Page 60 of 271 FirstFirst ... 105056575859606162636470110160 ... LastLast
Results 1,476 to 1,500 of 6751

Thread: iPhone (Helpdesk)

  1. #1476
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    32,358
    Thanks Thanks Given 
    6,184
    Thanks Thanks Received 
    13,694
    Thanked in
    5,189 Posts

    Default

    DocsToGo

  2. #1477
    Join Date
    Dec 2008
    Posts
    691
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Imas na appstore app pod imenom ifile (made in china) .. Ona ce ti otworit swe ziwo i doc i ppt...itd ... Samo moras prowjerit ima li je na instalus ... Nisam sig ..:/



    A imas i na cydiu istu tu app ifile (placa se)
    Mada mozes je nac creckowanu na owaj source sinfuliphonerepo.com i owaj apt.macosmovil.com

  3. #1478
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Budva
    Posts
    4,815
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Našao sam quickoffice, na app trackeru. Sve čita.


  4. #1479
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    MNE
    Posts
    66,642
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by nokiamen View Post
    i nije normalno da na 3g traje 3 sata :P


    Kakvi su to telefoni!




    TAKUMI

  5. #1480
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    MNE
    Posts
    66,642
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Ma fakat, bolnica!
    Zamisli, skidaš nešto sa neta i moraš imat sa sobom šteker, punjaš, ventilator za hlađenje punjača...
    TAKUMI

  6. #1481
    Join Date
    Dec 2008
    Posts
    691
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    I meni isto tako ...
    Niko nam nije kriw sto jailbrejkujemo iphonowe i ne uzimamo sim free mobilne :P
    Mada sad se ocekuje nowi jailbrejk za swe iphonowe na 4.2.1 tako da ce swe bito ok (20 decembar)

  7. #1482
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Budva
    Posts
    4,815
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Realno daleko su od savršenih. Svako novi softver kad izađe na iSrbija prvo vidim što mu ne radi, to je prvo pitanje "a što trenutno ne radi na novi softver" i onda moraš da imaš 143208 aplikacija koje će da ispravljaju njihove greške.


  8. #1483
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    CETINJE-TITOGRAD
    Posts
    157
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Treba mi neko ko bi mi mogao postawiti nowi sistem na iPhone poshto sam ja neshto sam pobrkao...kontakt i cijena na broj telefona 069-249-999

  9. #1484
    Join Date
    Mar 2009
    Posts
    358
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Apple disabled jailbreak detection API in iOS 4.2
    http://bit.ly/fSKnVL

  10. #1485
    Join Date
    Mar 2009
    Posts
    358
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MaRoJE View Post
    Treba mi neko ko bi mi mogao poistawiti nowi sistem na iPhone poshto sam ja neshto sam pobrkao...kontakt i cijena na broj telefona 069-249-999
    sta ti treba ? koji imas sitem trenutno ?? Najbolje da se sam malo potrudis uz pomoc ljudi sa foruma i popravices ....samo reci dje si zaglavio ...pozz

  11. #1486
    Join Date
    Aug 2008
    Posts
    3,612
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    dje ima u pg car mount za iphone 4 da se kupi?

  12. #1487
    Join Date
    Jul 2007
    Posts
    3,376
    Thanks Thanks Given 
    88
    Thanks Thanks Received 
    59
    Thanked in
    34 Posts

    Default

    dopunih danas 5e na mtel i sad dobih jos 5e za pozive unutar 068 mreze i 5e za internet gprs pa me zanima ima li ko parametre za gprs internet za iphone 3g?

  13. #1488
    Join Date
    Nov 2007
    Posts
    2,357
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Je li ko radio jailbreak na cetvorki 4.2.1 ? Ima li rasta dizati sa 4.1 na 4.2.1 ?

  14. #1489
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    16,907
    Thanks Thanks Given 
    931
    Thanks Thanks Received 
    1,312
    Thanked in
    624 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by qwert View Post
    dopunih danas 5e na mtel i sad dobih jos 5e za pozive unutar 068 mreze i 5e za internet gprs pa me zanima ima li ko parametre za gprs internet za iphone 3g?
    APN: Mtelinternet
    USER: Internet
    Pass: 068



    moja preporuka instaliraj SBSettings i gasi 3G i Data kad ne koristish internet
    " If you love something let it go, if it comes back to you it's yours. If it doesn't, it never was."

  15. #1490
    Join Date
    Jul 2007
    Posts
    3,376
    Thanks Thanks Given 
    88
    Thanks Thanks Received 
    59
    Thanked in
    34 Posts

    Default

    taj rad Hvala!

  16. #1491
    Join Date
    Oct 2009
    Posts
    97
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by JOLE View Post
    Realno daleko su od savršenih. Svako novi softver kad izađe na iSrbija prvo vidim što mu ne radi, to je prvo pitanje "a što trenutno ne radi na novi softver" i onda moraš da imaš 143208 aplikacija koje će da ispravljaju njihove greške.
    o Cemu ti Druze?!

  17. #1492
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Budva
    Posts
    4,815
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    A o čemu ti druže , da nema cydie i foruma raznoraznih funkcionalnija bi bila nokia 3310 od bilo kojeg iPhona.


  18. #1493
    Join Date
    Oct 2009
    Posts
    97
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Thumbs up

    nemam komentar, odusevio si me!

  19. #1494
    Join Date
    May 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,325
    Thanks Thanks Given 
    29
    Thanks Thanks Received 
    109
    Thanked in
    49 Posts

    Default

    Livera ,sumnjam da iko voli iphone vishe nego ja,ali je jole u pravu... Morash instalirati za sve po neki program...Chak ti se ne ocrtavaju imena ljudi koje imash u imeniku kad te zovu ili shalju sms,ne mozhesh bez itunesa da ubacish pjesmu,a ne shto drugo,nema bluetooth...Ali postoji samo jedan tel. za koji bih zamiijenio ovaj moj 3GS,a to je iPhone 4

  20. #1495
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Budva
    Posts
    4,815
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Upravo tako. Prvi put kad sam kupio iPhone rekao sam da drugi telefoni za mene više ne postoje, tako mislim i danas. Isto je i za bmw, što jelte dokazuje moj avatar . Kao ribomax, jedini telefon kojim bi zamijenio moj je četvrka.

    ALI "stock" telefon koji nema:
    -bluetooth
    -nema caller ID
    -nema mogućnost promjene ringtona osim 10 koji su došli uz telefon
    -nema browser koji ti omogućava download podataka na telefon
    -ne čita word, exel i power point dokumenta
    -ne može da mu se uđe u sistem tipa foldere da pravi
    -message delivery report ne postoji
    -suport NIKAKAV ali NIKAKAV, na apple support sam našao topic đe liku koji ima BUG na telefonu kad se baterija skroz istroši neće da se upali (meni se 1809230 puta već desilo), savjetuju ga da pođe u appstore i kupi novu bateriju, a problem se rešava prikopčavanjem na komp.
    -bagova toliko ima da bi mi bilo malo 10 strana da ih ispišem

    Nokia 3310 koja se pojavila 1998 godine znači 12 godina
    -ima bluetooth i infrared
    -ima caller id
    -može da mijenja ringtone


  21. #1496
    Join Date
    Jul 2007
    Posts
    3,376
    Thanks Thanks Given 
    88
    Thanks Thanks Received 
    59
    Thanked in
    34 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by JOLE View Post
    Nokia 3310 koja se pojavila 1998 godine znači 12 godina
    -ima bluetooth i infrared
    nema bluetooth a nema ni infrared

  22. #1497
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Budva
    Posts
    4,815
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by qwert View Post
    nema bluetooth a nema ni infrared
    Ima infrared. Ima screensaver, IPhone ga nema

    Quote Originally Posted by MassiveAttack View Post
    [B]


    ima ti sw 3.1.3 ako ti bas treba bluetooth.
    ima samo jedini koji radi se mora kupiti 12 dolara ako je bas frka
    ima na 100 nacina, upravo sam po mom meraku sebi napravio jednu
    moze da se udje u sistem i mozes praviti foldere...
    radi delivery report, provjereno, ja sam to sebi napravio.

    i tako to


    Aj sad pogledaj opet što sma napisao. Rekao sam "STOCK" telefon to nema, znači bez jailbreka ne možeš da mu mijenjaš ringtones,nema caller ID, nema bluetooth ali možeš da ga kupiš - WTF ?!

    To je kao da ja kupim novi auto, dođem da ga podignem a prodavac mi reče "a viđi zadnjih siceva nema, to nije dio standardne opreme, ali možemo da ti ih poručimo za 500 eura".


  23. #1498
    Join Date
    May 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,325
    Thanks Thanks Given 
    29
    Thanks Thanks Received 
    109
    Thanked in
    49 Posts

    Default

    Izguglaj,znam da ima neka zajebancija oko bb,prikazuje greshku 1015,koliko mi se chini...
    Trebalo bi da mozhesh sa ireb da ga instalirash,ali pogledaj prije toga neko uputstvo...

  24. #1499
    Join Date
    Oct 2009
    Posts
    97
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ja sam samo hteo da te ispravim jer grijesis Iphone ko sto ti kazes Stock je takav kakav jeste i u tom pogledu oni nemaju gresaka niti nuzde ispravljati te iste greske zato ne vidim u cemu je fora?! druga je prica JB telefon naravno da ce imati gresaka
    usput i bez JB mozes imati milion RingT
    To takodje ne moze biti kao tvoj auto jer kada uzimas iphone znas cemu moze da te sluzi bez JB
    sa ili bez ``JB`` to je iPhone, sve ostalo su telefoni hahaha

  25. #1500
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    16,907
    Thanks Thanks Given 
    931
    Thanks Thanks Received 
    1,312
    Thanked in
    624 Posts

    Default

    evo ako kome treba za 4-vorku dock

    https://forum.cdm.me/showthread.php?...60#post1995260
    " If you love something let it go, if it comes back to you it's yours. If it doesn't, it never was."

Page 60 of 271 FirstFirst ... 105056575859606162636470110160 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. ANDROID(Helpdesk)
    By be_original in forum Mobilna telefonija i telekomunikacije
    Replies: 380
    Last Post: 28-06-13, 13:30
  2. BlackBerry (HelpDesk)
    By Stivi in forum Mobilna telefonija i telekomunikacije
    Replies: 16
    Last Post: 04-09-10, 16:12
  3. Replies: 77
    Last Post: 20-08-07, 02:43
  4. Helpdesk - help!
    By Jocker in forum Internet
    Replies: 14
    Last Post: 15-12-05, 21:12

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •