View Poll Results: U Brazil 2014

Voters
477. You may not vote on this poll
  • idemo kao I u grupi

    141 29.56%
  • idemo kao najbolji II direktno

    112 23.48%
  • idemo u baraz najboljih II

    102 21.38%
  • nema Crne Gore

    122 25.58%
Page 391 of 2251 FirstFirst ... 2913413813873883893903913923933943954014414918911391 ... LastLast
Results 9,751 to 9,775 of 56252

Thread: Crnogorska reprezentacija - Fudbal

  1. #9751
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    Labeati - Cijevna
    Posts
    428
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    uh malo sam popio, pobjeda se jos slavi... bitno je da je crna gora presegana, odbrana standardno dobra, vidi se da je hrvat poslozio kockice dobro. lorik cana par puta dokazao vucku ko je tata :mrgreen:
    utakmica prelomljena evrogolom
    navijanje je bilo bolesno dobro, uglavnom smo bili iz malesije a mozda jedno 200 navijaca je bilo iz skadra i pristine. dobro rece onaj montero nedje da fatos nije smio da igra, kladio bi se glavom da ne bi dao gol i da je moga jer bi mu spalili familiju koja mu zivi u pec. jos neko rece da su albanci metar i cevap. samo cu mu rec neka izadje malo napolje...
    vama je hvalio joveta mnogo, vucinic ne moze sam igrati mada ga je cana stavio u dzep.

    samo bih pozdravio basforu, osoba koja se vidi da zna nesto...

    prva zvanicna utakmica izmedju crne gore i albanije 25 maja 2010 godine pamtice se pobjedom albanije i to evrogolom (inace nidje ne primjetih da je neko spomenuo evrogol) SRAMOTA.

    pozdrav.
    Last edited by Spidey131; 26-05-10 at 00:38.

  2. #9752
    Join Date
    Mar 2009
    Posts
    4,226
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by GreatMontenegro View Post
    Ne znam za tog Tumbasevica,meni je on uvijek bio nikakav igrac:-?.
    Da ne pomisli neko da mi je iz kuce pa ga pominjem ovoliko,ali stvarno ne volim nepravdu.Pogledajte ova 2 klipa pa sami procijenite zasluzuje li poziv u reprezentaciju




  3. #9753
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    366
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Spidey131 View Post
    , kladio bi se glavom da ne bi dao gol i da je moga jer bi mu spalili familiju koja mu zivi u pec.

    pa fini ste vi momci..

  4. #9754
    Join Date
    Apr 2010
    Posts
    108
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Spidey131, tako je macka. Navijao si za svoje. A shto si zaokruzio 21. maja prije 4 godine?

  5. #9755
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    Labeati - Cijevna
    Posts
    428
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rasta View Post
    pa fini ste vi momci..
    ja zivim ovdje druze. i sa njim se druzim. moj najbolji drug je njemu najbolji drug u pg od kad zivi ovdje.... njemu su prijetili ultrasi pristine. to je nesto drugo. procitaj malo albansku istoriju pa se javi.

  6. #9756
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    Labeati - Cijevna
    Posts
    428
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    lameash, ne znam sto me odma napadate, ovo je valjda moja domovina, valjda je to bilo dobro za sve nas... nemam ja nista protiv cg. naprotiv mnogo je volim.... covjek ima neke svoje principe... albanija je majka.

  7. #9757
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    47,145
    Thanks Thanks Given 
    3,181
    Thanks Thanks Received 
    3,222
    Thanked in
    1,560 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Lamelash View Post
    Spidey131, tako je macka. Navijao si za svoje. A shto si zaokruzio 21. maja prije 4 godine?
    Neka je kad dodje Srbija nek i oni navijaju protiv nas i super..Srbija je majka.
    She is only here to annoy herself!

  8. #9758
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    366
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    zasto sad da citam istoriju albanije? pristina nije albanija. a to sto bi oni svom coeku pobili porodicu ako im da go (!?) dovoljno govori o nivou razvijenosti njihove svijesti (nisu ni za paleolit)

  9. #9759
    Join Date
    Apr 2010
    Posts
    108
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Mnogo je volish ali ne navijash za nju

  10. #9760
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    47,145
    Thanks Thanks Given 
    3,181
    Thanks Thanks Received 
    3,222
    Thanked in
    1,560 Posts

    Default

    zasto bi je i volio..osim sto mu je pruzila jedno pet puta bolji zivot nego sto bi imao u albaniji
    She is only here to annoy herself!

  11. #9761
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    Labeati - Cijevna
    Posts
    428
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    lamekash, zar da navijam protiv svojih simbola, jezika, tradicije, kulture protiv svoje krvi, ako sebe dozivljavam kao albanca mislis li da je realno da navijam za crnogru prije albanije?

    rasta
    bi li ti zvizdao vucinicu da ti dodje ovdje sa srbijom i igra protiv tvoje repke? budi malo objektivan...

  12. #9762
    Join Date
    Apr 2010
    Posts
    108
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Aj, ali ispade ti veci crnogorac no 44% stanovnishta ove drzave shto su za referendum rekli ne. No tema je fudbal, bili ste bolji i na terenu i na tribinama. Svaka cast

  13. #9763
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    47,145
    Thanks Thanks Given 
    3,181
    Thanks Thanks Received 
    3,222
    Thanked in
    1,560 Posts

    Default

    Bili jesu nema price, i dobro je da se to vidi
    She is only here to annoy herself!

  14. #9764
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Indie OTS
    Posts
    18,242
    Thanks Thanks Given 
    319
    Thanks Thanks Received 
    2,196
    Thanked in
    795 Posts

    Default


  15. #9765
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    Podgorica!
    Posts
    792
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    bas ne razumijem ove iz malesije,ne ulazi mi u glavu..
    spajdi razumijem DONEKLE da si bio za to da albanija pobijedi ali da pjevas protiv cg iako ti je upravo ta drzava sve dala,nije mi jasno,moga si ostat kuci i gledat pa idi u skadar i navijaj..

    albanija je bila bolja i zasluzeno pobijedila,a momci nasi imaju potencijala
    BBNSC

  16. #9766
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    Labeati - Cijevna
    Posts
    428
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    svaka cast za sliku. mada nas je bilo malo vise
    bice sjutra slika i klipova...

    nexus, odakle ti to da sam pjevao protiv cg? obrazlozi molim te.. to su vec teske rijeci..

  17. #9767
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Indie OTS
    Posts
    18,242
    Thanks Thanks Given 
    319
    Thanks Thanks Received 
    2,196
    Thanked in
    795 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Spidey131 View Post
    svaka cast za sliku. mada nas je bilo malo vise
    bice sjutra slika i klipova...
    Cini mi se iznad slova K neki ultrasi ,znas li ciji su ? Za koga navijaju u Albaniju?

  18. #9768
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    47,145
    Thanks Thanks Given 
    3,181
    Thanks Thanks Received 
    3,222
    Thanked in
    1,560 Posts

    Default

    kučki tifozi?
    She is only here to annoy herself!

  19. #9769
    Join Date
    Apr 2010
    Posts
    108
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ne vjerujem ja da si ti pjeva protiv Crne Gore. Ti i dosta njih sa ove slike ste donijeli ovu drzavu, a meni moju uzeli

  20. #9770
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    Labeati - Cijevna
    Posts
    428
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by PrijekiLijek View Post
    Cini mi se iznad slova K neki ultrasi ,znas li ciji su ? Za koga navijaju u Albaniju?
    to su poznati navijaci pristine .. PLISAT,tako im se zove navijacka grupa. njih nema na ovoj slici... ovi crveni su mjesavina skadar-tirana-malesija.
    a i simpaticno mi je bil slusat navijacke pjesme na albanskom... pjevali su bas neke poznate obrade koje i varvari redovno pjevaju.

  21. #9771
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    PG
    Posts
    8,233
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Nino_pg View Post
    Znaci,danas smo bas desetkovani...Ovo su igraci koji bi meni igrali:

    --------------Poleksic------------

    Zverotic--------Basa---????-------Fatic

    -------Boskovic-Tumbasevic-Drincic----

    ---Vukcevic------------------Jovetic--

    ---------------Vucinic----------------
    Umjesto Poleksica, Bozovic... Stvarno je veliko pitanje za drugog stopera, jer ne znam ko bi mogao igrat', svi se raspadaju... Vezni red fino izgleda, samo ne vjerujem da ce biti pozvan Tumbasevic... U napad standardna trojka, samo sto je Vukcevic trenutno prepreprelos, a Vucinic igra nekako preko ku*ca, a Joveta naravno masinica...

  22. #9772
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Dam Neck,Virginia
    Posts
    7,074
    Thanks Thanks Given 
    685
    Thanks Thanks Received 
    1,189
    Thanked in
    472 Posts

    Default

    Albanija bolja za klasu.

    Zaludu je i Kranjcar,i Murinjo da kojim cudom dodje,ne pravi se pita od govana.
    "...Tu je slika Ive Lole Ribara"

  23. #9773
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,270
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    E katastrofa izgubit od albanije i pokazat onakvu nemoc na kraju,udarat se,svadjat,Simon,Mirko ka klosari zadnji,pi.....
    Je li moguce da toliko inteligentan treba bit da bi se vidjelo da su Dzudovic i Batak operisani od fudbala,i da se maknu bar na klupu ako vec ne mogu iz reprezentacije,zasto ne pustit Tomasevica,Savica i ostale iz mlade selekcije ne mogu gori od ovih bit pa sve i da oce.....
    Kakva sramna igra,ni sa Filipovicem ne bi moglo gore bit (mislio sam da nikad ovo necu reci)
    I jos kad cujem neke,a ovo je prijateljska bla,bla,a albancima nije prijateljska
    I ja da iskritikujem "klub navijaca".....lako je navijat protiv italije i engleske itd.sramno je da bar 200 ljudi nema stalno pa bilo protiv Luksemburga,nbt.ili Brazila....
    A brao i za supcine sa zapada za ovacije albanskoj himni,divota.......

  24. #9774
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    455
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Pa sta ako je bilo vise navijaca njihovih,sto vi niste dosli da navijate,ne mozete ocete sto prije na pljujete nase igrace po forumu...PIH
    Quote Originally Posted by changes View Post
    Ko je sve iz Crne Gore obezbijedio vizu za OI?
    Quote Originally Posted by TheLucas View Post
    Milo,Ranko,Luksic,Mugi

  25. #9775
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Kotor
    Posts
    15,824
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by afi View Post
    Svadjat,Simon,Mirko ka klosari zadnji,pi.....
    Simon se pred kraj brecnu nekome, je li Mirku ili onome raspadu sto ga je lomio cijelu noc (pa mu je posle Simon zavalio krampone u damu)?


    Quote Originally Posted by afi View Post
    A brao i za supcine sa zapada za ovacije albanskoj himni,divota.......
    I ja da pozdravim ovo. Smecarski.
    Bijo si poziw koi se neodbija

Page 391 of 2251 FirstFirst ... 2913413813873883893903913923933943954014414918911391 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 4 users browsing this thread. (0 members and 4 guests)

Similar Threads

  1. Srpska reprezentacija i klubovi - fudbal, kosarka, i sve ostalo:)
    By getaway blues in forum Ostali sportovi
    Replies: 8815
    Last Post: 31-05-26, 21:58
  2. Crnogorska istorija [FOTO/VIDEO]
    By Regi in forum Istorija
    Replies: 71
    Last Post: 18-08-22, 15:38
  3. Mojkovacka bitka : Crnogorska Troja
    By Petar Mrvaljevic in forum Istorija
    Replies: 1
    Last Post: 29-07-10, 13:52
  4. Replies: 1
    Last Post: 14-12-05, 02:01

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •