
Originally Posted by
DeTiGeRo
E ovo se samo meni moze desit...
uzmem lijepo mt:s karticu koju ne koristim vise, jer sam preko VIP-a uzela microSIM karticu, pa reko prije nego li skratim ovu ultra-mega-giga-m:tel-ovu da odradim probni rad, da vidim oce li valjat to...i sve bude bajno sjajno...skratim je malo makazicama prvo, pa isturpijam, sve sredim...stavim u telefon i RADI...
i poslije par dana okurazim se ja da skratim i ultra-mega-giga-m:tel-ovu, kad mucak...odradih nesto da ne valja, i sad mogu da je BAČIM
****** kroz gusto granje...
Ne śekiraj se Tixa, biće kartica
Mother, should I trust the government? (No Fu*king Way!)
Bookmarks