Thread: Kladionioca

  1. #44026
    Join Date
    Dec 2009
    Posts
    747
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    6
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    ***** ti Ferera.. stavim 6 meceva, i to kimiko date krum, moritu, hantuhovu, oprandi, ljubicica i jebenog ferera.. sa 20 e zamalo 250.. a

  2. #44027
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    Staples Center
    Posts
    2,005
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    i mene izbaci mrtvak jebeni
    Ne, ne, ne, mis nije Tom, Jerry je Tom, a mis je Jerry!


  3. #44028
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    U kuću(i)
    Posts
    7,346
    Thanks Thanks Given 
    71
    Thanks Thanks Received 
    165
    Thanked in
    124 Posts

    Default

    trebalo bi dosta ovih prijateljskih doc 0-2, a kvote basnoslovne...

  4. #44029
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Podgorica-dje zalegnem
    Posts
    5,475
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Kakav mi dubl baci ova Oudin, igrah 2-0,imala 5-3 i svoj servis :'(
    ---Chelsea Fc---

  5. #44030
    Join Date
    Nov 2004
    Posts
    9,173
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    6
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    ima finih kvota na ove prijateljske.

    Njemačka bi trebalo da zvekne Italiju sjutra, a na Škote je primamljivih 2.30 protiv Sjeverne Irske.
    Pa čak i Hrvatska je protiv Češke preko 2.

  6. #44031
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    U kuću(i)
    Posts
    7,346
    Thanks Thanks Given 
    71
    Thanks Thanks Received 
    165
    Thanked in
    124 Posts

    Default

    napucase se 0-2, a ja na poslu rmbacio... Potito Starace v Pablo Cuevas 1 Leonardo
    Mayer v Igor Andreev 2
    Albert Montanes & Ruben Ramirez Hidalgo v Franco Ferreiro & Andre Sa 1
    Mozda France u21 0-2
    dosad je sve doslo sto sam od tenisa igrao. Padoh na neku drugu glupost. Cini mi se da je ovaj Mayr vec dobijao Andreeva, ali je to bilo na puku srecu.

  7. #44032
    Join Date
    May 2006
    Location
    Budva
    Posts
    2,836
    Thanks Thanks Given 
    56
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Kakva noc, kakva noc! Kakvi englezi, kakvi francuzi! 3+, gg, gg3+, pa strasno. Na jedan tiket se pada na Swindon gg za 200, na drugi se pada na Gilingem PX, pored 6 utakmica na isti tiket za 135, i na treci se palo da Leverkuzen daje dva gola za 130. Strasna noc, uzelo se solidno, ali moglo se tako mnooogo dobro proci.

  8. #44033
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,691
    Thanks Thanks Given 
    13
    Thanks Thanks Received 
    17
    Thanked in
    12 Posts

    Default

    Добитни, ставиш 10, дође 50

    шведска - т2 1+
    рошдејл - 1
    велс - т1 2+
    перу - т1 1+
    триер - т1 1+

    Квота 5,24 ОЛИМП


    мунстер - т1 2+ (са овом утакмицом квота је 9,70 - ова је одложена)
    Last edited by MRDzA; 08-02-11 at 22:07.

  9. #44034
    Join Date
    Nov 2004
    Posts
    9,173
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    6
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    samo da napomenem da se meč između Škotske i Sjeverne Irske igra u Dablinu, u okviru Karling Kupa, zato i jeste 2.30 kvota na Škote.
    Ovaj meč igraju bez Darena Flečera, umjesto kojeg se u startnu postavu ubacio Čarli Adam.
    Sjeverna Irska bez Lafertija, Branta, golmana Tejlora i još par njih.

    a i Hrvati su dosta oslabljeni, i iz nekog razloga za sjutrašnji meč odabrali Pulu.
    Last edited by [kinetic]; 08-02-11 at 22:20.

  10. #44035
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,691
    Thanks Thanks Given 
    13
    Thanks Thanks Received 
    17
    Thanked in
    12 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by [kinetic] View Post
    a i Hrvati su dosta oslabljeni, i iz nekog razloga za sjutrašnji meč odabrali Pulu.

  11. #44036
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Kotor
    Posts
    15,824
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Milose Raonicu, da sam na tvoje mjesto ne bih dolazio u Crnu Goru.

