Page 89 of 334 FirstFirst ... 397985868788899091929399139189 ... LastLast
Results 2,201 to 2,225 of 8333

Thread: CdM.

  1. #2201
    Join Date
    Dec 2009
    Posts
    200
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    zamolicu te za malo ljepse ponasanje i obracanje prema drugima
    Last edited by DIDI; 10-12-10 at 18:29. Reason: .

  2. #2202
    Join Date
    Dec 2009
    Posts
    200
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by AcoV View Post
    zamolicu te za malo ljepse ponasanje i obracanje prema drugima
    Obrazlozi sto i zasto je bilo ne-lijepo?
    Ovo oko uplatnica ili polni organ koji se non stop pominje(znaci ne mozemo svi da koristimo isti recnik kao moderatori)?

  3. #2203
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    Podgorica
    Posts
    851
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by stanko View Post
    hmm je li to do mog kompjutera ili su nam pobrisani neki komentari na rachun obavezne donacije? i cenzura je pochela da radi
    brišu sve što im ne odgovara... cenzura no što !

  4. #2204
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Baš fino potkrovlje
    Posts
    9,220
    Thanks Thanks Given 
    3,383
    Thanks Thanks Received 
    1,717
    Thanked in
    940 Posts

    Default

    Hahaha podsjeca li ikog ovo na pocetak americke revolucije (odbijanje nametnutih poreza)?
    Kako ste skocili ka da vam je voda u kucu!
    Ја чекам посао али волим ову земљу!



    А што пијем кад ми шкоди
    ко ће кући да ме води?

  5. #2205
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    Podgorica
    Posts
    851
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    ali treba odat priznanje adminima ... uspjeli su da s***u najposjećeniji podforum za nepuni dan

  6. #2206
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,333
    Thanks Thanks Given 
    44
    Thanks Thanks Received 
    96
    Thanked in
    57 Posts

    Default

    :cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry: :cry:

    ja ne mogu da vjerujem! ljudi bi da zaradjuju preko ovog foruma, a nece da daju pisljiva dva eura. Dobro je sh0ne rekao... da se coek davi, pola forumasa bi mu ledja okrenulo...

    Najgore od svega je sto neki ljudi kazu: "ja sam ovdje samo radi oglasa" a ne zele da daju ta dva eura

    :cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry: :cry:

  7. #2207
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Nevjesta Jadrana
    Posts
    5,045
    Thanks Thanks Given 
    40
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    63 Posts

    Default @

    Jutros sam na forumu komentarisao o ovoj akciji(ne znam da li je obrisano ili ne) a i sad cu malo. Dakle smatram svaki vid pomoci plemenitim i lijepo je sto se neko sjetio. Ni meni se ne svidja ovo moranje. Konkretno ja moram da vozim do najblizeg mjesta gdje mogu uplatiti 20 km, da platim parking i sl. Moglo je ovo i u posti da se uplati zar ne?( jutros nije bila posta u opticaju ne znam je li sad). Mozda sam bio malo bezobrazan prema administratorima kad sam im rekao da budu humani time sto ce zavjestati organe pa im se izvinjavam. Sta cete, ne volim da me neko uslovljava. Vec sam i ja kao i vecina uplatio pomoc preko poruke i poziva i ne osjecam grizu savjesti sto necu i ovdje. U jednom su administratori u pravu, nije bitno koliko se skupi, bitno je da se barem nesto skupi. Pozdrav i budite humani , nebitno kako.

  8. #2208
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    Podgorica
    Posts
    851
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    a i odje pojedini izagravaju plačkove , i kao im žao a toliko ste im se posprdali na https://forum.cdm.me/showthread.php?t=16044&page=9

    bolje i biti iskren nego lažni moralista

  9. #2209
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    PG - Kotor
    Posts
    11,092
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    5 Posts

    Arrow

    Quote Originally Posted by Gorostas View Post
    Ako je forum prodaja posjecen, ne znaci da ce biti i posle naplacivanja, jer nije on bio bez neke posjecen, to je bilo mjesto postavljanja besplatnih oglasa, zar mislite da ce sad biti 200 oglasa na dan? Evo pratite, ako bude 2 oglasa na dan... manje oglasa, manje ljudi da prate oglase, nije isto imati 200 i 2, prije je izbor raznovrstan bio, sad kad vide da nema puno oglasa, svi ce se vratit tenderu...
    Koliko je oglasa postavljeno danas? odgovor: 0
    Sjutra koliko ce bit, prekosjutra, za 3 dana?
    IQ?
    Samo mi reci sto je CDM-u razlika ima li 3 ili 300 oglasa dnevno? Niko ne zaradjuje od ovoga i sve je sa DZ!

    Nama je i ljepse ovako, najiskrenije...

    A ti nam predvidi sad gasenje i umiranje...
    Quote Originally Posted by Nk-001
    Mozes li postaviti temu umjesto mene jer ja nesto ne mogu.. ?

    Kupujem Nokiu e52 ?

  10. #2210
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Douglas, Isle of Man
    Posts
    10,724
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Kome odgovara, neka da, kome ne, neka ne da i ne trteljajte.
    Biće para i u Januar.

    Sad jedno praktično pitanje - imamo li neke garancije da se ne objavljuju privatni podaci koji se moraju unijet' prilikom uplate?
    Ime, recimo.
    Last edited by Čika Džo; 10-12-10 at 19:12.
    "And if they didn't believe me, they believe me now."

  11. #2211
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    PG - Kotor
    Posts
    11,092
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    5 Posts

    Arrow

    I jos jedna stvar da je razjasnimo, podvucemo i zacementiramo!

    - NIKO NE KAZE DA VI NISTE HUMANI!
    - Niko ne kaze da se ovo MORA!
    - Niko VAM ne uzima pare iz dzepa na silu!

    Ovaj forum je privatno vlasnistvo i covjek moze da radi sto zeli!

    Odluceno je da postovanje oglasa za mjesec DECEMBAR kosta 2e za cijeli mjesec!

    Odluceno je da se te pare ne uplacuju na CDM ZR nego na ZR koji je Vlada otvorila...

    Ako ima neko ko ne vjeruje VLADI, neka uplati CRVENOM KRSTU (i ta mogucnost je data sa sve ŽR)!

    Ako neko ne vjeruje Crvenom Krstu, taj ima problem sa sobom!

    Ova akcija se nece ugasiti i nema vise nikakavih ustupaka!

    Pricajte jos par dana, pa cete se navici i Prodaja i Oglasi ce opet zivjeti!

    ZIVJELI!
    Quote Originally Posted by Nk-001
    Mozes li postaviti temu umjesto mene jer ja nesto ne mogu.. ?

    Kupujem Nokiu e52 ?

  12. #2212
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    Podgorica
    Posts
    851
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Igi View Post
    I jos jedna stvar da je razjasnimo, podvucemo i zacementiramo!

    - NIKO NE KAZE DA VI NISTE HUMANI!
    - Niko ne kaze da se ovo MORA!
    - Niko VAM ne uzima pare iz dzepa na silu!

    Ovaj forum je privatno vlasnistvo i covjek moze da radi sto zeli!

    Odluceno je da postovanje oglasa za mjesec DECEMBAR kosta 2e za cijeli mjesec!

    Odluceno je da se te pare ne uplacuju na CDM ZR nego na ZR koji je Vlada otvorila...

    Ako ima neko ko ne vjeruje VLADI, neka uplati CRVENOM KRSTU (i ta mogucnost je data sa sve ŽR)!

    Ako neko ne vjeruje Crvenom Krstu, taj ima problem sa sobom!

    Ova akcija se nece ugasiti i nema vise nikakavih ustupaka!

    Pricajte jos par dana, pa cete se navici i Prodaja i Oglasi ce opet zivjeti!

    ZIVJELI!
    samo bez nervoze

  13. #2213
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    47,145
    Thanks Thanks Given 
    3,181
    Thanks Thanks Received 
    3,222
    Thanked in
    1,560 Posts

    Default

    2 eura druže..
    She is only here to annoy herself!

  14. #2214
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    4,405
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    33
    Thanked in
    22 Posts

    Default

    Uhhh


    da ne bi smo ispali humanisti....OVO NIJE DOBROTVORNA AKCIJA I NECEMO NIKOME NIKOME DA POMOGNEMO

    Odluceno je da postovanje oglasa za mjesec DECEMBAR kosta 2e za cijeli mjesec!

    Odluceno je da se te pare ne uplacuju na CDM ZR nego na ZR koji je Vlada otvorila za humanitarnu pomoc.

    Sledeci mjesec cemo oglase naplacivati tako sto ce se pare uplacivati na neki drugi racun u neku drugu svrhu. Svi ste dobrodosli da date predlog za sto. Hvala vam na ucestvovanju u raspravi.

    Dobrodosli ste na da drugim djelovima foruma BESPLATNO KAO I DO SADA dajete svoje misljenje o cijelom dijapazonu stvari.
    You are born. And you die. And if you are very lucky in between you get to ride motorcycles.

  15. #2215
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Nevjesta Jadrana
    Posts
    5,045
    Thanks Thanks Given 
    40
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    63 Posts

    Default @

    Quote Originally Posted by Igi View Post
    I jos jedna stvar da je razjasnimo, podvucemo i zacementiramo!

    - NIKO NE KAZE DA VI NISTE HUMANI!
    - Niko ne kaze da se ovo MORA!
    - Niko VAM ne uzima pare iz dzepa na silu!

    Ovaj forum je privatno vlasnistvo i covjek moze da radi sto zeli!

    Odluceno je da postovanje oglasa za mjesec DECEMBAR kosta 2e za cijeli mjesec!

    Odluceno je da se te pare ne uplacuju na CDM ZR nego na ZR koji je Vlada otvorila...

    Ako ima neko ko ne vjeruje VLADI, neka uplati CRVENOM KRSTU (i ta mogucnost je data sa sve ŽR)!

    Ako neko ne vjeruje Crvenom Krstu, taj ima problem sa sobom!

    Ova akcija se nece ugasiti i nema vise nikakavih ustupaka!

    Pricajte jos par dana, pa cete se navici i Prodaja i Oglasi ce opet zivjeti!

    ZIVJELI!

    Mislim da je ovakav nacin ok. Da li na uplatnici treba da stoji nas nick sa foruma? Mogu li u posti da uplatim? I ako moze ziro racun Crvenog krsta

  16. #2216
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,192
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Cika_Dzo View Post
    Sad jedno praktično pitanje - imamo li neke garancije da se ne objavljuju privatni podaci koji se moraju unijet' prilikom uplate?
    Ime, recimo.
    Na uplatnici se moze napisati da je uplatio CdM - Cika Dzo, ako bas ne vjeruje dvojici kojim se prikazuje ta uplatnica

  17. #2217
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    4,405
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    33
    Thanked in
    22 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by fotograf View Post
    Mislim da je ovakav nacin ok. Da li na uplatnici treba da stoji nas nick sa foruma? Mogu li u posti da uplatim? I ako moze ziro racun Crvenog krsta
    Mozes na bilo kojem racunu sa onog spiska uraditi uplatu
    You are born. And you die. And if you are very lucky in between you get to ride motorcycles.

  18. #2218
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    PG
    Posts
    2,116
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by zvoncica View Post
    A ne gadi ti se od izjava da boli polni organ što su ljudi ostali bez krova nad glavom? Što djeca treba da rastu u kućama u kojima je vode bilo do krova???
    Ne može se busati humanošću neko ko kaže da ga boli K za ljude koji su ostali bez krova nad glavom!
    U tome je stvar u mom obraćanju, a ti se vidi zašto si se ti obratio i ko su ti ti "kojekakvi humanisti cinici":-?
    ja sam se obratio zato sto mi se nije svidjela poruka koja se salje "ako ne uplatite nema postova na oglase vise"...ma neka diktatore Musolini,evo odmah sve za tebe.nevezano uopste za temu, sklupila se saka keyboard humanista i oce da naplacuje,ja pozivam ljude da plate koliko ko moze, ali da vama nikad ne posalje uplatnicu. To sto je on rekao niti me interesuje niti cu da sudim, oces-neces,ima i on svoje razloge, ali ti zbog toga nisi veci humanista zato sto trazis uplatnicu. Cush uplatnicu haha, majko sveta, kakvi egoisti ,da li cujete vi nekad sebe c,c,c.Aj sad nesta me izvrijedjaj ,budi mirodjija u svacijoj supi ka vazda pa da idem nesto raditi konstruktivno,moze?
    Die When You Can Do No More Damage!!!

    SUPERJOINT RITUAL

  19. #2219
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Nevjesta Jadrana
    Posts
    5,045
    Thanks Thanks Given 
    40
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    63 Posts

    Default @

    Quote Originally Posted by Goran69 View Post
    Mozes na bilo kojem racunu sa onog spiska uraditi uplatu
    A sta da stavim ko uplacuje? Nick odavde ili ime i prezime?

  20. #2220
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    Podgorica
    Posts
    851
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    zasto imam osjecaj da ce im skočit prodaja :monkey:

  21. #2221
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    11,868
    Thanks Thanks Given 
    2,311
    Thanks Thanks Received 
    5,860
    Thanked in
    2,041 Posts

    Default

    Na uplatnicu možeš napisat ivo sanader ako oćeš a što se tiče tender oglasa recite mi kako se tamo refrešuje oglas?

  22. #2222
    Join Date
    May 2009
    Posts
    24,265
    Thanks Thanks Given 
    1,413
    Thanks Thanks Received 
    5,574
    Thanked in
    2,610 Posts

    Default

    Zar se nije mogla napraviti neka SMS varijanta naplate.

    Npr. Da bi se logovao na forum pošalješ user name na 3333
    olakšaju te za 2 eura s računa i u povratnoj poruci dobiješ
    novi pasword za ulaz.
    Eto vam odlične opcije ako jednom odlučite naplaćivati pristup kompletnom forumu.
    The more things change, the more they stay the same.

  23. #2223
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Nevjesta Jadrana
    Posts
    5,045
    Thanks Thanks Given 
    40
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    63 Posts

    Default @

    Ako moze broj ziro racuna Crvenog krsta...

  24. #2224
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    Podgorica
    Posts
    851
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by remark View Post
    Na uplatnicu možeš napisat ivo sanader ako oćeš a što se tiče tender oglasa recite mi kako se tamo refrešuje oglas?
    nema potrebe , uvjek je na istu stranu :-D

  25. #2225
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    4,405
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    33
    Thanked in
    22 Posts

    Default

    Ljudi

    Napisite sto god hocete vase je pravo. Takodje je vase pravo da obajvite oglas u Tender oglasima. Mozete da zatamnite ime mozete da ne objavite...ne moramo ni da objavljujemo uplatnice ako hocete...nije vazno.

    Treba samo da znate da se ovaj mjesec objavljivanje oglasa placa na gore navedeni nacin. Vjerovatno su tender oglasi bolji pa ako vam se ne svidja da to ih objavite ovdje mozete tamo.
    You are born. And you die. And if you are very lucky in between you get to ride motorcycles.

Page 89 of 334 FirstFirst ... 397985868788899091929399139189 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •