Imas na appstore app pod imenom ifile (made in china) .. Ona ce ti otworit swe ziwo i doc i ppt...itd ... Samo moras prowjerit ima li je na instalus ... Nisam sig ..:/
A imas i na cydiu istu tu app ifile (placa se)
Mada mozes je nac creckowanu na owaj source sinfuliphonerepo.com i owaj apt.macosmovil.com



Reply With Quote









Iphone ko sto ti kazes Stock je takav kakav jeste i u tom pogledu oni nemaju gresaka 
Bookmarks