3 mjeseca
/me stetan
Amor dolor est!
Amor vincit omnia!
obavezno, ali obavezno pogledati ---> http://www.svjetlopisi.com/cg/cg.html
dogovoreno..
ali ako mi se kad omakne nemoj 3 mjeseca brate, nisam forumasa ubio ;p
(╯°□°)╯ ︵ ┻━┻
Zelja ce biti uslisena cim se neko od admina loguje...
Zivio ti nama!
Originally Posted by Nk-001
Postavio si link na koji se kad se klikne pise" Invalid Thread specified. If you followed a valid link, please notify the administrator" sto znaci da je to vec bilo neaktuelno ili da je to u medjuvremenu sredjeno, ili mozda pogresan link....
Takve stvari se brisu kao i sve moguca pitanja zasto je nekom nesto obrisano (zato je predvidjeno PM do moderatora)
/me stetan
Amor dolor est!
Amor vincit omnia!
obavezno, ali obavezno pogledati ---> http://www.svjetlopisi.com/cg/cg.html
ova tema, upozorio sam na virus.. link je poslije mene postavio svet0 pa mi bi cudno sto je moj post obrisan a njegov ostavljen..
objasnio Hari, hvala..
Pitanje za administratore: može li se negdje na forumu otvoriti posebni podforum koji se tiče zdravlja ili medicine primjetio sam da ima dosta threadova koji su rasuti pod raznim podforumima a tiču se ove tematike.Hvala.
I have a plan so cunning you could pin a tail on it and call it a weasel.
Dosad je milion puta postavljeno ovo pitanje i odgovor je da zasad nećemo otvarati nove pdf.
Kad bude promjena bićete obaviješteni.![]()
Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!
pitanje za administratore foruma !
da li imate u planu da maknete poll-ove sa 2 topica ?
1- https://forum.cdm.me/showthread.php?t=22276
2- https://forum.cdm.me/showthread.php?t=23466
Ne to necemo raditi. Topic je otvoren i poll je nastao tako sto ga je originalni autor postavio. To sto se topic pretvorio u nesto sto se tretira kao stalna konverzacija..je sasvim drugo. Mozemo da ih zatvorimo pa da otvorimo nove sa istom temom....to je jedno od resenja..
You are born. And you die. And if you are very lucky in between you get to ride motorcycles.
ako bi administracija mogla da reaguje na ove prozivke i vrijedjanja:
https://forum.cdm.me/showpost.php?p=...1&postcount=91
https://forum.cdm.me/showpost.php?p=...1&postcount=93
"penalcina, peskir, penal", a da coeka nikad u usta nisam stavio, niti znam ko je... Znam kome bi pukao ban da koristi takav rjecnikPride, prozivke nemaju nikakve veze sa temom!
(nečitko)
There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)
Bookmarks