    Za 500 eura.
    Bijo si poziw koi se neodbija

  12. #44037
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Mandalay
    Posts
    10,314
    Thanks Thanks Given 
    32
    Thanks Thanks Received 
    39
    Thanked in
    28 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BlackVelvet View Post
    Buri - Stivenidz 1, @2.20
    3:0

    Zaboravih danas da napomenem da gosti nastupaju bez pola prvog tima
    Who let the dogs out

  13. #44038
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Podgorica-dje zalegnem
    Posts
    5,475
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Pa tek nam sad to kazes haha

    cekam Andreeva za tiket ,bice tesko..
    ---Chelsea Fc---

  14. #44039
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    U kuću(i)
    Posts
    7,346
    Thanks Thanks Given 
    71
    Thanks Thanks Received 
    165
    Thanked in
    124 Posts

    Default

    A dobro si ga igrao
    Malo mi je preko 'enisa ovo igranje kladionice... Do 18:30 nisam mogao iskocit da bilo sto uplatim, a doslo masu meceva... Cus, 0-2 na Zvezdu i Steauu ogromne neke kvote bile, plus sto je sav tenis dosao, osim Ferera, koji je igrao protiv odlicnog Nieminena. Uvece treba nadoknadit preplakane parove, a u ponudi nema pola meceva. Nema Berloq, Machado... nema dublova (mislio sam Travez-a/Adujara i Montanesa/Ramirez), A onda se na jedan pada da Safarovu (kako izgubi ono, da mi je znat), a na drugi na idiota Andreeva, koji opet gubi od Mayera, jer je idiot. A bas mi je taj tiket za zaljenje, jer mi tu dosao i Kubot i Lacko.

  15. #44040
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    na granici stvarnog........
    Posts
    2,537
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    samo lejton gg,....... za 120 e
    Last edited by Komandir; 09-02-11 at 07:58.
    ne želim oplakivanje.....sve što očekujem je očekivanje

  16. #44041
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Podgorica-dje zalegnem
    Posts
    5,475
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Andreev jad te zna kakav si!!!!!!!!!!!!!
    ---Chelsea Fc---

  17. #44042
    Join Date
    May 2005
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,502
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mad_dog_KO View Post
    Milose Raonicu, da sam na tvoje mjesto ne bih dolazio u Crnu Goru.

    Za 500 eura.
    Ja pogodih njega, Berdiha chini mi se, Zvezdu 0-2 i padoh na posrani njemacki rukomet :P

  18. #44043
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Kotor
    Posts
    15,824
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Kako me popizde takvi igraci, kao Karlovic, samo deri servisom i pazi da ne ubijes koga u publiku bekhendom. Nego nije on kriv, Malisse ga je mogo slomit par puta, ali jednostavno nije imao srece. Sve ide par cenata u aut, ovome srecniku sve u polje.
    Nadam se da ce ga neko sledeci izut iz cipela.
    Last edited by Mad_dog_KO; 09-02-11 at 10:42.
    Bijo si poziw koi se neodbija

  19. #44044
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    322
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    hrvatska bas i nije oslabljena,nema Modrica radi operacije slijepog crijeva
    ali ce igrati Ilicevic sto je pojacanje za momcad Hrvatske,tako da Hrvtaska ima jaku momcad
    jos se otvara stadion u Puli
    mislim da je hrvatska veliki favorit danas

  20. #44045
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    na granici stvarnog........
    Posts
    2,537
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ajmo ove prijateljske danassssssssssssssssss
    ne želim oplakivanje.....sve što očekujem je očekivanje

  21. #44046
    Join Date
    Nov 2004
    Posts
    9,173
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    6
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Argentina i Portugalija su u Švicarskoj.
    vidjeh negdje da Argentinci naprijed nastupaju sa Mesijem, Lavecijem i Di Marijom, s obzirom da nema Teveza/Milita/Iguaina.

    nadam se da mogu do dva gola u mreži Portugeža.

  22. #44047
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    na granici stvarnog........
    Posts
    2,537
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    meni je albanija -slovenija 0-2
    ne želim oplakivanje.....sve što očekujem je očekivanje

  23. #44048
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    .../localhost/
    Posts
    6,381
    Thanks Thanks Given 
    54
    Thanks Thanks Received 
    321
    Thanked in
    81 Posts

    Default

    Ponte Preta-Linense 1 1.90

    Turska-Juzna Koreja 1 1.75

    Ahlen-Hansa 2 1.95

    jos neki od fikseva

    Hrvatska 1
    Rusija 2
    Holandia 1
    Njemacka ppX
    Svajcarska 2
    Skotska 1
    Belgija 1
    Spanija 3+


    bice posle jos po koji tip mozda i neka "dojavica"....
    Last edited by dnikola; 09-02-11 at 19:55.
    the World's leading dance event
    Sensation


  24. #44049
    Join Date
    May 2005
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,502
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ajte vi teniseri pojasnite mi malo ovaj hendikep na gemove.
    Eo primjera radi Klajsters vs Barrols (-6.5) 1.70 na Klajsters, jel to da je dobije sa ovih 7 gemova i vishe u plus ili kako vec da se izrazim? :P

  25. #44050
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Podgorica-dje zalegnem
    Posts
    5,475
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ako igras na Klajsters, da bi ti tip bio pogodjen ona na kraju mora da dobije 7+ gemova . Na primjer dobije 6-3 , 6-2 - pogodjen tip.

    btw ja sam tu igrao over 17.5 ,ima Barrols jak servis
    ---Chelsea Fc---

Page 1762 of 4705 FirstFirst ... 762126216621712175217581759176017611762176317641765176617721812186222622762 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •