
Originally Posted by
RiddicK
stvar je u tome sto je blokiran komplet podforum zbog toga sto neko zeli da ispane heroj,nije stvar u 2 eura, srce te zaboli kad vidis sta je ljudima ucinjeno od domova, i svak ko zeli ,ko moze koliko moze treba da da, dobro se dobrom vraca, makar ja tako mislim, ali da me neki tzv autoritet na forumu uslovljava na ovakav nacin dok u pozadini cujes hor moderatora, adiminstratora ,prijatelja istih ,kako se busaju u grudi i nekoga prozivaju ovuda,sram vas bilo...CASE idi uplati to 2 eura da te ne prozivaju kojekakvi , uhh gadi mi se od vase humanosti cinici ,sram vas bilo ,to se radi drugacije ,ne ovako...
A ne gadi ti se od izjava da boli polni organ što su ljudi ostali bez krova nad glavom? Što djeca treba da rastu u kućama u kojima je vode bilo do krova???
Ne može se busati humanošću neko ko kaže da ga boli K za ljude koji su ostali bez krova nad glavom!
U tome je stvar u mom obraćanju, a ti se vidi zašto si se ti obratio i ko su ti ti "kojekakvi humanisti cinici":-?
Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!
Bookmarks