Dramis, bukvalises, i sl.

Svojstveno tvome polu.
Sto je, smeta sto sam iskren za razliku od ostalih? Isto mi je imali dje oni ili nemali, drzava treba da se brine o njima, a ne ja.
Ali mi nije isto kad vidim da oko njih ti i slicni tebi glavu lome i KUKAJU, a kad neko dijete paralizovano ili gluvo/nijemo/retardirano ima sansu da zivi normalan zivot, a ne moze jer nema para. Tada nema donacija i zabrana postovanja. Tada nema nicega, T Com ne pravi akcije, nema plantaza.
Tada tebe boli polni organ, a mene glava, pa ti lutko moja odluci ko je humaniji, ja ili ti.
Umrijet niko od poplava nece, dok slucajevi koje sam vec spomenuo umiru u velikim brojevima, a spasa ima.
Sram tebe bilo.

Bookmarks