Page 8 of 166 FirstFirst ... 4567891011121858108 ... LastLast
Results 176 to 200 of 4135

Thread: Rumors,news,upcoming games

  1. #176
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    4,479
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    17
    Thanked in
    11 Posts

    Default

    ne znam o chemu prichash...new game+ postoji jer sam je zavrshio sinoc....igra je 3 put teza od 1ce i to na normal tezinu,mada ja iskreno nisam puno eksperimentisao sa oruzjem,drzao sam se stare dobre masinke...harcore mod je mudo....imash 3 save-a za 15 chaptera koliko ih ima,i treba da predjesh igru sa malo do nimalo municije i health packova...

    shto se tiche strecanja...Iskustvo igrati je u 3 popodne i 10 uveche su dva svijeta,igranje sa slushalicama i igranje sa zvucnicima takodje veze sa vezom nema...

    svidjelo mi se shto po prvi put u nekoj pucachini glavni akter nije mentalno onesposobljen za bilo kakav dijalog i radi shto god mu se kaze bez ikakvog komentara...sve shto je valjalo su iskoristili,kretanje je puno ljepshe i fluidnije,grafika je prelijepa,creepovi prebolesni(bebe koje hodaju sa izvrnutom glavom i eksplodiraju kad pridjete blizu imaju prilichno bolestan zvuk kad ste blizu njih)
    "There is a difference between constructive criticism and acting like u have a di*k up your ass"

  2. #177
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    Philadelphia, Pennsylvania, United States
    Posts
    6,462
    Thanks Thanks Given 
    5
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Mysterious Journey 2. Sjajna Mystolika avantura, koja prelijepo izgleda, i za koju treba dobro mucnuti glavom.
    Just to slip the skin...

  3. #178
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    4,479
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    17
    Thanked in
    11 Posts

    Default

    iz nekog razloga posta nema....dodjavola...anyway, u VOLI na starom imate Fallout,Fallout 2 i Fallout : tactics za 2ipo eura....sobzirom da se radi o originalu(3 in 1) vrijedi imati cd u kolekciji.
    "There is a difference between constructive criticism and acting like u have a di*k up your ass"

  4. #179
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    4,479
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    17
    Thanked in
    11 Posts

    Default

    Odigrao Rift BETA,shta god radili nemojte bacati gigabajte na ovo smece od igre...grafika je sasvim prosjechna za danashnji standard a ripoff wow je toliko presmijeshno i preglupo odradjen da je to za prichu....bukvalno sve,od interfejsa,preko talenata,uchenja magija,skillova i slichno....shto je najjache,igra ce se placati...mozda nekih pola godine kad vide kakvu su glupost napravili pa predje u f2p...imate fin chlanak o ovom idiotizmu u novi SK.
    "There is a difference between constructive criticism and acting like u have a di*k up your ass"

  5. #180
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    PG
    Posts
    9,785
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by getaway blues View Post
    Mysterious Journey 2. Sjajna Mystolika avantura, koja prelijepo izgleda, i za koju treba dobro mucnuti glavom.
    Obozavam takve igrice, ali za ovu nisam cujao. Sad cemo je vidjet.
    DICIOTTO

  6. #181
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    4,479
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    17
    Thanked in
    11 Posts

    Default

    crysis 2 beta procurela,pa navalite
    "There is a difference between constructive criticism and acting like u have a di*k up your ass"

  7. #182
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Terminus Systems
    Posts
    15,748
    Thanks Thanks Given 
    452
    Thanks Thanks Received 
    2,928
    Thanked in
    1,453 Posts

    Default

    Navalio ja vec juce da vidim performance kakav ce bit
    My stomach was making the rumblies - that only hands would satisfy.

  8. #183
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    4,479
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    17
    Thanked in
    11 Posts

    Default

    bzvz pravo da recem....nisam bash neshto preodushevljen,mada necu da pricham nishta dok ne izadje full verzija...ako grafika ostane na istom nivou onda trt...sobzirom koliko je crytek 1 podigao nivo grafike kad je farcry izashao ovo nije daleko odmaklo....
    "There is a difference between constructive criticism and acting like u have a di*k up your ass"

  9. #184
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Terminus Systems
    Posts
    15,748
    Thanks Thanks Given 
    452
    Thanks Thanks Received 
    2,928
    Thanked in
    1,453 Posts

    Default

    A sta si ocekivao? Dosli su do mrtve tacke. Moraju da misle malo i na ljude sa slabijim hardwarom. A jos uz to su morali da naprave igru i za konzole. Meni grafika i nije toliko vazna sve dok je pucacina dobra a ne sve isto s****e kao CoD svake godine. Mada, ovaj leak je samo Dx9, nema dosta shadera i sijenke nisu zavrsene tako da ce bit dosta bolje u finalnoj verziji.
    Last edited by VanjaTheMan; 14-02-11 at 01:13.
    My stomach was making the rumblies - that only hands would satisfy.

  10. #185
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    Niksic
    Posts
    3,245
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ima li ikakvih preciznijih podataka kad ce izaci DOTA 2?
    K'o i uvijek gas do daske (necu urbano, ja sam ljakse)

  11. #186
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    4,479
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    17
    Thanked in
    11 Posts

    Default

    pa nije da je bash i pre igriva...a setting je preslikan iz Cloverfield filma...
    "There is a difference between constructive criticism and acting like u have a di*k up your ass"

  12. #187
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    Belgrade
    Posts
    9,906
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    4 Posts

    Default


    I am so post-rock I shit sad birds.


  13. #188
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    4,479
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    17
    Thanked in
    11 Posts

    Default

    trenutno stanje MAME emulatora(tj od 31.12.2010.) tezina : 26GB



    mozda zabjelchani budu cijenili ovo igrica se zove act-fancer,bila je prilichno popularna i jedna od tezih na aparate u zgradu pored Oktoih shkole.Evo klipa da znate o chemu se radi....trebalo mi je prilichno vremena da je nadjem

    Last edited by DeViLiSh|Je$$uS; 17-02-11 at 10:51.
    "There is a difference between constructive criticism and acting like u have a di*k up your ass"

  14. #189
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Kotor
    Posts
    2,053
    Thanks Thanks Given 
    10
    Thanks Thanks Received 
    274
    Thanked in
    107 Posts

    Default

    Dead Island,lici na Left 4 Dead. Odavno ne odgledah bolji trailer



  15. #190
    Join Date
    May 2009
    Posts
    8,844
    Thanks Thanks Given 
    1,905
    Thanks Thanks Received 
    1,869
    Thanked in
    770 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Wolverine View Post
    Dead Island,lici na Left 4 Dead. Odavno ne odgledah bolji trailer


    Kakav fail na prvi snimak na 2:24 ili se meni cini
    Quote Originally Posted by Biznismen Podgorica View Post
    Oli da se kladimo ti das 50e a ja cu 200e.
    Ako ne prodje ti imas 200e.. :wink:

  16. #191
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Kotor
    Posts
    2,053
    Thanks Thanks Given 
    10
    Thanks Thanks Received 
    274
    Thanked in
    107 Posts

    Default

    sad kad pogledam malo bolje i meni se cini

  17. #192
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    4,479
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    17
    Thanked in
    11 Posts

    Default

    kakav fail....nemogu da provalim...kidanje ruke ali...cijeli vido je u nekom reverse modu pa mozda zbog toga ne shvatam...im blondie - explain...
    "There is a difference between constructive criticism and acting like u have a di*k up your ass"

  18. #193
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Kotor
    Posts
    2,053
    Thanks Thanks Given 
    10
    Thanks Thanks Received 
    274
    Thanked in
    107 Posts

    Default

    posto ide u reverse,drugi klip je u normal modu,meni se barem cini da su to kidanje ruke zajebali da je to trebala bit scena posto dodje do one male...al nisam siguran a i nije prevelik fail ,osim ako nisam ja sto fulao...u svakom slucaju predobar trailer

  19. #194
    Join Date
    May 2009
    Posts
    8,844
    Thanks Thanks Given 
    1,905
    Thanks Thanks Received 
    1,869
    Thanked in
    770 Posts

    Default

    Pa tu je fora u tome sto svaki pokret ide u "rikverc" sem toga kad njoj okine ruku (taj dio je uradjen kao da je u normal modu), dok se prije toga vidi da ona nema ruku
    Quote Originally Posted by Biznismen Podgorica View Post
    Oli da se kladimo ti das 50e a ja cu 200e.
    Ako ne prodje ti imas 200e.. :wink:

  20. #195
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    4,479
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    17
    Thanked in
    11 Posts

    Default

    ae...shvatam ;D
    "There is a difference between constructive criticism and acting like u have a di*k up your ass"

  21. #196
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Terminus Systems
    Posts
    15,748
    Thanks Thanks Given 
    452
    Thanks Thanks Received 
    2,928
    Thanked in
    1,453 Posts

    Default

    Izasao demo za Dragon Age 2. Tezak je 1.9gb pa navalite
    http://dragonage.bioware.com/info/demo/

    Mogao bi neko kome je stalo da otvori temu posebnu za Dragon Age 2 ako mislite da je potrebno. Igra izlazi 8-og Marta valjda.

    Izasao i Bulletstorm.
    Last edited by VanjaTheMan; 22-02-11 at 23:15.
    My stomach was making the rumblies - that only hands would satisfy.

  22. #197
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    4,479
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    17
    Thanked in
    11 Posts

    Default

    Dragon Age 2 KAKAV FAIL....sta je ovo oce li sad svaki jebeni naredni RPG da klonira wow....i to preloshe?????
    "There is a difference between constructive criticism and acting like u have a di*k up your ass"

  23. #198
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Terminus Systems
    Posts
    15,748
    Thanks Thanks Given 
    452
    Thanks Thanks Received 
    2,928
    Thanked in
    1,453 Posts

    Default

    WoW nisam igrao pa ne znam. Ali mi se od pocetka nije svidjala ideja da glavni lik ima glas i kruzni dijalog sistem iz Mass Effect-a. To je sve dobro za Mass Effect ali bolje da su Dragon Age 2 napravili u duhu prethodnika. Ipak, ovo je samo demo. Dalje kritike cu zadrzat dok ne odigram cijelu igru. Ne vjerujem da ce bit bolja od prve ali sigurno nece bit ni losa.
    My stomach was making the rumblies - that only hands would satisfy.

  24. #199
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    4,479
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    17
    Thanked in
    11 Posts

    Default

    po ovome shto sam vidio.....teshko da ce ishta valjati...magije su blago recheno uzas,kretanje je katastrofalno uradjeno,interfejs slichan wow-u,izvedba magija totalno zbunjujuca,efekat vatre npr je tako katastfrofalan,za igricu koja ima 17+ u svom naslovu ne postoje rane na neprijateljima(toliko o realnosti i hekotolitrima krvi koje prshe okolo iz ....chega?).
    "There is a difference between constructive criticism and acting like u have a di*k up your ass"

  25. #200
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Cetinje
    Posts
    4,336
    Thanks Thanks Given 
    101
    Thanks Thanks Received 
    11
    Thanked in
    10 Posts

    Default

    Izasa Bulletstorm, vrloo zabavan

Page 8 of 166 FirstFirst ... 4567891011121858108 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)

Similar Threads

  1. [Borilačke vještine] Upcoming Events
    By makelele in forum Ostali sportovi
    Replies: 17507
    Last Post: Today, 11:02
  2. P: PS2 + games
    By N_L in forum Ostali oglasi
    Replies: 9
    Last Post: 25-08-09, 14:51
  3. EA Games
    By Drake_ in forum Game Server CG
    Replies: 0
    Last Post: 01-08-05, 09:36

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •