4.2.1 je odlican na 3g-u,preporucujem svakome...imam jedno pitanje-danas sam drugu uzeo iphone 3g da mu ubacim 4.2.1 i ono sve standardno preko itunesa shift i restore ,selektovao ipsw i instalirao..onda je dosao red na redsn0w 0.9.6 b5 upalio i sve fino do DFU moda..telefon nema power dugme nego moram kljucem da pritisnem ali odreaguje fino al nece tel da udje u dfu mod nikako,stalno ulazi u recovery..ima li ko rjesenje?




( sigurno ce smisliti nesto )
Reply With Quote


Bookmarks