View Poll Results: U Brazil 2014

Voters
477. You may not vote on this poll
  • idemo kao I u grupi

    141 29.56%
  • idemo kao najbolji II direktno

    112 23.48%
  • idemo u baraz najboljih II

    102 21.38%
  • nema Crne Gore

    122 25.58%
Page 491 of 2251 FirstFirst ... 3914414814874884894904914924934944955015415919911491 ... LastLast
Results 12,251 to 12,275 of 56252

Thread: Crnogorska reprezentacija - Fudbal

  1. #12251
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    47,145
    Thanks Thanks Given 
    3,181
    Thanks Thanks Received 
    3,222
    Thanked in
    1,560 Posts

    Default

    precka koja je mozda znacila i prvo mjesto u grupi...svaka cast svaka cast stvarno nemam rijeci, i ne mogu da vjerujem da Vucinic nije mogao da igra..realno vise sansi imamo da udjemo na prvenstvo kao prvi u grupi nego kroz baraz..
    She is only here to annoy herself!

  2. #12252
    Join Date
    Mar 2009
    Posts
    4,226
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    "Where the f*** is Montenegro?"...majku vam j.ebem ,evo dje je Montenegro...glibovi engleski...

  3. #12253
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    RofZ
    Posts
    819
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Znaci nevjerovatno, svaka im cast, englezi prnut, zao mi je sto mirko nije igrao, i onaj boskovic, oooo maajko moja ko ga izmisli, no dobro...Ipak 10 bodova iz 4 utakmice, savrsenstvo, cak mozemo bit i kao najbolji drugi u gorem slucaju?
    “people will judge you on what you can build, not what you destroy"

  4. #12254
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorice grade moj...
    Posts
    2,686
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Nino_pg View Post
    "Where the f*** is Montenegro?"...majku vam j.ebem ,evo dje je Montenegro...glibovi engleski...
    hahaha to to.
    I like to read - once i read something, i understand it, and once i understand it i never forget it.

  5. #12255
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    18,750
    Thanks Thanks Given 
    9,168
    Thanks Thanks Received 
    6,619
    Thanked in
    2,595 Posts

    Default

    ima li ko link kakav za onu sliku transparenta protiv svajcaraca - srce na teren.....

  6. #12256
    Join Date
    May 2008
    Location
    Montenegro, NK - PG
    Posts
    10,643
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Hvala im, samo nek neko sazna kad je docek... ali momentalno

    CRNA GORA ZEMLJA MALA, SVIMA VAM JE KUR@C DALA>..
    AJMO CRNA GORO !!!

  7. #12257
    Join Date
    Jun 2005
    Location
    CRNA GORA
    Posts
    9,209
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Runi u dupe nam puniiiiiiiiiiii
    :)

  8. #12258
    Join Date
    Aug 2007
    Posts
    1,250
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    37
    Thanked in
    21 Posts

    Default

    "Montenegro znači Crna planina, ali ne bilo kakva, nego ona koja njihovu zemlju dijeli od Srbije i Albanije, što zvuči kao priča iz 'Gospodara prstenova'." navodi Daily Mirror u Top 10 stvari koje trebate znati o Crnoj Gori:

    "Tri lava igraju protiv Crne Gore, druge neporažene reprezentacije u skupini G, ali tko su oni?", pita se Mirror prije nego što krene nabrajati ključne podatke o egzotičnoj zemlji iz balkankskih vrleti:

    "Već njihovo ime tjera strah u kosti, a u povijesti su tri puta izborili neovisnost: prvo od Bizantskog, zatim Otomanskog carstva i prije četiri godine od Srbije. Stanovništvo im broji ispod 700 tisuća, manje od Birminghama."
    ... Najlakši način da vam ime dospije u novine je da ih čitate dok prelazite ulicu ...

  9. #12259
    Join Date
    Jun 2005
    Location
    CRNA GORA
    Posts
    9,209
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    i karali im kraljicu
    :)

  10. #12260
    Join Date
    May 2010
    Location
    Bogota,Colombia
    Posts
    1,307
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Nevjerovatno,svaka cast momcima!!

  11. #12261
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    en la taverna del ...
    Posts
    6,048
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Eto im kad su tako prepotentni.Sad ce znat dje smo,ko smo i sto smo !!! I to odlicno.Mamu i njihovu

  12. #12262
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,270
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Sjutra u medijima...Englezi iscupali bod protiv Crne gore !!!
    Nemamo lobi al' imamo damu ! Eviva !

  13. #12263
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,333
    Thanks Thanks Given 
    44
    Thanks Thanks Received 
    96
    Thanked in
    57 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kaemSe View Post
    ima li ko link kakav za onu sliku transparenta protiv svajcaraca - srce na teren.....

    ja imam ovu - http://i52.tinypic.com/15xaloj.jpg

  14. #12264
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    18,750
    Thanks Thanks Given 
    9,168
    Thanks Thanks Received 
    6,619
    Thanked in
    2,595 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by darijan View Post
    to je to, hvala +1

  15. #12265
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    516
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    MLADENE MAJSTORE!!!!



    HEROJI!!!!


  16. #12266
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,501
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    56
    Thanked in
    38 Posts

    Default

    Cicu treba dati Aluminiski da ga digne na noge

  17. #12267
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    2,914
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Grupa navijaca iz niksica ide na aerodrom veceras da doceka momke ! Ocekuje se da dodju oko 4.30 ,5 .

  18. #12268
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    montenegro-pg
    Posts
    19,790
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    143
    Thanked in
    93 Posts

    Default

    jos bugare da tresnemo i onda sa englezima za prvo mjesto u grupi.
    Leo Messi no es de este mundo !!! Gvardiola...14. Grazias Pep.

  19. #12269
    Join Date
    Jun 2005
    Location
    CRNA GORA
    Posts
    9,209
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    vec sa vidio 2 kola NK tablice sa zastavama prodjose pored moje zbgrade...
    :)

  20. #12270
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    Kingdom of Montenegro ;)
    Posts
    6,845
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lak1 View Post
    Grupa navijaca iz niksica ide na aerodrom veceras da doceka momke ! Ocekuje se da dodju oko 4.30 ,5 .
    ima li sta organizovano?
    Crazy isn't being broken or swallowing a dark secret. It's you or me amplified.


    Katjon vazda :)

  21. #12271
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    2,914
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ne znam ,ja sam u pg ,oni idu zajedno njih 5 6 kola valjda za sad .i odavde nas petorica.

  22. #12272
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Nikšić
    Posts
    3,950
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    16
    Thanked in
    6 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by DzoniS View Post
    vec sa vidio 2 kola NK tablice sa zastavama prodjose pored moje zbgrade...
    Kod nas se slavi ko da smo uzeli svijetsko i evropsko zajedno
    Ništa manje se nije ni očekivalo od CRNOGORSKOG NIKŠIĆA! :hardrock:
    Quote Originally Posted by Ego_and_his_own View Post
    nemoguce je da dobar covjek ne vjeruje u Boga.

  23. #12273
    Join Date
    May 2008
    Location
    Montenegro, NK - PG
    Posts
    10,643
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    i treba...
    AJMO CRNA GORO !!!

  24. #12274
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    najvece naselje u pg
    Posts
    3,367
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ljudi reprezentacija nam je nerealna, dzudovic jedini kikser u ekipi i extra sto nece igrat sljedeci mec, taman da se vrati savic na stopera a pavicevic na desnog beka... sredina najjaca na svijet hahahaha kako me iznenadjuju pekovic i zverotic iz meca u mec kakve su ono masine, naravno ne treba zaboravit kascelana koji trci ka lud i novakovica koji je novi thiago motta drincica i djalovica bih maka' iz reprezentacije, drincica zato sto imamo igrace kao on, slomio je nogu tako da nikad nece bit onaj stari a i nije crnogorac... djalovic samo nek je zdra'o svaka mu cast za trcanje ali tehnika i rad sa loptom je mnogo losa...taman da se da sansa delibasicu umjesto djalovica i dovest zvijezdu juznokorejskog fudbala radoncica (alternativa na klupi) koji je karijeru poceo u rudar iz PV igrao malo za partizan(cak i LS) i sad je najbolji fudbaler u juznu koreju...

  25. #12275
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    18,750
    Thanks Thanks Given 
    9,168
    Thanks Thanks Received 
    6,619
    Thanked in
    2,595 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by CurvaNord View Post
    ljudi reprezentacija nam je nerealna, dzudovic jedini kikser u ekipi i extra sto nece igrat sljedeci mec, taman da se vrati savic na stopera a pavicevic na desnog beka... sredina najjaca na svijet hahahaha kako me iznenadjuju pekovic i zverotic iz meca u mec kakve su ono masine, naravno ne treba zaboravit kascelana koji trci ka lud i novakovica koji je novi thiago motta drincica i djalovica bih maka' iz reprezentacije, drincica zato sto imamo igrace kao on, slomio je nogu tako da nikad nece bit onaj stari a i nije crnogorac... djalovic samo nek je zdra'o svaka mu cast za trcanje ali tehnika i rad sa loptom je mnogo losa...taman da se da sansa delibasicu umjesto djalovica i dovest zvijezdu juznokorejskog fudbala radoncica (alternativa na klupi) koji je karijeru poceo u rudar iz PV igrao malo za partizan(cak i LS) i sad je najbolji fudbaler u juznu koreju...
    e tako ti je kad se gleda nacionalisticki, vidis taj drincic je nezamjenjiv, taj djalovic je doktor profesor koji se muci 90min, taj dzudovic je masina postao a sad sto ti oces radoncica koji je bio zvijezda prije par godina i za kojeg je damjanovic doktor a sasvim sigurno i giga vukovic i gluscevic pozdravljam te.
    Ne dirat nista mozda vesovica malo aktivirat i to je to...

Page 491 of 2251 FirstFirst ... 3914414814874884894904914924934944955015415919911491 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 4 users browsing this thread. (0 members and 4 guests)

Similar Threads

  1. Srpska reprezentacija i klubovi - fudbal, kosarka, i sve ostalo:)
    By getaway blues in forum Ostali sportovi
    Replies: 8815
    Last Post: 31-05-26, 21:58
  2. Crnogorska istorija [FOTO/VIDEO]
    By Regi in forum Istorija
    Replies: 71
    Last Post: 18-08-22, 15:38
  3. Mojkovacka bitka : Crnogorska Troja
    By Petar Mrvaljevic in forum Istorija
    Replies: 1
    Last Post: 29-07-10, 13:52
  4. Replies: 1
    Last Post: 14-12-05, 02:01

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •