View Poll Results: U Brazil 2014

Voters
477. You may not vote on this poll
  • idemo kao I u grupi

    141 29.56%
  • idemo kao najbolji II direktno

    112 23.48%
  • idemo u baraz najboljih II

    102 21.38%
  • nema Crne Gore

    122 25.58%
Page 393 of 2251 FirstFirst ... 2933433833893903913923933943953963974034434938931393 ... LastLast
Results 9,801 to 9,825 of 56252

Thread: Crnogorska reprezentacija - Fudbal

  1. #9801
    Join Date
    Oct 2007
    Posts
    1,548
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    kad vec nema 3 godine website klub navijaca, onda ces se nacekat na te clanske karte...

  2. #9802
    Join Date
    Oct 2006
    Posts
    1,797
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    Peru pare sto posto u taj klub navijaca Dejo i Crni DD
    Sono troppo sexy per lavorare.

    ПРАВДА ЗА ВЛАДА!

  3. #9803
    Join Date
    Jun 2005
    Location
    CRNA GORA
    Posts
    9,209
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by slavisa View Post
    Ne znam cemu se nadate kad necemo bit nikad takvi navijaci kao srbi ili hrvati nego prdnjave jedne obicne ka estonci ili gruzini
    pa dok god ima takvih kao sto ti kazes i necemo, sa takvim razmisljanjem...
    :)

  4. #9804
    Join Date
    Apr 2010
    Posts
    108
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Evo ovaj spajdi donio drzavu i kolko ja svatih on moze da navija protiv nje, a ja shto sam sam rodio odje i shto svi moji zive odje i shto sam izgubio svoju drzavu 21. aprila ne smijem zucnut.

  5. #9805
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    47,145
    Thanks Thanks Given 
    3,181
    Thanks Thanks Received 
    3,222
    Thanked in
    1,560 Posts

    Default

    Prestrašnu si državu izgubio mogu ti reć No aj još si mlad
    She is only here to annoy herself!

  6. #9806
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    MNE
    Posts
    2,590
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Cus klub navijaca reprezentacije. Pokazali su sinoc koliki su klub i koliki su navijaci reprezentacije. A znaju kritikovat kotorane sto ne neki ne idu na vaterpolo utakmicu reprezentacije u Budvu. Vjerujem da cemo opet cut za njih i njihovu predanost reprezentaciji pred mec sa Engleskom.
    Release Yourself

  7. #9807
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,919
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Generalno reprezentacija se veoma lose dozivljava u ovoj drzavi, no ako me sto rastuzi osim poluipraznog stadiona je i to da u gotovo svakom kaficu uvjek ima nesto prece od utakmice reprezentacije, ako to nije utakmica Srbije koja se istovremeno igra ili cak arhivski snimak utakmice Partizana, onda je to sareni teletekst.
    O kakvoj reprezentaciji pricamo ako pola drzave navija za druge reprezentacije, a od ove druge polovine, pola navija iz partijske duznosti.
    Proce dosta vremena da se tako nesto promjeni.

  8. #9808
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Kotor
    Posts
    15,824
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Eto, izgubi coek drzavu a ni datum ne zna. Al dobro da ako je nadje.
    Bijo si poziw koi se neodbija

  9. #9809
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    MNE
    Posts
    2,590
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Lamelash View Post
    Evo ovaj spajdi donio drzavu i kolko ja svatih on moze da navija protiv nje, a ja shto sam sam rodio odje i shto svi moji zive odje i shto sam izgubio svoju drzavu 21. aprila ne smijem zucnut.
    A sto to bi 21. aprila? Ako si izgubio svoju drzavu, lako ces je nac... samo sjeverno kreni.
    Release Yourself

  10. #9810
    Join Date
    Apr 2010
    Posts
    108
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ja sam dijete iz SRJ. Nikad nisam odvaja srbe i crnogorce i pushtite me da ih i dalje jednako volim.

  11. #9811
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    971
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Lamelash View Post
    Ja sam dijete iz SRJ. Nikad nisam odvaja srbe i crnogorce i pushtite me da ih i dalje jednako volim.
    a ko ti brani?

  12. #9812
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    47,145
    Thanks Thanks Given 
    3,181
    Thanks Thanks Received 
    3,222
    Thanked in
    1,560 Posts

    Default

    hah ta ista SRJ je poprilicno djece pobila tek da imas na um iduci put kad kazes da si "dijete iz SRJ" no dosta je bilo politike na ovu temu
    She is only here to annoy herself!

  13. #9813
    Join Date
    Apr 2010
    Posts
    108
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    E meni je srece i radosti donijela. Brane mi svi, sele me u Srbiju, a ne shvataju da ja nisam za veliku Srbiju vec da sad vec dvije drzave gledam kao 2 oka u glavu. U za datum prashatjte, nisam namjerno

  14. #9814
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    47,145
    Thanks Thanks Given 
    3,181
    Thanks Thanks Received 
    3,222
    Thanked in
    1,560 Posts

    Default

    Pa gledaj ih niko ti ne brani sto rece neko
    She is only here to annoy herself!

  15. #9815
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    MNE
    Posts
    2,590
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    I ja sam dijete SFRJ, no mi nisu dali da ih sve volim jednako, iako sam za to imao kapaciteta. I od tad sam stao samo uz svoje ognjiste.
    Release Yourself

  16. #9816
    Join Date
    Apr 2010
    Posts
    108
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ne moze mi niko ni zabranit shto se toga tice. Ja cu navijat svim srcem za Crnu Gore protiv drugih, ali cu isto tako i cijelo svjetsko prvenstvo bit uz Srbiju. Onaj ko voli Srbiju nije odma izdajnik Crne Gore

  17. #9817
    Join Date
    Apr 2010
    Posts
    108
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    bravo sky, podrzavam

  18. #9818
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,919
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Kamo srece da su ostali unionisti tog stava. Nego nije mjesto za politiku.

  19. #9819
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,658
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    64
    Thanked in
    30 Posts

    Default

    Treba osnovati alternativni klub navijača Crne Gore, i preseliti se s navijanjem na Istok.

  20. #9820
    Join Date
    Oct 2009
    Posts
    4,100
    Thanks Thanks Given 
    103
    Thanks Thanks Received 
    10
    Thanked in
    8 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by E-1 View Post
    Generalno reprezentacija se veoma lose dozivljava u ovoj drzavi, no ako me sto rastuzi osim poluipraznog stadiona je i to da u gotovo svakom kaficu uvjek ima nesto prece od utakmice reprezentacije, ako to nije utakmica Srbije koja se istovremeno igra ili cak arhivski snimak utakmice Partizana, onda je to sareni teletekst.
    O kakvoj reprezentaciji pricamo ako pola drzave navija za druge reprezentacije, a od ove druge polovine, pola navija iz partijske duznosti.
    Proce dosta vremena da se tako nesto promjeni.

    takav smo mi narod, ako nijesi najbolji niko te ne poznaje! kad vaterpolisti uzeše evropsko svi po trgova, a kad dođoše sa olimpijade sa odličnim rezultatom s obzirom na broj stanovnika i ostalo, zamalo ne udarismo kršima po njima.. tako i ženski rukomet i košarka.. ka da smo ni manje ni više no amerikanci ili kinezi, pa se očekuje da budemo u vrhu u svim sportovima..
    Last edited by kimi pg; 26-05-10 at 12:26.

  21. #9821
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Svoj na svome
    Posts
    2,655
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    I tako se tema o utakmici Crne Gore i Srbije, pardon Albanije, pretvori u čuđenje otkud navijači Srbije, pardon Albanije na utakmici.
    Spidey, Urime fitoren
    Hari Krisna: -bez trolovanja laganja i ostaloih podmetanja kao i visestrukih naloga

  22. #9822
    Join Date
    Oct 2009
    Posts
    4,100
    Thanks Thanks Given 
    103
    Thanks Thanks Received 
    10
    Thanked in
    8 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MonterO View Post
    I tako se tema o utakmici Crne Gore i Srbije, pardon Albanije, pretvori u čuđenje otkud navijači Srbije, pardon Albanije na utakmici.
    Spidey, Urime fitoren
    ništa čudno odakle navijači srbije, bećiraj je porijeklom sa kosova, a kosovo je srce srbije..

  23. #9823
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    2,882
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ahahahahahaah dobro si to reka!

    Puštite priču oko politike... Može li mi ko prevest transparent albanskih navijača?

  24. #9824
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Kotor
    Posts
    15,824
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Ajmo malo moderiranja.
    Bijo si poziw koi se neodbija

  25. #9825
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Svoj na svome
    Posts
    2,655
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by FC_Barcelona View Post
    ahahahahahaah dobro si to reka!

    Puštite priču oko politike... Može li mi ko prevest transparent albanskih navijača?
    Ovi Kuči e zi su Crveno-crni tifozi, a ovo dolje je valjda "kako je dobro biti Albanac"
    Hari Krisna: -bez trolovanja laganja i ostaloih podmetanja kao i visestrukih naloga

Page 393 of 2251 FirstFirst ... 2933433833893903913923933943953963974034434938931393 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 4 users browsing this thread. (0 members and 4 guests)

Similar Threads

  1. Srpska reprezentacija i klubovi - fudbal, kosarka, i sve ostalo:)
    By getaway blues in forum Ostali sportovi
    Replies: 8815
    Last Post: 31-05-26, 21:58
  2. Crnogorska istorija [FOTO/VIDEO]
    By Regi in forum Istorija
    Replies: 71
    Last Post: 18-08-22, 15:38
  3. Mojkovacka bitka : Crnogorska Troja
    By Petar Mrvaljevic in forum Istorija
    Replies: 1
    Last Post: 29-07-10, 13:52
  4. Replies: 1
    Last Post: 14-12-05, 02:01

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •