cokolada u obliku 100 eura
4-ti rumenko :$
a eo.
cokolada u obliku 100 eura
Bongiorno Italia bongiorno Maria
Cogli occhi pieni di malinconia
Palacinka sa visnjama i slagom iskljucivo iz Skolijera u Pg.![]()
tigar
......
there is no dark side of the moon. as a matter of fact it's all dark.
Uh.........
Attachment 43833
Zavoleli smo se, poneto pseći i svetački.
Zakovali se jedno u drugo klanfama zuba.
rm -rf /
Palačinke s nutelom. mmmmmm![]()
Are you suggesting coconuts migrate?
koljenica :-)
ljudi, sladoled onaj veliki od kajsije... pa, nema preko toga.![]()
jede mi se kinder bueno,a pije mi se sprite
Sad mi se jedu palačinke i to sa nutelom i plazmom![]()
Sad mi se jede macho crni![]()
SVEJEDNO MI JE ,BILO STA OD OVOGA,A MOZE I SVO 3![]()
No soy el mejor del mundo, pero creo que no hay nadie mejor que yo.
Orgulo idi u *****odma sam gladan ahahhhaahah
tiramisu odmasadodma
Popeci.....
cannoli siciliani..ufffff
Jede mi se svasta nesto
Gladan sam
doslo vrjeme da se promijeni potpis :)
There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)
Bookmarks